Гидрошпонка П-2 для герметизації і гідроізоляції рухомих швів, бухта 20 м, сіра

Для герметизації і гідроізоляції рухомих швів в монолітному будівництві

від 546,00
грн
x
м.п.
=
від 546,00 грн
Оптова ціна від 526,00 грн від 200 м.п.

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

546

Гідрошпонка П-2 використовується для герметизації і гідроізоляції рухомих швів в монолітному будівництві заглиблених і підземних споруд. Гідрошпонки застосовуються в гідротехнічних спорудах (резервуари, канали, дамби, басейни та ін.), а так-же для гідроізоляції швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Виготовляються з термопластичного еластомеру TPE (EPDM) або пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-П.П-подібна форма гідрошпонки дозволяє чітко встановлювати шпонку в проектне положення, використовуючи, наприклад, лист пінополістиролу, на який надягають шпонку.

  • наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції
  • застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється внутрішньої або нижньої зовнішньої гидрошпонкой
  • витримує невеликий тиск води всередині і зовні
  • підходить для всіх видів конструкцій
  • поставляються в бухтах по 20 м. п

Установка внешней шпонки гидравлической серии P

Матеріал: пластифікований полівінілхлорид (ПВХ-п)
Колір: Сірий
Упаковка: рулони по 20 м. п.
Відхилення довжини рулону, м,: не більше ± 0,5
Відхилення розмірів: згідно КД
Твердість по Шору, А: 70 ± 5
Щільність, г / см3: ≈ 1,4
Міцність при розтягуванні, МПа: ≥10 (DIN 53455)
Подовження при розриві,%: ≥ 275
Термостійкість, ° C : від -35 ° C до 70 ° C
Хімічна стійкість : 

- від постійного впливу води і стічних вод;
- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької концентрації, мінеральних масел.

Стійкість до ультрафіолету: не стійкий
Термін експлуатації: 25 років

Перед вами Гидрошпонка П-2 - ідеальне рішення для герметизації і гідроізоляції рухомих швів в монолітному будівництві. Незалежно від того, будуєте ви заглиблені або підземні споруди, наша гідрошпонка буде надійним захистом. Наші гідрошпонки широко застосовуються в гідротехнічних спорудах, таких як резервуари, канали, дамби і басейни. Вони також відмінно підходять для гідроізоляції швів підстав, фундаментів, тунелів та інших підземних споруд. Ми виробляємо гідрошпонки з високоякісного матеріалу - пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-П.це гарантує їх міцність і довговічність. Крім того, наші гідрошпонки мають п-подібну форму, яка забезпечує просте і точне встановлення шпонки в потрібне положення, наприклад, за допомогою листа пінополістиролу. Наявність ребер на площині замикання виключає проникнення вологи всередину конструкції. Це особливо важливо в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій. Гідрошпонка П-2 здатна витримувати невеликий тиск води як всередині, так і зовні. Вона підходить для всіх видів конструкцій, забезпечуючи надійну гідроізоляцію. Наші гідрошпонки поставляються в бухтах довжиною 25 метрів. Розміри зручні для будь-якого проекту і дозволяють економити кошти і час при установці. Виберіть гідрошпонку П-2 і будьте впевнені в надійній гідроізоляції вашого будівельного проекту.

Як встановити гідрошпонку?

Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру передбачуваного шва.
Кріплення проводиться безпосередньо до опалубки. Отвори для кріплення дозволено виробляти тільки в крайній зоні гідрошпонки, за крайнім анкером. Крок кріплення - 200-300 мм, симетрично з обох сторін. Додаткове закріплення проводиться так само до арматурного каркасу в'язальним дротом. З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена. Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом). Для з'єднання шпонок "холодним" методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі
силанмодифікованого полімеру Innoellast.

Супутні матеріали