Шнур бентонітовий круглий d 22 мм для герметизації отворів у будівельних конструкціях, бухти по 5 метрів.

Для герметизації отворів в будівельних конструкціях

195,00
грн
x
м.п.
=
195,00 грн
195

Гідроізоляційний бентонітовий шнур "Гідротоп RED" круглий 22мм являє собою матеріал, призначений для забезпечення водонепроникності та герметизації отворів після вилучення стяжного гвинта. У процесі монтажу в опалубку перед заливкою бетону вставляється пластикова трубка ПЕ d22, в якій знаходиться стяжний гвинт для стягування опалубних щитів. Після розопалубки при вилученні гвинта з трубки необхідно закрити отвір. Круглий бентонітовий шнур ідеально підходить для герметизації отворів, що залишаються в бетоні, після чого край замазується гідроізоляційним розчином. Система монтажу дуже проста. При контакті із водою бентонітовий шнур значно збільшує свій обсяг. Отриманий гель у замкнутому просторі створює напругу, що знижує водопроникність, навіть за наявності тріщин та пористих місць у бетоні. Відмінні технологічні показники та простий спосіб монтажу дають можливість застосовувати продукт як ізоляційний матеріал для закладення отворів у підземному будівництві, на гідротехнічних спорудах та у цивільному будівництві. Бентонітовий шнур "Гідростоп RED" має діаметр 22мм і застосовується в монолітному будівництві для герметизації отворів для стяжного гвинта. Виготовлений із бентонітової глини, набухає при контакті з водою та збільшується в об'ємі в 4 рази. Бентонітовий шнур надійно і міцно прилягає до поверхні бетону, заповнюючи шви, примикання та незначні порожнечі в тілі бетону, утворюючи надійний захисний шар.

  • відмінні технологічні показники
  • простий спосіб монтажу
  • можливість застосовувати продукт як ізоляційний матеріал
  • для герметизації отворів для стяжного гвинта
  • використання на гідротехнічних спорудах
  • використання у цивільному будівництві
  • Продається в коробках по 5 м.п.

 

 

Щільність, г/см3: 1,5

Колір червоний

Упаковка: Рулони по 5 м

Коробки: по 40 м (8 рулонів)

Гнучкість на брусі радіусом R=25 мм:

при температурі мінус 30 °С: відсутність тріщин

при температурі плюс 50 °С: відсутність тріщин

Об'ємне розширення після витримки у воді, %
-після 24 год : 25
-після 48 год : 80
-після 7 діб: 210

Розривна сила при розтягуванні, Н, не менше: 18

Відносне подовження при розриві, % не менше: 25

Бентонітовий шнур Гідростоп SANPOL круглий діаметром 22 мм у поєднанні з ремонтною сумішшю Teknorep 300EX забезпечує надійну герметизацію отворів від стяжних гвинтів у бетонних конструкціях.

Процес герметизації наступний:

Підготовка отворів:

Очистіть отвори від пилу, бруду та інших забруднень, щоб забезпечити краще зчеплення матеріалів.

Підготовка бентонітового шнура:

Відріжте бентонітовий шнур на 10 см коротше за товщину опалубки. Переконайтеся, що шнур відповідного діаметра отвору.

Установка бентонітового шнура:

Вставте бентонітовий шнур в отвір так, щоб він заповнив порожнечі навколо гвинта та забезпечив надійну герметизацію.

Закладення отворів ремонтною сумішшю:

Використовуйте тиксотропний ремонтний склад Teknorep 300EX для закладення отворів. Застосовуйте його з обох боків отвору для забезпечення повного заповнення та надійної фіксації бентонітового шнура.

Застосування Teknorep 300EX:

Переконайтеся, що Teknorep 300EX наноситься рівномірно та щільно, забезпечуючи хороше зчеплення з бетоном та створюючи додатковий захисний шар навколо отвору.

Використання піщано-цементного розчину для закладення отворів, як згадується, може призвести до проблем у довгостроковій перспективі через усадку, тріщини та неполадки у герметизації. Тому використання спеціалізованих матеріалів, таких як бентонітовий шнур та Teknorep 300EX, є кращим для забезпечення довговічності та надійності конструкції.

Який спосіб укладання та монтажу бентонітового шнура?

Монтаж бентонітового шнура залежить від його виду і провадиться за допомогою спеціальної сітки, герметика або клею. Для досягнення повного ущільнення та ізоляції від вологи джгут бентонітовий "Гідростоп RED" у вигляді стрічки монтують у холодних швах фундаментів та стін за допомогою сталевих цвяхів через кожні 30-40 см, щоб уникнути зміщення та для здійснення кращого зв'язку з бетоном. При монтуванні необхідно не допускати порушення безперервності положення стрічки.

Як правильно підібрати бентонітовий шнур?

Для герметизації технологічних швів підбирається розмір бентонітового шнура в залежності від товщини бетонної стіни або плити та технологічних характеристик конструкції.

  • для герметизації отворів – бентонітовий шнур круглого розрізу діаметром 22 мм.
  • для введення комунікацій – прямокутного розрізу 5х20 мм.
  • для герметизації холодних швів – прямокутного розрізу 10х20; 15х25; 20х30 мм.

Як застосовується бентонітовий шнур круглого розрізу?

Бентонітовий шнур круглого розрізу d22 вставляється в отвір після стяжного гвинта і замазується ремонтною сумішшю.

Який принцип роботи бентонітового шнура?

Бентонітовий шнур надійно і міцно прилягає до поверхні бетону, заповнюючи шви, примикання і найменші порожнечі в тілі бетону, утворюючи надійний захисний шар. Принцип дії полягає в тому, що в результаті гідратації бентонітовий шнур збільшується в об'ємі, утворюючи гелеподібну масу, яка заповнює всі тріщини і порожнечі і надійно герметизує шви бетонної конструкції. Шнур розширюється в 4 рази в тілі бетону.

Супутні матеріали

Фіксатор Конус

Фіксатор Конус

Фіксатор Конус для захисту елементів опалубки від впливу бетону