Герметизуюча стрічка RubberElast 25x19 (4,4 м. пог)

Стрічка для ущільнення швів, стиків залізобетонних конструкцій

1775
грн
x
шт.
=
1775 грн
Оптова ціна 1508.75 грн від 10 шт.

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

1775

RubberElast® —  це пружно-пластична стрічка для ущільнення швів, яка служить для ущільнення стиків залізобетонних конструкцій.BasicElast ® наноситься на місце стику безпосередньо з рулону захисним шаром вгору і щільно притискається по всій довжині. Перед притисненням ущільнювальну стрічку в кутах необхідно зігнути до бажаної форми. Для подовження стрічки RubberElast® обріжте кінці під кутом (від 30° до 45°) так, щоб вони після притиснення виявилися з'єднані поверх один одного, не збільшуючи при цьому поперечний переріз стрічки в місці з'єднання. Для різання ми рекомендуємо гострий ніж (ніж повинен різати, а не тиснути). Перед установкою наступного елемента зніміть захисну смугу і переконайтеся, що Ущільнювальна стрічка закріплена в потрібному положенні надійно і без зміщення. Відразу після цього притисніть наступну деталь до ущільнювальної стрічки в області стику для приклеювання. Для слабкого тиску води (наприклад, що накопичується інфільтраційної водою) досить стиснення ущільнювальної стрічки близько 60%. Для досягнення повного герметизуючого ефекту RubberElast ® необхідно забезпечити стиснення ущільнювальної стрічки під час монтажу в кожній точці стику на 70-90% від її первісної висоти. Стик можна перевірити на герметичність і піддавати впливу води відразу після складання.

Характеристика:

  • Простота використання 
  • Установка не вимагає допоміжних засобів та інструменту 
  • Водостійкість відразу після установки 
  • Гнучкість навіть при низьких температурах 
  • Стійкість до атмосферних впливів 
  • Стійкість до розведених кислот (HCl, H2SO4), лугів (NaOH, KOH) та сольових розчинів (NaCl)
  • Сумісність з іншими продуктами Elast області застосування 
  • Для герметизації стиків залізобетонних конструкцій 
  • Для використання в помірних і теплих кліматичних зонах

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути міцною і стійкою, без пилу, жиру, масел та інших матеріалів, що погіршують адгезію. Під час монтажу поверхня повинна бути сухою. Для складних поверхонь ми рекомендуємо додатково використовувати праймер RubberElast®. У разі сумнівів рекомендується провести попередній тест. Нанесення RubberElast ® наноситься на місце стику безпосередньо з рулону захисним шаром вгору і щільно притискається по всій довжині. Перед притисненням ущільнювальну стрічку в кутах необхідно зігнути до бажаної форми. Для подовження стрічки RubberElast® обріжте кінці під кутом (від 30° до 45°) так, щоб вони після притиснення виявилися з'єднані поверх один одного, не збільшуючи при цьому поперечний переріз стрічки в місці з'єднання. Для різання ми рекомендуємо гострий ніж (ніж повинен різати, а не тиснути). Перед установкою наступного елемента зніміть захисну смугу і переконайтеся, що Ущільнювальна стрічка закріплена в потрібному положенні надійно і без зміщення. Відразу після цього притисніть наступну деталь до ущільнювальної стрічки в області стику для приклеювання. Для слабкого тиску води (наприклад, що накопичується інфільтраційної водою) досить стиснення ущільнювальної стрічки близько 60%. Для досягнення повного герметизуючого ефекту RubberElast ® необхідно забезпечити стиснення ущільнювальної стрічки під час монтажу в кожній точці стику на 70-90% від її первісної висоти. Стик можна перевірити на герметичність і піддавати впливу води відразу після складання.

Вказівка:

Зверніть увагу (зокрема, це стосується швів, розташованих горизонтально), що стрічка RubberElast® є ущільнювальною і не використовується для передачі навантаження — при необхідності останнє повинно забезпечуватися іншими відповідними заходами. Щоб уникнути руйнування ущільнювальної стрічки ширина шва ні в одному місці і ні в який момент часу не повинна бути менше 2 мм.RubberElast® вимагає більшого зусилля стиснення, ніж продукт тієї ж серії RubberElast®. Це потрібно враховувати, якщо RubberElast® використовується разом зі стяжним замком btspannschloss®.

Не підходить для умов застосування, які передбачають контакт з маслами або органічними розчинниками (бензин, дизельне паливо).

При низьких температурах установку можна полегшити зберіганням матеріалу RubberElast® в теплому приміщенні (при кімнатній температурі) аж до моменту монтажу.

Для ще більшого полегшення установки поверхню деталі можна додатково нагріти в області стику.

Супутні матеріали