Гидрошпонка по-1 ремонтна гидрошпонка для деформаційних швів, бухта 20 м, сірий

Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів серії ПО-1

від 273,00
грн
x
м.п.
=
від 273,00 грн
Оптова ціна від 250,00 грн від 500 м.п.

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

273

Ремонтні гідрошпонки серії ПО-1 використовуються для гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з існуючими бетонними конструкціями. Застосовується в монолітному будівництві будівель, в тому числі фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів і т.д. ремонтна гідрошпонка закріплюється до існуючої бетонної конструкції, вільна частина гідрошпонки розкріплюється до арматурного каркасу заливається конструкції, безпосередньо перед заливкою бетону.  

Виготовляються з термопластичного еластомеру ТРЕ або пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п 

ПО-1               ПО-2                      ПО-3                            ПО-2/50

Ремонтні гідрошпонки серії ПО-1 призначені для герметизації деформаційних швів між готовою ж/б конструкцією і заливається конструкцією. Відсутність кріпильних анкерів з одного боку гідрошпонки, дозволяють герметично приклеїти П-подібну гідрошпонку до готової ж/б конструкції. Для надійної фіксації гідрошпонки застосовують металеву смугу, яку закріплюють зсередини гідрошпонки за допомогою дюбелів. П-подібна форма дозволяє чітко встановлювати гідрошпонку в проектне положення, використовуючи листовий еластичний матеріал, наприклад плиту з пінополістиролу, на який «надягають» гідрошпонку. Наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції.

  • застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється внутрішньої або зовнішньої ремонтної гідрошпонкою
  • поставляються в бухтах по 25 м. п
  • При необхідності подовження і для виконання просторових вузлових переходів-зварюються в кондукторі, будівельним феном, плоским ТЕН-ом або склеюються
 
 

Матеріал: пластифікований полівінілхлорид (ПВХ-п) 

Колір: Сірий

Упаковка: рулони по 25 м. п. 

Твердість по Шору: А 70 ± 5 7

Щільність, г / см3 ≈ 1,48

Міцність при розтягуванні, МПа ≥10 (DIN 53455) 

Подовження при розриві, % ≥ 275 

Термостійкість, ° C від -35 ° C до 70 ° C 11

Хімічна стійкість:

- отпостоянного впливу води і стічних вод, бензолів і масел;

- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької і середньої концентрації. 

- від постійного впливу води і стічних вод;

- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької концентрації, мінеральних масел

Стійкість до ультрафіолету: не стійкий 

Термін експлуатації: не менше 25 років

 

Чудова ремонтна гідрошпонка серії ПО-1 призначена для надійної гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з існуючими бетонними конструкціями. Застосовується в монолітному будівництві будівель, включаючи фундаменти, підземні паркінги, тунелі, канали та багато іншого. Характеризується використанням пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, що забезпечує надійність і довговічність. Серія ПО - 1 забезпечує герметичне приєднання до готових залізобетонних конструкцій, завдяки відсутності кріпильних анкерів з одного боку гідрошпонки. Для забезпечення надійної фіксації застосовується металева смуга, що закріплюється всередині гідрошпонки за допомогою дюбелів. П-подібна форма гідрошпонки дозволяє легко встановити її в проектне положення з використанням еластичного матеріалу, такого як пінополістирол. Ребра на поверхні замикання ефективно захищають від проникнення вологи всередину конструкції. Гідрошпонки серії ПО - 1 застосовуються в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій. В особливо важливих конструкціях і для додаткового захисту використовуються внутрішні або зовнішні ремонтні гідрошпонки. Поставляються в бухтах довжиною 20 метрів, забезпечуючи достатньо матеріалу для необхідних ділянок. При необхідності подовження і створення просторових вузлових переходів гідрошпонки можуть бути зварені в кондукторі, за допомогою будівельного фена, плоского Тена або склеєні.

Protex Гідрошпонка ПО - 1-це надійне і ефективне рішення для ремонту деформаційних швів в бетонних конструкціях. Професійні ремонтні гідрошпонки серії по-1 застосовуються в монолітному будівництві будівель, таких як фундаменти, підземні паркінги, тунелі і канали, для гідроізоляції швів при сполученні з уже існуючими бетонними конструкціями. Виготовлені з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, ремонтні гідрошпонки серії ПО-1 забезпечують надійну герметизацію деформаційних швів. Гідрошпонки закріплюються до існуючої бетонної конструкції, а вільна частина розкріплюється до арматурного каркасу перед заливкою бетону. Ремонтні гідрошпонки серії ПО - 1 мають П-подібну форму, що дозволяє встановити їх в проектне положення з використанням листового еластичного матеріалу, наприклад пінополістирольної плити. Ребра на площині замикання гидрошпонок запобігають проникненню вологи всередину конструкції, забезпечуючи довговічність і надійність гідроізоляції. Protex Гідрошпонка ПО-1 поставляється в бухтах по 20 метрів, що дозволяє зручно використовувати її при ремонті деформаційних швів. При необхідності подовження або створення просторових вузлових переходів, гідрошпонки можуть бути зварені в кондукторі або склеєні для досягнення потрібного розміру. Впевнено вирішуйте проблеми герметизації деформаційних швів з Protex Гідрошпонкою ПО-1.

Супутні матеріали