Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів НД-р 320, ПВХ, бухта 20 м, синя

Код товару: 0081

Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів

760
грн
x
м.п.
=
760 грн
760

Гідрошпонка НД-р 320 використовується для гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з існуючими бетонними і металевими конструкціями. Застосовується в монолітному будівництві будівель, в тому числі фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів і т.д. ремонтна гидрошпонка закріплюється до існуючої конструкції, вільна частина гидрошпонки розкріплюється до арматурного каркасу заливається конструкції, безпосередньо перед заливкою бетону. Виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п.

  • для герметизації деформаційних швів між готовою ж / б або металевою конструкцією і заливається конструкцією
  • для надійної фіксації гидрошпонки застосовують металеву смугу, яку закріплюють зовні гидрошпонки за допомогою дюбелів
  • еластичність матеріалу дозволяє чітко встановлювати гідрошпонку в проектне положення
  • наявність ребер на площині замикання і анкерах оберігає проникнення вологи всередину конструкції
  • застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється П-образної ремонтної гидрошпонкой серії ПО
  • Поставляються в рулонах по 20 м. п.
     

Матеріал: пластифікований полівінілхлорид (ПВХ-п)
Колір: Синій
Упаковка: рулони по 20 м. п.
Відхилення довжини рулону, м,: не більше ± 0,5
Відхилення розмірів: згідно КД
Твердість по Шору, А: 70 ± 5
Щільність, г / см3: ≈ 1,4
Міцність при розтягуванні, МПа: ≥10 (DIN 53455)
Подовження при розриві,%: ≥ 275
Термостійкість, ° C : від -35 ° C до 70 ° C
Хімічна стійкість : 

- від постійного впливу води і стічних вод;
- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької концентрації, мінеральних масел.

Стійкість до ультрафіолету: не стійкий
Термін експлуатації: 25 років

Гидрошпонка НД - р 320-ідеальне рішення для гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з бетонними і металевими конструкціями. Цей продукт необхідний в монолітному будівництві будівель, фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів та інших об'єктів. Наша гідрошпонка легко закріплюється до існуючої конструкції, а вільна частина розкріплюється до арматурного каркасу перед заливкою бетону. Матеріал виготовлення-термопластичний еластомер або пластифікований полівінілхлорид ПВХ. Переваги використання нашої гидрошпонки включають: - герметизацію деформаційних швів між готовою конструкцією і заливається бетонною структурою - надійну фіксацію за допомогою металевої смуги, що закріплюється зовні гидрошпонки - еластичність матеріалу, що дозволяє встановити гидрошпонку в правильне положення - Ребра на поверхні замикання і анкерах, що запобігають проникненню вологи всередину конструкції - застосовність в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій - важливі конструкції можуть бути доповнені за допомогою П-подібної ремонтної гидрошпонки серії по Гидрошпонка ПРОТЕКС Гидрошпонка НД-р 320 рулонах довжиною 20 метрів. Довіртеся надійності і якості нашої продукції!

Гідрошпонка НД - Р 320-ідеальне рішення для герметизації деформаційних швів між існуючими бетонними і металевими конструкціями. Наш продукт гарантує надійний захист від проникнення вологи і забезпечує бездоганну фіксацію в проектне положення завдяки своїй еластичності. Площина замикання з ребрами і анкери оптимально запобігають проникненню вологи всередину конструкції. Гідрошпонка НД-Р 320 ідеально підходить для місць розташування деформаційних швів в будівлях, фундаментах, підземних паркінгах, тунелях, каналах і багато іншого. Виробляються в рулонах довжиною 20 метрів. Забезпечте надійну гідроізоляцію своїх конструкцій з нашої чудовою гидрошпонкой НД-Р 320.

Як встановити гідрошпонку?

Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру передбачуваного шва.
Кріплення проводиться безпосередньо до опалубки. Отвори для кріплення дозволено виробляти тільки в крайній зоні гідрошпонки, за крайнім анкером. Крок кріплення - 200-300 мм, симетрично з обох сторін. Додаткове закріплення проводиться так само до арматурного каркасу в'язальним дротом. З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена. Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом). Для з'єднання шпонок "холодним" методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі
силанмодифікованого полімеру Innoellast.

Гидрошпонка НД – р 320-ідеальний вибір для надійної гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з бетонними і металевими конструкціями. Наша продукція застосовується в різних областях монолітного будівництва, включаючи фундаменти, підземні паркінги, тунелі, канали та багато іншого. Щоб забезпечити надійність і міцність, гідрошпонка закріплюється до існуючої конструкції, а вільна частина встановлюється на арматурний каркас перед заливкою бетону. Основний матеріал, який використовується у виробництві – високоякісний термопластичний еластомер ТРЕ або пластифікований полівінілхлорид ПВХ-П.це забезпечує еластичність і дозволяє точно встановити гідрошпонку в проектне положення. Ми особливо звертаємо увагу на деталі – наші гідрошпонки мають ребра на площині замикання і анкерах, які запобігають проникненню вологи всередину конструкції. Гідрошпонка НД-р 320 широко застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій. А для особливо важливих об'єктів ми рекомендуємо додаткове використання П-подібної ремонтної гідрошпонки з серії ПЗ. Гідрошпонки Протекс поставляються в рулонах довжиною 20 метрів, щоб забезпечити тривалий захист і зручність використання. Вибирайте гідрошпонку НД-р 320 і довіртеся надійності і неперевершеній якості продукції Protex!

Супутні матеріали