ЕПДМ-мембрана ProElast 1,0=200мм

Код товару: 0204

Для зовнішньої герметизації швів і стиків на будівельних об'єктах

від 400,00
грн
x
м.п.
=
від 400,00 грн
Оптова ціна від 360,00 грн від 200 м.п.

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

400

Система захисту швів від води-Проеласт систем (ProElast-System) зареєстрована система, призначена для герметизації робочих швів, швів навмисного розриву і деформаційних швів від вологості грунтів, води без тиску, періодично піднімається води і води під тиском. Система складається з універсального однокомпонентного клею InnoElast і набивної ЕПДМ-мембрани ProElast товщиною 1 мм. обидва компоненти є універсальними і можуть використовуватися для великої кількості різноманітних завдань:

 • стиків в збірних бетонних конструкціях;
 • швів в монолітних бетонних конструкціях;
 • при герметизації підвалів;
 • деформаційних швів.

Перевага:

 • система стійка до позитивного і негативного тиску води
 • можливість укладання на вологі поверхні
 • укладання при температурі до-3ºС
 • хороша сумісність зі старою бітумною гідроізоляцією
 • висока хімічна та мікробіологічна стійкість
 • зносостійкість
 • відсутність розчинників у складі (екологічно чистий продукт)
 • стійкість до ультрафіолету

Завдяки високій стійкості до УФ-випромінювання систему можна застосовувати на об'єктах висотного будівництва. Механічне кріплення мембрани або її країв не потрібно.

Система герметизації швів від води застосовується для герметизації робочих швів, швів спрямованого розриву і деформаційних швів від вологості грунтів, від води без тиску, від періодично піднімається води, а також від води під тиском.

Ця система стійка до впливу ультрафіолетових променів і може застосовуватися в багатоповерховому висотному будівництві. Немає необхідності в механічному кріпленні країв мембрани за допомогою фланців або інших механічних кріплень.

Мембрана Проеласт (ProElast) — набивна мембрана на основі вулканізованого етиленпропіленового каучуку EPDM (етилен-пропілен-дієн-сополімер) для герметизації швів в бетонних конструкціях.

InnoElast-це однокомпонентна клеюча і герметизуюча маса на основі силанмодифікованого полімеру, затвердевающая в еластичний продукт при контакті з вологим повітрям, застосовується для герметизації горизонтальних і вертикальних швів в бетонних конструкціях. Має здатність до самонівелювання (самовирівнювання), а також високу хімічну стійкість дозволяє використовувати даний продукт в горизонтальних швах в якості довговічного, зберігає свою еластичність заповнювача температурних, технологічних і помилкових швів з максимальною деформацією до 10 %.

Герметизація деформаційних швів:

Система може бути використана в якості герметизації деформаційних швів з вихідною шириною до 20мм, схильних рідко повторюваним повільним деформуючим навантаженням, а також в швах непроїжджих частин конструкцій. Одночасна зміна ширини шва і його зрушення не повинні перевищувати 50% вихідної ширини стику.

Перед укладанням системи з шириною мембрани від 300 мм і більше необхідно забезпечити захист герметика, наприклад, за допомогою забутовки або забезпечення відстані до опалубки. Укладання системи відбувається аналогічним чином як при герметизації робочих швів. Внутрішні і зовнішні кути герметизуються заздалегідь підготовленими для них відрізками мембрани. Система наклеюється на всю поверхню кута. Необхідно звернути увагу, щоб в зоні стику не відбувалося склеювання клеїть маси з частинами забутовки.

Спеціальні випадки застосування системи:

Деформаційні і розділові шви можна виконувати за аналогією зі звичайним способом облаштування переходу шва, з додатковим застосуванням круглого забивного профілю. При укладанні матеріалу на поверхню, виконану з цегли, її слід попередньо обробити спеціальним герметизуючим шламом (нанесення в два шари). Отвори для прокладання труб або кабелів повинні бути захищені ущільнювальної манжетою і забезпечені воронкоподібним з'єднувальним елементом.

УВАГА:

InnoElast не містить розчинників, силіконів і ізоціанатів. Перед початком роботи з матеріалом, необхідно ознайомитися з рекомендаціями та приписами з техніки безпеки, описаними в паспорті безпеки. При роботі з матеріалами, які не підлягають обов'язковому маркуванню та є хімічними продуктами, необхідно дотримуватися відповідних запобіжних заходів. InnoElast Typ містить аміносілани, здатні викликати алергічні реакції.

 

Супутні матеріали