Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів серії ПО-3, бухта 20 м

Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів серії ПО-3

572,00
грн
x
м.п.
=
572,00 грн
572

Ремонтні гідрошпонки серії ПО-3 використовуються для гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з існуючими бетонними конструкціями. Застосовується в монолітному будівництві будівель, в тому числі фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів і т.д. ремонтна гидрошпонка закріплюється до існуючої бетонної конструкції, вільна частина гидрошпонки розкріплюється до арматурного каркасу заливається конструкції, безпосередньо перед заливкою бетону.

                                                            

Виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п 

Ремонтні гідрошпонки серії ПО-3 призначені для герметизації деформаційних швів між готовою ж/б конструкцією і заливається конструкцією. Відсутність кріпильних анкерів з одного боку гидрошпонки, дозволяють герметично приклеїти П-подібну гидрошпонку до готової ж/б конструкції. Для надійної фіксації гидрошпонки застосовують металеву смугу, яку закріплюють зсередини гидрошпонки за допомогою дюбелів. П-подібна форма дозволяє чітко встановлювати гідрошпонку в проектне положення, використовуючи листовий еластичний матеріал, наприклад плиту з пінополістиролу, на який «надягають» гідрошпонку. Наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції.

 • застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій
 • в особливо важливих конструкціях доповнюється внутрішньої або зовнішньої ремонтної гидрошпонкой
 • поставляються в бухтах по 20 м. п
 • При необхідності подовження і для виконання просторових вузлових переходів-зварюються в кондукторі, будівельним феном, плоским ТЕН-му або склеюються
Материал Пластифицированный поливинилхлорид (ПВХ-п)
Цвет Серый
Упаковка Рулоны по 20 м.п.
Отклонение длины рулона, м, не более ± 0,5
Отклонение размеров Согласно КД
Твердость по Шору, А 70 ± 5
Плотность, г/см³ ≈ 1,4
Прочность при растяжении, МПа ≥10 (DIN 53455)
Удлинение при разрыве, % ≥ 275
Термостойкость, °С от -35°С до +70°С
Химическая стойкость - от постоянного воздействия воды и сточных вод;
- от кратковременного воздействия неорганических щелочей и кислот низкой концентрации, минеральных
Устойчивость к ультрафиолету Не устойчив
Срок эксплуатации не менее 25 лет
 

Матеріал: пластифікований полівінілхлорид (ПВХ-п) 

Колір: Сірий

Упаковка: рулони по 25 м. п. 

Твердість по Шору: А 70 ± 5 7

Щільність, г / см3 ≈ 1,48

Міцність при розтягуванні, МПа ≥10 (DIN 53455) 

Подовження при розриві, % ≥ 275 

Термостійкість, ° C від -35 ° C до 70 ° C 11

Хімічна стійкість:

- від постійного впливу води і стічних вод, бензолів і масел;

- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької і середньої концентрації. 

- від постійного впливу води і стічних вод;

- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької концентрації, мінеральних масел

Стійкість до ультрафіолету: не стійкий 

Термін експлуатації: не менше 25 років

Protex Гідрошпонка ПО-3, бухта 20 м:

 • Забезпечте надійну гідроізоляцію деформаційних швів за допомогою ремонтної гідрошпонки Protex серії ПО-3.
 • Цей продукт ідеально підходить для надійної герметизації швів між існуючими бетонними конструкціями і новими заливаються елементами.
 • Гідрошпонка ПО-3, виготовлена з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, забезпечує міцну і герметичну фіксацію до бетонних конструкцій.
 • Завдяки унікальній p-подібній формі і використанню листового еластичного матеріалу, такого як пінополістироль, ви зможете чітко встановити гідрошпонку в потрібне положення.
 • Застосування ремонтної гідрошпонки Protex ПО - 3 особливо рекомендується для будівництва будівель, фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів та інших конструкцій, де важлива надійна гідроізоляція і герметичність швів.
 • Ми пропонуємо бухти гідрошпонки по 20 метрів, що забезпечує достатньо матеріалу для ваших проектів.
 • При необхідності подовження гідрошпонки або створення складних просторових переходів, ви можете зварити її в кондукторі, використовувати будівельний фен, плоский ТЕН або просто склеїти ділянки.
 • Не залишайте прогалин у гідроізоляції та забезпечте надійність вашим конструкціям з ремонтною гідрошпонкою Protex ПО-3.
 • Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру деформаційного шва, гладкою стороною, без анкерів, ремонтну гидрошпонку приклеюють до поверхні існуючої ж/б конструкції.
 • Для приклеювання рекомендується використовувати клей-герметик Innoelast на основі силанмодифікованого полімеру.
 • Для надійної фіксації гідрошпонки застосовують металеву смугу з нержавіючої сталі 50х5 мм або алюмінію 60х6 мм, яку закріплюють зсередини гідрошпонки за допомогою дюбелів.
 • Для повної герметизації, установку дюбелів виробляють на герметик-заповнюють отвір для дюбеля герметиком перед установкою дюбеля.
 • Крок установки дюбелів 150-300 мм, вибирають в залежності від міцності ж/б конструкції і передбачуваного тиску води.
 • П-подібна форма дозволяє чітко встановлювати гідрошпонку в проектне положення, використовуючи листовий еластичний матеріал, наприклад плиту з пінополістиролу, на який «надягають» шпонку.
 • Сам лист-закріплюють до опалубки і арматурного каркасу так, щоб експлуатована зона гідрошпонки виявилася, після заливки, в один рівень з чистим підлогою або трохи нижче.
 • Анкера гідрошпонки закріплюються до арматурного каркасу за допомогою спеціальних затискачів або в'язального дроту з кроком 300-500 мм.
 • З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена.
 • Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом).
 • Для з'єднання шпонок «холодним» методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі силанмодифікованого полімеру Innoellast.

 

Як з'єднувати гідрошпонку?

При необхідності подовження і для виконання просторових вузлових переходів-зварюються в кондукторі, будівельним феном, плоским ТЕН-му або склеюються

 

Як з'єднувати гідрошпонку?

При необхідності подовження і для виконання просторових вузлових переходів-зварюються в кондукторі, будівельним феном, плоским ТЕН-му або склеюються

 

Супутні матеріали