Внутрішня гідрошпонка для робочих швів ВР 320, ПВХ, синя, бухта 20 м

Внутрішня гідрошпонка для робочих швів

591,00
грн
x
м.п.
=
591,00 грн
591

Гидрошпонка ВР 320 призначені для гідроізоляції робочих (технологічних) швів бетонних конструкцій між горизонтальною плитою підстави і вертикальною несучою стіною, або утворених при перерві бетонування. Гідрошпонки застосовуються в гідротехнічних спорудах: резервуари, канали, дамби, басейни та ін., а так само для гідроізоляції швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Виготовляються з термопластичного еластомеру TPE (EPDM) або пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п.

  • застосовується при перерві бетонування монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється зовнішньої гідрошпонкою
  • наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції
  • може використовуватися в конструкціях з особливими вимогами для забезпечення герметичності
  • витримує великий тиск води всередині і зовні
  • при простоті установки підходить для всіх видів конструкцій
  • Поставляється в рулонах по 25 м. п

Установка шпонки внутренней серии ВР A внутренняя

Матеріал: пластифікований полівінілхлорид (ПВХ-п)
Колір: Синій
Упаковка: рулони по 20-25 м. п.
Відхилення довжини рулону, м,: не більше ± 0,5
Відхилення розмірів: згідно КД
Твердість по Шору, А: 70 ± 5
Щільність, г / см3: ≈ 1,4
Міцність при розтягуванні, МПа: ≥10 (DIN 53455)
Подовження при розриві,%: ≥ 275
Термостійкість, ° C : від -35 ° C до 70 ° C
Хімічна стійкість : 

- від постійного впливу води і стічних вод;
- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької концентрації, мінеральних масел.

Стійкість до ультрафіолету: не стійкий
Термін експлуатації: 25 років

 

Гідрошпонка Protex ВР 320-надійне рішення для гідроізоляції робочих швів в бетонних конструкціях. Вона призначена для використання в різних гідротехнічних спорудах, таких як резервуари, канали, дамби, басейни і багато іншого. Наші гідрошпонки виготовлені з високоякісного термопластичного еластомеру TPE (EPDM) або пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п.вони володіють унікальними властивостями, що дозволяють витримувати високий тиск води як зовні, так і всередині конструкції. Гідрошпонки Protex ВР 320 мають ребра на площині замикання, які ефективно запобігають проникненню вологи всередину конструкції. Це робить їх ідеальним вибором для особливих вимог, де герметичність є першорядним завданням. Ми також пропонуємо зовнішню гідрошпонку, щоб забезпечити додатковий захист в особливо важливих конструкціях. Установка гідрошпонок Protex ВР 320-проста і зручна. Вони підходять для всіх видів конструкцій і поставляються в зручних рулонах довжиною 25 метрів. Захисти свої бетонні конструкції від води за допомогою надійної гідрошпонки Protex ВР 320. Будьте впевнені в їх довговічності та ефективності!

Унікальна гідрошпонка ВР 320 від Protex - це надійне рішення для гідроізоляції бетонних конструкцій. Складається з термопластичного еластомеру TPE (EPDM) або пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, вона забезпечує надійний захист робочих швів від проникнення вологи і герметичність в будь-яких умовах. Ця гідрошпонка ідеально підходить для гідротехнічних споруд, таких як резервуари, канали, дамби, басейни, а також для швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Наш продукт також рекомендується застосовувати при перерві бетонування монолітних залізобетонних конструкцій, а для особливих вимог по герметичності передбачена зовнішня гідрошпонка. Переваги гідрошпонки ВР 320 переконливі: наявність ребер на площині замикання забезпечує непроникність і захист від вологи всередині і зовні, вона витримує високий тиск води і легко монтується в будь-яких конструкціях. Крім того, продукт поставляється в рулонах довжиною 25 метрів, що спрощує процес установки. Вибираючи гідрошпонку ВР 320 від Protex, ви отримуєте надійне і ефективне рішення для гідроізоляції, яке перевершить ваші очікування. Не пропустіть можливість забезпечити надійність і довговічність вашої конструкції з нашим унікальним продуктом.

Як встановити гідрошпонку?

Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру передбачуваного шва.

Кріплення проводиться безпосередньо до опалубки. Отвори для кріплення дозволено виробляти тільки в крайній зоні гідрошпонки, за крайнім анкером. Крок кріплення - 200-300 мм, симетрично з обох сторін. Додаткове закріплення проводиться так само до арматурного каркасу в'язальним дротом. З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена. Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом). Для з'єднання шпонок "холодним" методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі
силанмодифікованого полімеру Innoellast.

Супутні матеріали