Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів НД-Р 500, ПВХ, синя, бухта 20 м

Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів

994,00
грн
x
м.п.
=
994,00 грн
994

Гідрошпонка НД-р 500 використовується для гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з існуючими бетонними і металевими конструкціями. Застосовується в монолітному будівництві будівель, в тому числі фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів і т.д. ремонтна гидрошпонка закріплюється до існуючої конструкції, вільна частина гидрошпонки розкріплюється до арматурного каркасу заливається конструкції, безпосередньо перед заливкою бетону. Виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п.

  • для герметизації деформаційних швів між готовою ж / б або металевою конструкцією і заливається конструкцією
  • для надійної фіксації гидрошпонки застосовують металеву смугу, яку закріплюють зовні гидрошпонки за допомогою дюбелів
  • еластичність матеріалу дозволяє чітко встановлювати гідрошпонку в проектне положення
  • наявність ребер на площині замикання і анкерах оберігає проникнення вологи всередину конструкції
  • застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється П-образної ремонтної гидрошпонкой серії ПО
  • Поставляються в рулонах по 20 м. п.
     

Матеріал: пластифікований полівінілхлорид (ПВХ-п)
Колір: Синій
Упаковка: рулони по 20 м. п.
Відхилення довжини рулону, м,: не більше ± 0,5
Відхилення розмірів: згідно КД
Твердість по Шору, А: 70 ± 5
Щільність, г / см3: ≈ 1,4
Міцність при розтягуванні, МПа: ≥10 (DIN 53455)
Подовження при розриві,%: ≥ 275
Термостійкість, ° C : від -35 ° C до 70 ° C
Хімічна стійкість : 

- від постійного впливу води і стічних вод;
- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької концентрації, мінеральних масел.

Стійкість до ультрафіолету: не стійкий
Термін експлуатації: 25 років

Гідрошпонка НД-р 500-надійна герметизація і захист вашої конструкції. З цим продуктом ви зможете безпечно і ефективно герметизувати деформаційні шви між вже існуючими бетонними і металевими конструкціями. Він ідеально підходить для монолітного будівництва будівель, включаючи фундаменти, підземні паркінги, тунелі, канали та багато іншого. Переваги гидрошпонки НД-Р 500: - надійна фіксація за допомогою металевої смуги і дюбелів для довговічності і стабільності. - Гнучкість матеріалу дозволяє легко встановити гідрошпонку в потрібне положення. - Завдяки ребрам на площині замикання і анкерів, волога не зможе проникнути всередину конструкції, забезпечуючи її надійний захист. - Цей продукт ідеально підходить для деформаційних швів в монолітних залізобетонних конструкціях. - Для особливо важливих конструкцій ми рекомендуємо додатково використовувати П-подібну ремонтну гідрошпонку серії ПЗ. - Продається в зручних рулонах довжиною 20 метрів. Гідрошпонка НД - р 500-ваш надійний партнер для захисту конструкції від шкідливого впливу вологи і гарантія довговічності і безпеки вашого проекту.

Гідрошпонка НД - Р 500-ідеальне рішення для герметизації деформаційних швів при з'єднанні з бетонними і металевими конструкціями. Цей продукт необхідний при зведенні будівель, будівництві фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів та інших об'єктів. Наша ремонтна гідрошпонка незамінна при виконанні монолітних робіт. Вона легко закріплюється до існуючої конструкції, а вільна частина гідрошпонки надійно кріпиться до арматурного каркасу перед заливкою бетону.  Виготовлені з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, наші гідрошпонки володіють чудовою еластичністю, що дозволяє точно встановити їх в проектне положення. Додаткові ребра на поверхні і анкера забезпечують надійний захист від попадання вологи всередину конструкції. Будучи спеціально розробленою для залізобетонних конструкцій, наша гідрошпонка ефективно герметизує деформаційні шви. При особливо важливих роботах рекомендується комбінувати її з П-образної ремонтної гидрошпонкой серії по. Продукт поставляється в рулонах довжиною 20 метрів, забезпечуючи зручність і економічність при використанні. Вибираючи гидрошпонку НД-Р 500, Ви отримуєте надійне і довговічне рішення для гідроізоляції деформаційних швів. Не сумнівайтеся в якості нашої продукції і приєднуйтесь до клієнтів, які довіряють нам вже протягом багатьох років.

Як встановити гідрошпонку?

Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру передбачуваного шва.
Кріплення проводиться безпосередньо до опалубки. Отвори для кріплення дозволено виробляти тільки в крайній зоні гідрошпонки, за крайнім анкером. Крок кріплення - 200-300 мм, симетрично з обох сторін. Додаткове закріплення проводиться так само до арматурного каркасу в'язальним дротом. З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена. Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом). Для з'єднання шпонок "холодним" методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі
силанмодифікованого полімеру Innoellast.

Гідрошпонка НД-Р 500 - ідеальне рішення для герметизації деформаційних швів при сполученні з бетонними і металевими конструкціями. Наша гідрошпонка застосовується в монолітному будівництві будівель, включаючи фундаменти, підземні паркінги, тунелі, канали та багато іншого. Для забезпечення надійної фіксації ми рекомендуємо використовувати металеву смугу, яку закріплюємо зовні гідрошпонки за допомогою дюбелів. Матеріал нашої гідрошпонки має високу еластичність, що дозволяє точно встановити її в потрібне положення згідно з проектом. Завдяки наявності ребер на площині замикання і анкерах, ви можете бути впевнені, що волога не зможе проникнути всередину конструкції. Наша гідрошпонка застосовується в критично важливих місцях, де розташовані деформаційні шви монолітних залізобетонних конструкцій. І якщо вам потрібна ще більша надійність, Ми рекомендуємо доповнити гідроізоляцію П-образної ремонтної гидрошпонкой серії по. В наявності гідрошпонки НД-Р 500 рулонами довжиною 20 метрів. Вибирайте гідрошпонку НД-Р 500 і забезпечте надійну гідроізоляцію вашої конструкції!

Супутні матеріали