Шнур бентонітовий круглий d 22 мм

Для герметизації отворів в будівельних конструкціях

від 195,00
грн
x
м.п.
=
від 195,00 грн
Оптова ціна від 165,75 грн від 1000 м.п.

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

195

Гідроізоляційний бентонітовий шнур "Гідростоп RED" круглий 22мм являє собою матеріал, призначений для забезпечення водонепроникності і герметизації отворів для стяжного гвинта.В процесі монтажу в опалубку перед заливкою бетону вставляється Пластикова незнімна ППЕ трубка d22, в якій знаходиться стягнутий гвинт для стягування опалубних щитів. Після разопалубкі при вилученні стяжного гвинта з трубки необхідно закрити отвір. Круглий бентонітовий шнур ідеально підходить для герметизації отворів, які залишаються в бетоні, після цього край замазується гідроізоляційним розчином. Система монтажу дуже проста. При контакті з водою бентонітовий шнур значно збільшує свій обсяг. Отриманий гель в замкнутому просторі створює напругу, що знижує водопроникність, навіть при наявності тріщин і пористих місць в бетоні. Відмінні технологічні показники і простий спосіб монтажу дають можливість застосовувати продукт в якості ізоляційного матеріалу для закладення отворів в підземному будівництві, на гідротехнічних спорудах і в цивільному будівництві. Бентонітовий шнур "Гідростоп RED" має діаметр 22мм і застосовується в монолітному будівництві для герметизації отворів для стяжного гвинта. Виготовлений з бентонітової глини, набухає при контакті з водою і збільшується в об'ємі в 4 рази. Бентонітовий шнур надійно і міцно прилягає до поверхні бетону, заповнюючи шви, примикання і найнезначніші порожнечі в тілі бетону, утворюючи надійний захисний шар.

  • відмінні технологічні показники
  • простий спосіб монтажу
  • можливість застосовувати продукт в якості ізоляційного матеріалу
  • для герметизації отворів для стяжного гвинта
  • використання на гідротехнічних спорудах
  • використання в цивільному будівництві
  • Продається в коробках по 5 м. п

 

 

Як застосовується бентонітовий шнур круглого розрізу?

Бентонітовий шнур круглого розрізу d22 вставляється в отвір після стяжного гвинта і замазується ремонтною сумішшю.

Який принцип роботи бентонітового шнура?

Бентонітовий шнур надійно і міцно прилягає до поверхні бетону, заповнюючи шви, примикання і найменші порожнечі в тілі бетону, утворюючи надійний захисний шар. Принцип дії полягає в тому, що в результаті гідратації бентонітовий шнур збільшується в об'ємі, утворюючи гелеподібну масу, яка заповнює всі тріщини і порожнечі і надійно герметизує шви бетонної конструкції. Шнур розширюється в 4 рази в тілі бетону.

Супутні матеріали

Фіксатор Конус

Фіксатор Конус

Фіксатор Конус для захисту елементів опалубки від впливу бетону