Шнур бентонітовий гідроізоляційний "Гідростоп" 15Х25мм, бухта 5 метрів

Код товару: 0110

Для забезпечення водонепроникності робочих швів в будівельних конструкціях

195
грн
x
м.п.
=
195 грн
195

Гідроізоляційний бентонітовий шнур "Гідростоп RED" 15х25 мм являє собою матеріал, призначений для забезпечення водонепроникності робочих швів в будівельних конструкціях і в місцях проходження комунікацій. При контакті з водою бентонітовий шнур значно збільшує свій обсяг. Отриманий гель в замкнутому просторі створює напругу, що знижує водопроникність, навіть при наявності тріщин і пористих місць в бетоні. Для досягнення повного ущільнення та ізоляції від вологи шнур бентонітовий "Гідростоп RED" 15х25мм у вигляді стрічки монтують в швах фундаментів і стін за допомогою сталевих цвяхів через кожні 30-40 см щоб уникнути зсуву і для здійснення кращого зв'язку з бетоном. При монтуванні необхідно не допускати порушення безперервності положення стрічки. Відмінні технологічні показники і простий спосіб монтажу дають можливість застосовувати продукт в якості ізоляційного матеріалу для швів в підземному будівництві, на гідротехнічних спорудах і в цивільному будівництві. Бентонітовий шнур "Гідростоп RED" має перетин 15х25 мм, виготовлений з бентонітової глини і являє собою профіль прямокутного перетину, який набухає при контакті з водою. Шнур збільшується в об'ємі в 4 рази, тобто на 400%, при цьому перебуваючи в бетонованих швах, він закриває собою абсолютно будь-які тріщини і діри. Бентонітовий шнур надійно і міцно прилягає до поверхні бетону, заповнюючи шви, примикання і найнезначніші порожнечі в тілі бетону, утворюючи надійний захисний шар.

Основні характеристики:

 • відмінні технологічні показники
 • простий спосіб монтажу
 • можливість застосовувати продукт в якості ізоляційного матеріалу
 • для швів в підземному будівництві
 • використання на гідротехнічних спорудах
 • використання в цивільному будівництві

Продається в коробках по 5 м. п

Галузь застосування:

 • Шви перерви бетонування: холодний, робочий шов
 • Вводи інженерних комунікацій
 • Отвори в бетоні після зняття опалубки

Перевага:

 • низька вартість
 • простота монтажу (не вимагає висококваліфікованих монтажників і спеціального інструменту)
 • широкий діапазон робочих температур без втрати властивостей -30°до 50 ° з
 • можливий монтаж на вологу основу
 • пластичність
 • витримує гідростатичний вплив до 7 атмосфер.

Спосіб укладання і монтажу:

Монтаж бентонітового шнура залежить від його виду і проводиться за допомогою спеціальної сітки, герметика або клею. Для досягнення повного ущільнення та ізоляції від вологи джгут бентонітовий "Гідростоп RED" 15х25мм у вигляді стрічки монтують в холодних швах фундаментів і стін за допомогою сталевих цвяхів через кожні 30-40 см щоб уникнути зсуву і для здійснення кращого зв'язку з бетоном. При монтуванні необхідно не допускати порушення безперервності положення стрічки.

 

Щільність, г/см3: 1,5

Колір червоний

Упаковка: Рулони по 5 м

Коробки: по 40 м (8 рулонів)

Гнучкість на брусі радіусом R=25 мм:

при температурі мінус 30 °С: відсутність тріщин

при температурі плюс 50 °С: відсутність тріщин

Об'ємне розширення після витримки у воді, %
-після 24 год : 25
-після 48 год : 80
-після 7 діб: 210

Розривна сила при розтягуванні, Н, не менше: 18

Відносне подовження при розриві, % не менше: 25

Бентонітовий шнур "Гідростоп RED" 15х25 мм являє собою важливий матеріал для забезпечення герметичності та захисту будівельних конструкцій від вологи. Ось основні кроки щодо його укладання та монтажу:

Підготовка поверхні : Поверхня, на якій укладатиметься шнур, повинна бути чистою, сухою та вільною від пилу, бруду або інших забруднень.
Вимірювання та нарізка: Виміряйте довжину шва, який потрібно заповнити. Відріжте відповідну довжину бентонітового шнура із запасом.
Укладання шнура: Помістіть бентонітовий шнур усередину шва або відповідного простору, переконавшись, що він щільно прилягає до стін шва або отвору.
Фіксація: Для забезпечення кращої фіксації та зв'язку з бетоном, використовуйте сталеві цвяхи або інші відповідні елементи кріплення. Встановлюйте їх через кожні 30-40 см вздовж шва або за потребою.
Перевірка безперервності : Не допускайте порушень безперервності положення шнура в шві. Переконайтеся, що шнур покладений без пропусків та перекриттів, щоб забезпечити безперервний захист від вологи.
Додаткова фіксація (за потребою) : Якщо потрібно, застосуйте спеціальну сітку, герметик або клей для додаткової фіксації та ущільнення шва.
Перевірка якості монтажу: Після завершення монтажу перевірте якість укладання, переконавшись у тому, що шнур щільно прилягає до поверхні та забезпечує надійну ізоляцію.

Правильний монтаж бентонітового шнура "Гідротоп RED" важливий для забезпечення ефективного захисту від вологи та підтримки цілісності будівельної конструкції. При виконанні робіт слід дотримуватись рекомендацій виробника та використовувати відповідні засоби індивідуального захисту.

Який спосіб укладання та монтажу бентонітового шнура?

Монтаж бентонітового шнура залежить від його виду і провадиться за допомогою спеціальної сітки, герметика або клею. Для досягнення повного ущільнення та ізоляції від вологи джгут бентонітовий "Гідростоп RED" у вигляді стрічки монтують у холодних швах фундаментів та стін за допомогою сталевих цвяхів через кожні 30-40 см, щоб уникнути зміщення та для здійснення кращого зв'язку з бетоном. При монтуванні необхідно не допускати порушення безперервності положення стрічки.

Як правильно підібрати бентонітовий шнур?

Для герметизації технологічних швів підбирається розмір бентонітового шнура в залежності від товщини бетонної стіни або плити та технологічних характеристик конструкції.

 • для герметизації отворів – бентонітовий шнур круглого розрізу діаметром 22 мм.
 • для введення комунікацій – прямокутного розрізу 5х20 мм.
 • для герметизації холодних швів – прямокутного розрізу 10х20; 15х25; 20х30 мм.

Який спосіб укладання і монтажу бентонітового шнура?

Монтаж бентонітового шнура залежить від його виду і проводиться за допомогою спеціальної сітки, герметика або клею. Для досягнення повного ущільнення та ізоляції від вологи джгут бентонітовий "Гідростоп RED" 15х25мм у вигляді стрічки монтують в холодних швах фундаментів і стін за допомогою сталевих цвяхів через кожні 30-40 см щоб уникнути зсуву і для здійснення кращого зв'язку з бетоном. При монтуванні необхідно не допускати порушення безперервності положення стрічки.

Як правильно підібрати бентонітовий шнур?

 • для герметизації отворів-бентонітовий шнур круглого розрізу діаметром 22 мм.
 • для вводів комунікацій – прямокутного розрізу 5х20 мм.
 • для герметизації холодних швів-прямокутного розрізу 10х20; 15х25; 20х30 мм.

Супутні матеріали

Фіксатор Конус

Фіксатор Конус

Фіксатор Конус для захисту елементів опалубки від впливу бетону