Внутрішня гідрошпонка для робочих швів ВР 200, ПВХ, синя, бухта 20 м

Внутрішня гідрошпонка для робочих швів

292,00
грн
x
м.п.
=
292,00 грн
292

Гідрошпонка ВР 200 призначені для гідроізоляції робочих (технологічних) швів бетонних конструкцій між горизонтальною плитою підстави і вертикальною несучою стіною, або утворених при перерві бетонування. Гідрошпонки застосовуються в гідротехнічних спорудах: резервуари, канали, дамби, басейни та ін., а так само для гідроізоляції швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п.

  • застосовується при перерві бетонування монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється зовнішньої гидрошпонкой
  • наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції
  • може використовуватися в конструкціях з особливими вимогами для забезпечення герметичності
  • витримує великий тиск води всередині і зовні
  • при простоті установки підходить для всіх видів конструкцій
  • Поставляється в рулонах по 20 м. п

Установка шпонки внутренней серии ВР A внутренняя

Матеріал: пластифікований полівінілхлорид (ПВХ-п)
Колір: Синій
Упаковка: рулони по 20 м. п.
Відхилення довжини рулону, м,: не більше ± 0,5
Відхилення розмірів: згідно КД
Твердість по Шору, А: 70 ± 5
Щільність, г / см3: ≈ 1,4
Міцність при розтягуванні, МПа: ≥10 (DIN 53455)
Подовження при розриві,%: ≥ 275
Термостійкість, ° C : від -35 ° C до 70 ° C
Хімічна стійкість : 

- від постійного впливу води і стічних вод;
- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької концентрації, мінеральних масел.

Стійкість до ультрафіолету: не стійкий
Термін експлуатації: 25 років

Гідрошпонка ВР 200-ідеальне рішення для гідроізоляції робочих швів бетонних конструкцій. Завдяки їй, ви зможете забезпечити надійний захист від проникнення вологи між горизонтальною плитою підстави і вертикальною несучою стіною, а також здійснити гідроізоляцію перерв в бетонуванні. Наші гідрошпонки виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п.завдяки цьому, вони витримують великий тиск води, як всередині, так і зовні. Ми пропонуємо рулони гідрошпонки ВР 200 довжиною 20 метрів, що дозволить вам легко і зручно використовувати їх в будь-яких потрібних конструкціях. Наявність ребер на площині замикання гидрошпонки гарантує надійність і оберігає від проникнення вологи всередину. Більш того, наша гідрошпонка може використовуватися навіть в конструкціях з особливими вимогами для забезпечення ідеальної герметичності. Застосовується гидрошпонка ВР 200 при перерві бетонування монолітних залізобетонних конструкцій і може бути доповнена зовнішньої гидрошпонкой в особливо важливих випадках. Вибираючи гідрошпонку ВР 200, Ви отримуєте надійність, простоту установки і можливість застосування у всіх видів конструкцій.

Гідрошпонка ВР 200-незамінний матеріал для гідроізоляції робочих швів бетонних конструкцій. Вона забезпечує надійну герметичність, захищаючи конструкції від проникнення вологи і зберігаючи їх міцність і надійність протягом довгого часу. Застосування гідрошпонки широко поширене в гідротехнічних спорудах, таких як резервуари, канали, дамби і басейни. Вона також ідеально підходить для гідроізоляції швів основ, фундаментів, тунелів і багаторівневих паркінгів. Гідрошпонка ВР 200 виготовлена з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, що забезпечує їй міцність і довговічність. Вона витримує великий тиск води і захищає конструкції як з внутрішньої, так і з зовнішньої сторони. Установка гідрошпонки ВР 200 дуже проста і може бути виконана на різних типах конструкцій. Вона має ребра на площині замикання, що запобігають проникненню вологи, що робить її ідеальним вибором для особливо важливих конструкцій. Крім того, вона поставляється в рулонах по 20 метрів, що робить її зручною для транспортування і установки. Гідрошпонка ВР 200-надійне рішення для гідроізоляції і захисту ваших бетонних конструкцій. 

Як встановити гідрошпонку?

Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру передбачуваного шва.
Кріплення проводиться безпосередньо до опалубки. Отвори для кріплення дозволено виробляти тільки в крайній зоні гідрошпонки, за крайнім анкером. Крок кріплення - 200-300 мм, симетрично з обох сторін. Додаткове закріплення проводиться так само до арматурного каркасу в'язальним дротом. З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена. Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом). Для з'єднання шпонок "холодним" методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі
силанмодифікованого полімеру Innoellast.

Супутні матеріали