ЕПДМ-мембрана ProElast 1,5=750мм

Код товару: 0206

Для зовнішньої герметизації швів і стиків на будівельних об'єктах

від 988
грн
x
м.п.
=
від 988 грн
Оптова ціна від 840 грн від 200 м.п.

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

988

Система ProElast для зовнішньої герметизації швів і стиків на будівельних об'єктах, складається з високоякісної ЕПДМ-мембрани ProElast 1,5=750мм і універсального однокомпонентного клею-герметика InnoElast. Матеріали даної системи мають високу стійкість до УФ-випромінювання. Система захисту швів від води-проеласт систем (ProElast-System) зареєстрована система, призначена для герметизації робочих швів, швів навмисного розриву і деформаційних швів від вологості грунтів, води без тиску, періодично піднімається води і води під тиском. Застосовується для гідроізоляції робочих, спрямованих і деформаційних швів в монолітних і зі збірного конструкціях з підвищеними вимогами до водонепроникності.тема ProElast-для зовнішньої герметизації швів і стиків в будівельних об'єктах, складається з високоякісної ЕПДМ-мембрани і універсального однокомпонентного клею-герметика InnoElast. Матеріали даної системи мають високу стійкість до УФ-випромінювання. Застосовується для гідроізоляції робочих, спрямованих і деформаційних швів в монолітних і зі збірного залізобетону конструкціях з підвищеними вимогами до водонепроникності. Також систему ProElast можна використовувати для герметизації швів, тріщин і розривів конструкцій дахів, шахт і ємностей. ProElast система витримує максимальний тиск води в 2 бари (що відповідає 20 м водяного стовпа). З клеєм-герметиком InnoElast можна працювати при температурі будівельного елемента -3 C. InnoElast може застосовуватися для санації деформаційних швів і швів дорожнього покриття. Механічні кріплення, такі як затискні шини, дюбелі або фланці для кріплення системи не потрібні. Таким чином, систему можна застосовувати для облаштування швів в примиканнях будівель. 

Перевага:

 • швидке і просте застосування
 • можливість використання при температурах від -3 ° C
 • можливість укладання на вологу поверхню
 • матеріал не сповзає з вертикальних поверхонь
 • застосування без праймера
 • хороша адгезія до бетону, сталі, скла, бітуму і різних полімерних матеріалів
 • стійкість до позитивного і негативного тиску води під тиском до 2 бар
 • висока хімічна та мікробіологічна стійкість
 • відсутність розчинників в продукті
 • стійкість до погодних факторів і УФ опромінення
 • хороша сумісність з іншими бітумними ізоляційними матеріалами
 • найширше застосування також при санації об'єктів

Застосування:

 • стиків в збірних бетонних конструкціях;
 • швів в монолітних бетонних конструкціях;
 • при герметизації підвалів;
 • деформаційних швів.

 

Завдяки високій стійкості до УФ-випромінювання систему можна застосовувати на об'єктах висотного будівництва. Механічне кріплення мембрани або її країв не потрібно.

Система герметизації швів від води застосовується для герметизації робочих швів, швів спрямованого розриву і деформаційних швів від вологості грунтів, від води без тиску, від періодично піднімається води, а також від води під тиском.

Ця система стійка до впливу ультрафіолетових променів і може застосовуватися в багатоповерховому висотному будівництві. Немає необхідності в механічному кріпленні країв мембрани за допомогою фланців або інших механічних кріплень.

Мембрана Проеласт (ProElast) — набивна мембрана на основі вулканізованого етиленпропіленового каучуку EPDM (етилен-пропілен-дієн-сополімер) для герметизації швів в бетонних конструкціях.

InnoElast-це однокомпонентна клеюча і герметизуюча маса на основі силанмодифікованого полімеру, затвердевающая в еластичний продукт при контакті з вологим повітрям, застосовується для герметизації горизонтальних і вертикальних швів в бетонних конструкціях. Має здатність до самонівелювання (самовирівнювання), а також високу хімічну стійкість дозволяє використовувати даний продукт в горизонтальних швах в якості довговічного, зберігає свою еластичність заповнювача температурних, технологічних і помилкових швів з максимальною деформацією до 10 %.

Герметизація деформаційних швів:

Система може бути використана в якості герметизації деформаційних швів з вихідною шириною до 20мм, схильних рідко повторюваним повільним деформуючим навантаженням, а також в швах непроїжджих частин конструкцій. Одночасна зміна ширини шва і його зрушення не повинні перевищувати 50% вихідної ширини стику.

Перед укладанням системи з шириною мембрани від 300 мм і більше необхідно забезпечити захист герметика, наприклад, за допомогою забутовки або забезпечення відстані до опалубки. Укладання системи відбувається аналогічним чином як при герметизації робочих швів. Внутрішні і зовнішні кути герметизуються заздалегідь підготовленими для них відрізками мембрани. Система наклеюється на всю поверхню кута. Необхідно звернути увагу, щоб в зоні стику не відбувалося склеювання клеїть маси з частинами забутовки.

Спеціальні випадки застосування системи:

Деформаційні і розділові шви можна виконувати за аналогією зі звичайним способом облаштування переходу шва, з додатковим застосуванням круглого забивного профілю. При укладанні матеріалу на поверхню, виконану з цегли, її слід попередньо обробити спеціальним герметизуючим шламом (нанесення в два шари). Отвори для прокладання труб або кабелів повинні бути захищені ущільнювальної манжетою і забезпечені воронкоподібним з'єднувальним елементом.

УВАГА:

InnoElast не містить розчинників, силіконів і ізоціанатів. Перед початком роботи з матеріалом, необхідно ознайомитися з рекомендаціями та приписами з техніки безпеки, описаними в паспорті безпеки. При роботі з матеріалами, які не підлягають обов'язковому маркуванню та є хімічними продуктами, необхідно дотримуватися відповідних запобіжних заходів. InnoElast Typ містить аміносілани, здатні викликати алергічні реакції.

 

 

Технічні дані :

Товщина: 1,5 мм

Ширина: 750 мм

Жорсткість: 65 ± 5 (Shore A Typ; DIN 53505, ISO 7619)

Термостійкость150° C / при короткостроковому впливі до 220° C

Міцність на розрив: 7 MPa

Міцність на розрив: 400 %

Опір розриву: 10 Н / мм

Опір дифузії H2O: ОК. 31000 m

Усадка: < 0,5 %

Як правильно використовувати систему?

Герметизація робочих швів, що утворилися мимовільних швів, а також швів, що з'явилися внаслідок навмисного ослаблення тіла бетону.

Клей InnoElast видавлюється на очищену поверхню з ручного пістолета (патрон ємністю 600мл) у вигляді синусоїди товщиною шару в 15 мм.при укладанні з бляшаного відра, клей дістається і наноситься на поверхню безпосередньо зубчастим шпателем. Розподіл клейової маси по поверхні необхідно здійснювати зубчастої стороною шпателя (зубчастість В3) до утворення рівномірного шару ОК.1,5 мм завтовшки. Мембрана ProElast укладається на шар клейової маси і вдавлюється в неї за допомогою жорсткого валика, який слід переміщати від внутрішньої сторони до зовнішнього краю мембрани. Ступінь тиску на валик повинна бути обрана таким чином, щоб з одного боку видалити з-під мембрани залишки повітря і, з іншого, не допустити видавлювання клейової маси з-під мембрани. Надлишки клею необхідно видалити з поверхні перед остаточним закладенням країв мембрани.

З'єднання кінців мембрани повинно здійснюватися внахлест ОК.100 мм шляхом повного склеювання по всій поверхні.

Розміри мембрани ProElast повинні відповідати розмірам і формі шва і бути заздалегідь підготовлені. Ширина мембрани вибирається відповідно до мети застосування. У разі застосування системи при герметизації від води під тиском, мембрана повинна мати ширину не менше 300мм. у зоні стику «фундаментна плита-стіна», де фундаментна плита має виступ, мембрана повинна бути покладена аж до торцевої сторони фундаментної плити на відстань не менше 100мм.

Останнім етапом укладання системи є обробка кінців мембрани. Їх закладення відбувається за допомогою InnoElast таким чином, щоб не залишилося жодного вільного краю мембрани. Шви і поверхні, оброблені системою і знаходяться в зоні майбутнього контакту з землею, необхідно захистити від механічного пошкодження, можливого при процесі заповнення котловану землею.

Супутні матеріали