Герметик однокомпонентний акриловий Tenax Profflex а для зовнішнього використання 7 кг білий

Код товару: 0024

Однокомпонентний акриловий герметик для внутрішнього використання 7 кг білий

1132
грн
x
відро
=
1132 грн
1132

PROFFLEX A - однокомпонентний акрилатний герметик з високою паропроникністю. Герметик призначений для виконання зовнішнього шару монтажного шва відповідно до ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 з допустимою деформацією монтажного шва не більше 15% для герметизації зовнішнього контуру віконних, дверних і балконних конструкцій.
ВЛАСТИВІСТЬ:

 • Висока паропроникність
 • Дуже хороша адгезія до більшості будівельних матеріалів
 • Забезпечує дифузію водяної пари зсередини назовні і захищає від дощу.
 • Захищає від впливу УФ і вітру
 • Готовий до застосування
 • Стійкість до деформацій
 • Довговічність
 • Можливість застосування при негативній температурі
 • Можлива поверхнева забарвлення
 • завдяки високій тиксотропності герметик можна наносити на горизонтальні і вертикальні, похилі поверхні.
 • Зовнішній вигляд-паста

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Герметик повністю готовий до застосування.
 • Також рекомендуємо для внутрішнього монтажного шару застосовувати акрилатний герметик Profflex B.
 • При низьких температурах в'язкість герметика підвищується, тому перед застосуванням рекомендуємо витримати герметик в опалювальному приміщенні не менше доби. Рекомендована температура герметика для нанесення 5°C до 35°C (Мінімальна до -13°C).
 • Підготовка: Герметик повністю готовий до застосування. Перед використанням поверхню знежирити, очистити від бруду, пилу, незакріплених частинок. Краї і поверхні прорізів не повинні мати відколів, раковин, напливів бетонного розчину та інших пошкоджень висотою (глибиною) більше 10 мм.дефектні місця повинні бути зашпакльовані водостійкими сумішами. Пухкі, обсипають ділянки поверхонь отвору повинні бути укріплені (оброблені в'яжучими сумішами або спеціальними плівковими матеріалами. Можливе нанесення герметика на суху і вологу поверхню. Наявність крапельної вологи на поверхні неприпустимо. При роботі в зимовий час очистити поверхню від снігу, льоду та ін.). Неприпустимо нанесення герметика під час опадів (дощу і снігу).
 • Герметик наноситься на підготовлену поверхню за допомогою шпателя або малярської кисті. Рекомендована товщина шару нанесення від 3,5 до 5,5 мм.Температура навколишнього середовища при нанесенні герметика від -20°C до 35°C і відносною вологістю не більше 90%. При укладанні герметика лицьові кромки конструкцій рекомендується захищати малярським скотчем з метою запобігання їх забруднення. Малярський скотч потрібно зняти до моменту утворення на герметику поверхневої плівки.
 • Завершення і очищення інструменту свіжий герметик змивається теплою водою. Полімеризований герметик видаляється механічним шляхом.

Консистенція-тиксотропна паста
Основа-Поліакрилат
Затвердіння-випаровування води
Опір паропроникності, (м2 * год * Па) / мг, - не более0,23
Час утворення поверхневої плівки, г . - 1 година (при 23°з і нормальної вологості)
Час затвердіння при товщині шару 3 мм. - 48 годин (при 23 ° з і нормальної вологості)*
Щільність, не менше кг / м-31608 кг / м3
Рекомендований діапазон температур нанесення - від 5° C до 35°, (мінімальна температура навколишнього середовища при нанесенні до -20 ° C і відносною вологістю не більше 90%). Мінімальна температура продукту для нанесення-13 ° з
Діапазон температур експлуатації-від-400С до 800С
Адгезійна міцність, МПа, не менше:
- ПВХ-0,22
- дерево-0,43
- метал-0,24
- бетон-0,65
Водонепроникність при тиску від 600 Па, годин, - не менше 24 години
Опір плинності, мм на 2 мм товщини, - не більше 0
Межа міцності зчеплення, МПа , - не менше 1,0
Стійкість до деформації,%, - не менше 15
Відносне подовження в момент розриву % - не менше 364%
Колір-Білий
Стабільність при заморожуванні / розморожуванні-10 циклів
Прогнозований термін служби умовних років, - не менше 20
* Зі зниженням температури або збільшенням вологості час збільшується

Герметик повністю готовий до застосування.
Також рекомендуємо для внутрішнього монтажного шару застосовувати акрилатний герметик Profflex B.
При низьких температурах в'язкість герметика підвищується, тому перед застосуванням рекомендуємо витримати герметик в опалювальному приміщенні не менше доби. Рекомендована температура герметика для нанесення 5°C до 35°C (Мінімальна до -13°C).
Підготовка: Герметик повністю готовий до застосування. Перед використанням поверхню знежирити, очистити від бруду, пилу, незакріплених частинок. Краї і поверхні прорізів не повинні мати відколів, раковин, напливів бетонного розчину та інших пошкоджень висотою (глибиною) більше 10 мм.дефектні місця повинні бути зашпакльовані водостійкими сумішами. Пухкі, обсипають ділянки поверхонь отвору повинні бути укріплені (оброблені в'яжучими сумішами або спеціальними плівковими матеріалами. Можливе нанесення герметика на суху і вологу поверхню. Наявність крапельної вологи на поверхні неприпустимо. При роботі в зимовий час очистити поверхню від снігу, льоду та ін.). Неприпустимо нанесення герметика під час опадів (дощу і снігу).
Герметик наноситься на підготовлену поверхню за допомогою шпателя або малярської кисті. Рекомендована товщина шару нанесення від 3,5 до 5,5 мм.Температура навколишнього середовища при нанесенні герметика від -20°C до 35°C і відносною вологістю не більше 90%. При укладанні герметика лицьові кромки конструкцій рекомендується захищати малярським скотчем з метою запобігання їх забруднення. Малярський скотч потрібно зняти до моменту утворення на герметику поверхневої плівки.
Завершення і очищення інструменту свіжий герметик змивається теплою водою. Полімеризований герметик видаляється механічним шляхом

Супутні матеріали