Гідроізоляційна зовнішня шпонка PVC Water Stop Band НД 320 для деформаційних швів, 20 м., жовта

Гідроізоляційна зовнішня шпонка PVC Water Stop Band НД 320 для деформаційних швів, 20 м.

428,00
грн
x
м.п.
=
428,00 грн
428

Гідроізоляційна шпонка PVC Water Stop Band НД 32/5 використовується для герметизації і гідроізоляції рухомих швів при монолітному будівництві будівель, в тому числі фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів і т.д. монтується безпосередньо на лист опалубки. Застосовується в гідротехнічних спорудах-резервуарах, каналах, дамбах, басейнах та ін., а так само для гідроізоляції швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Виготовляються з термопластичного еластомеру ТРЕ (EPDM) або пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-П.​

  • дозволяє надійно вмонолічувати в бетонну конструкцію
  • наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції
  • наявність деформується ділянки дозволяє сприймати деформації залізобетонних конструкцій, не порушуючи герметичності
  • застосовується при ущільненні між двома бетонними конструкціями
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється внутрішньої гідрошпонкой
  • може використовуватися в конструкціях з особливими вимогами для забезпечення герметичності
  • витримує великий тиск води всередині і зовні
  • підходить для всіх видів конструкцій
  • гідрошпонка поставляється в рулонах по 20 м. п

Матеріал: пластифікований полівінілхлорид (ПВХ-п)
Колір: Жовтий
Упаковка: рулони по 20 м. п.
Відхилення довжини рулону, м,: не більше ± 0,5
Відхилення розмірів: згідно КД
Твердість по Шору, А: 70 ± 5
Щільність, г / см3: ≈ 1,4
Міцність при розтягуванні, МПа: ≥10 (DIN 53455)
Подовження при розриві,%: ≥ 275
Термостійкість, ° C : від -35 ° C до 70 ° C
Хімічна стійкість : 

- від постійного впливу води і стічних вод;
- від короткочасного впливу неорганічних лугів і кислот низької концентрації, мінеральних масел.

Стійкість до ультрафіолету: не стійкий
Термін експлуатації: 25 років

Гідроізоляційна шпонка PVC Water Stop Band НД 32/5-незамінний інструмент для герметизації і гідроізоляції рухомих швів при будівництві будівель. Ви можете використовувати її в різних проектах - від фундаментів і підземних паркінгів до каналів і тунелів. Монтувати її дуже просто - просто наклеюйте на опалубку. Наша шпонка забезпечує надійне вмоноличивание в бетонну конструкцію, захищаючи її від проникнення вологи. Завдяки наявності ребер на площині замикання, волога не зможе проникнути всередину конструкції. Крім того, наявність деформується ділянки дозволяє шпонке сприймати деформації залізобетонних конструкцій без порушення герметичності. Наша шпонка підходить для ущільнення між двома бетонними конструкціями, а в особливо важливих проектах можна додатково використовувати внутрішню гідрошпонку. Вона також може бути використана в конструкціях з особливими вимогами для забезпечення герметичності. Наші шпонки витримують великий тиск води, як всередині, так і зовні. Вони підходять для всіх видів конструкцій, і поставляються в зручних рулонах по 20 метрів.

Гідроізоляційна шпонка Protex PVC Water Stop Band НД 32/5-незамінний інструмент для герметизації і гідроізоляції рухомих швів при будівництві будівель. Безпечна і ефективна в роботі, вона забезпечує надійний захист фундаментів, паркінгів, тунелів та інших споруд від можливих проникнень вологи. Використовуючи Protex Water Stop Band, ви можете бути впевнені в герметичності ваших конструкцій. Її унікальні особливості, такі як наявність ребер на площині замикання і деформується ділянки, дозволяють нам знову і знову підтверджувати її надійність і довговічність. Вона легко адаптується до деформацій залізобетонних конструкцій, не порушуючи герметичність. Gidroshponka Protex Water Stop Band також може використовуватися в конструкціях з особливими вимогами для забезпечення максимальної герметичності. Вона повністю сприймає великий тиск води, працюючи як зсередини, так і зовні. Вона підходить для всіх видів конструкцій, що робить її універсальним рішенням для ваших потреб в гідроізоляції. Продуктивність і якість Protex Water Stop Band гарантовані. Наша гідрошпонка поставляється в рулонах довжиною 20 метрів, що забезпечує зручність використання і економію часу при монтажі. Не ризикуйте витоками і пошкодженнями ваших конструкцій-виберіть надійну гідроізоляційну шпонку Protex PVC Water Stop Band НД 32/5 вже сьогодні!

Як встановити гідрошпонку?

Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру передбачуваного шва.
Кріплення проводиться безпосередньо до опалубки. Отвори для кріплення дозволено виробляти тільки в крайній зоні гідрошпонки, за крайнім анкером. Крок кріплення - 200-300 мм, симетрично з обох сторін. Додаткове закріплення проводиться так само до арматурного каркасу в'язальним дротом. З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена. Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом). Для з'єднання шпонок "холодним" методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі
силанмодифікованого полімеру Innoellast.

Супутні матеріали