Гідрошпонка внутрішня для робочих швів ВР 240, ПВХ, синя, бухта 20 м

Код товару: 0072

Внутрішня гідрошпонка для робочих швів

390
грн
x
м.п.
=
390 грн
390

Гідрошпонка ВР 240 призначені для гідроізоляції робочих (технологічних) швів бетонних конструкцій між горизонтальною плитою підстави і вертикальною несучою стіною, або утворених при перерві бетонування. Гідрошпонки застосовуються в гідротехнічних спорудах: резервуари, канали, дамби, басейни та ін., а так само для гідроізоляції швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п.

  • застосовується при перерві бетонування монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється зовнішньої гидрошпонкой
  • наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції
  • може використовуватися в конструкціях з особливими вимогами для забезпечення герметичності
  • витримує великий тиск води всередині і зовні
  • при простоті установки підходить для всіх видів конструкцій
  • Поставляється в рулонах по 20 м. п

Установка шпонки внутренней серии ВР A внутренняя

Гідрошпонка Protex Гідрошпонка ВР 240-надійне рішення для гідроізоляції робочих швів бетонних конструкцій. З її допомогою легко і ефективно захистити гідротехнічні споруди, фундаменти, тунелі та інші підземні об'єкти від проникнення вологи. Переваги гідрошпонки Protex ВР 240: 1. Багатофункціональність: гидрошпонку можна використовувати при перерві бетонування монолітних залізобетонних конструкцій, а також в особливо важливих конструкціях, доповнюючи її зовнішньої гидрошпонкой. 2. Ідеальна герметизація: наявність ребер на площині замикання забезпечує надійний захист від вологи, не дозволяючи їй проникати всередину конструкції. 3. Відповідність особливим вимогам: гидрошпонка може застосовуватися в конструкціях з особливими вимогами до герметичності. 4. Висока міцність: гідрошпонка витримує великий тиск води як всередині, так і зовні конструкції. 5. Зручність установки: гідрошпонка легко монтується і підходить для всіх видів конструкцій. Гідрошпонка Protex ВР 240 поставляється в рулонах довжиною 20 метрів, що дозволяє забезпечити максимальну зручність при використанні. Надійна гідроізоляція і простота установки роблять гідрошпонку Protex ВР 240 кращим вибором для захисту ваших конструкцій від вологи і збереження їх міцності на довгі роки.

Протекс Гідрошпонка ВР 240-незамінний продукт для гідроізоляції швів і конструкцій. Вона розроблена спеціально для гідротехнічних споруд, таких як резервуари, канали, дамби, басейни та інші подібні об'єкти. Завдяки своєму унікальному складу з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, вона забезпечує надійну герметичність і захист від вологи. Гідрошпонка ВР 240 може використовуватися не тільки для гідротехнічних споруд, але і для інших підземних об'єктів, таких як фундаменти, тунелі, паркінги та багато іншого. Вона ідеально підходить для перерви бетонування, забезпечуючи надійну гідроізоляцію монолітних конструкцій. Особлива конструкція гідрошпонки, з ребрами на площині замикання, запобігає проникненню вологи всередину конструкції, забезпечуючи високу ступінь герметичності. Продукт також здатний витримувати великий тиск води, як з внутрішньої, так і з зовнішньої сторони, забезпечуючи надійний захист від проникнення вологи. Установка гідрошпонки ВР 240 дуже проста, вона підходить для всіх видів конструкцій. Кожна бухта поставляється в рулонах довжиною 20 метрів. Для особливих вимог і додаткової герметичності, гидрошпонку ВР 240 можна доповнити зовнішньої гидрошпонкой. Не ризикуйте надійністю і безпекою своїх конструкцій - вибирайте протестовану і високоякісну Гідрошпонку ВР 240 від Protex.

Як встановити гідрошпонку?

Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру передбачуваного шва.
Кріплення проводиться безпосередньо до опалубки. Отвори для кріплення дозволено виробляти тільки в крайній зоні гідрошпонки, за крайнім анкером. Крок кріплення - 200-300 мм, симетрично з обох сторін. Додаткове закріплення проводиться так само до арматурного каркасу в'язальним дротом. З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена. Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом). Для з'єднання шпонок "холодним" методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі
силанмодифікованого полімеру Innoellast.

Супутні матеріали