Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів серії по-2/50, бухта 20 м

Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів серії ПО-2/50

624,00
грн
x
шт.
=
624,00 грн
624

Ремонтні гідрошпонки серії ПО-2/50 використовуються для гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з існуючими бетонними конструкціями. Застосовується в монолітному будівництві будівель, в тому числі фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів і т. д. ремонтна гидрошпонка закріплюється до існуючої бетонної конструкції, вільна частина гидрошпонки розкріплюється до арматурного каркасу заливається конструкції, безпосередньо перед заливкою бетону

                                                           

Виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п

Ремонтні гідрошпонки серії ПО-2/50 призначені для герметизації деформаційних швів між готовою ж/б конструкцією і заливається конструкцією. Відсутність кріпильних анкерів з одного боку гидрошпонки, дозволяють герметично приклеїти П-подібну гидрошпонку до готової ж/б конструкції. Для надійної фіксації гидрошпонки застосовують металеву смугу, яку закріплюють зсередини гидрошпонки за допомогою дюбелів. П-подібна форма дозволяє чітко встановлювати гідрошпонку в проектне положення, використовуючи листовий еластичний матеріал, наприклад плиту з пінополістиролу, на який «надягають» гідрошпонку. Наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції.

  • застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється внутрішньої або зовнішньої ремонтної гидрошпонкой
  • поставляються в бухтах по 20 м. п
  • При необхідності подовження і для виконання просторових вузлових переходів-зварюються в кондукторі, будівельним феном, плоским ТЕН-му або склеюються
Материал Пластифицированный поливинилхлорид (ПВХ-п)
Цвет Серый
Упаковка Рулоны по 20 м.п.
Отклонение длины рулона, м, не более ± 0,5
Отклонение размеров Согласно КД
Твердость по Шору, А 70 ± 5
Плотность, г/см³ ≈ 1,4
Прочность при растяжении, МПа ≥10 (DIN 53455)
Удлинение при разрыве, % ≥ 275
Термостойкость, °С от -35°С до +70°С
Химическая стойкость - от постоянного воздействия воды и сточных вод;
- от кратковременного воздействия неорганических щелочей и кислот низкой концентрации, минеральных
Устойчивость к ультрафиолету Не устойчив
Срок эксплуатации не менее 25 лет
 

Продукт Protex Гідрошпонка ПО - 2/50-ідеальне рішення для герметизації деформаційних швів між існуючими бетонними конструкціями. Ця ремонтна гідрошпонка підходить для використання в монолітному будівництві будівель, включаючи фундаменти, підземні паркінги, тунелі, канали та ін застосування Protex Гідрошпонки по-2/50 просто і ефективно. Вона закріплюється до існуючої бетонної конструкції, а вільна частина гідрошпонки надійно розкріплюється до арматурного каркасу перед заливкою бетону. Виготовлена з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, ремонтна гідрошпонка Protex по-2/50 гарантує надійну герметизацію деформаційних швів. Гідрошпонки серії ПО - 2/50 оснащені спеціальною П-подібною формою, яка дозволяє точно встановити гідрошпонку і використовувати листовий еластичний матеріал, наприклад пінополістирольну плиту, для приклеювання. Ребра на площині замикання запобігають проникненню вологи всередину конструкції. Продукт Protex Гідрошпонка ПО - 2/50 часто використовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій. Він є незамінним компонентом особливо важливих конструкцій, які можна доповнити внутрішньої або зовнішньої ремонтної гидрошпонкой. Protex Гідрошпонка ПО - 2/50 поставляється в зручних бухтах довжиною 20 метрів, що забезпечує простоту у використанні і зручність при транспортуванні. При необхідності подовження або для виконання просторових вузлових переходів, гідрошпонки можуть бути зварені в кондукторі, використаний будівельний фен, плоский ТЕН або просто склеєні разом. Protex Гидрошпонка ПО - 2/50-надійне і ефективне рішення для герметизації деформаційних швів, яке просто у використанні і довговічне. Будьте впевнені в якості і надійності продукту Protex по-2/50 для вашого будівельного проекту.

Представляємо ремонтні гідрошпонки серії по - 2/50-надійний і ефективний спосіб гідроізоляції деформаційних швів при з'єднанні існуючих бетонних конструкцій. Ідеальне рішення для монолітного будівництва будівель, включаючи фундаменти, підземні паркінги, тунелі, канали та багато іншого. Наша гідрошпонка легко кріпиться до існуючої бетонної конструкції, а вільна частина надійно закріплюється до арматурного каркасу перед заливкою бетону. Виробляються з високоякісного пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, що забезпечує довговічність і надійність нашої продукції. Наші ремонтні гідрошпонки серії ПО - 2/50 спеціально розроблені для герметизації деформаційних швів між готовими залізобетонними конструкціями і заливаються конструкціями. Завдяки відсутності кріпильних анкерів з одного боку гідрошпонки, ми забезпечуємо ідеальну герметичність приклеювання П-подібної гідрошпонки до готових залізобетонних конструкцій. Для ще більшої надійності, ми пропонуємо металеву смугу, яку закріплюємо всередині гідрошпонки за допомогою дюбелів. Зручна П-подібна форма нашої гідрошпонки дозволяє легко і точно встановлювати її в проектне положення. Вам буде потрібно листової еластичний матеріал, наприклад плита з пінополістиролу, на який "надягають" гідрошпонку. Крім того, наявність ребер на площині замикання запобігає проникненню вологи всередину конструкції, забезпечуючи бездоганну гідроізоляцію. Наші ремонтні гідрошпонки серії по - 2/50 ідеально підходять для використання в деформаційних швах монолітних залізобетонних конструкцій. Для особливо важливих конструкцій рекомендується установка додаткової внутрішньої або зовнішньої ремонтної гідрошпонки. Ми пропонуємо нашу продукцію в зручних бухтах довжиною 20 метрів. При необхідності подовження або виконання просторових вузлових переходів, наші гідрошпонки легко зварюються в кондукторі, будівельним феном, плоским ТЕН-му або склеюються. Не пропустіть можливість використовувати надійні та ефективні ремонтні гідрошпонки серії по - 2/50 для захисту ваших конструкцій від впливу води і вологи. Зверніться до нас сьогодні і отримаєте продукт найвищої якості для ваших потреб!

Перед вами ремонтні гідрошпонки серії ПО-2/50 – незамінне рішення для герметизації деформаційних швів між існуючими бетонними конструкціями. Наш продукт ідеально підходить для монолітного будівництва будівель, включаючи фундаменти, підземні паркінги, тунелі, канали та багато іншого. Що робить нашу гідрошпонку особливо привабливою? Можливість закріплення до існуючої бетонної конструкції і надійне з'єднання з арматурним каркасом заливається конструкції. Таким чином, ви можете бути впевнені в надійності герметизації деформаційних швів. Наші гідрошпонки виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду, забезпечуючи оптимальні властивості і довговічність. Зверніть увагу, що гідрошпонки серії ПО-2/50 пропонуються в зручній формі бухт, що містять 20 метрів герметика. Якщо вам потрібно подовжити гідрошпонку або створити просторові вузлові переходи, наші вироби можуть бути зварені або склеєні за допомогою спеціального обладнання, такого як кондуктор, будівельний фен або плоский ТЕН. Не варто забувати, що в особливо важливих конструкціях ми рекомендуємо використовувати нашу внутрішню або зовнішню ремонтну гідрошпонку для додаткового захисту і надійності. Якщо ви шукаєте надійне і ефективне рішення для гідроізоляції деформаційних швів, наша гідрошпонка серії ПО - 2/50-безумовний вибір. Спробуйте її сьогодні і переконайтеся самі в її високої продуктивності і міцності.

Супутні матеріали