Бітумно-каучуковий праймер на розчиннику Izoplast R, 20 кг ADW

Бітумний праймер на органічних розчинниках для грунтування будь-яких мінеральних поверхонь, створення легкої гідроізоляції, захисту металевих і дерев'яних елементів від корозії і впливу навколишнього середовища.

0
0

Izoplast R-бітумний праймер на органічних розчинниках для грунтування будь-яких мінеральних поверхонь, створення легкої гідроізоляції, а також для захисту металевих і дерев'яних елементів від корозії і впливу навколишнього середовища.

Застосування:

Для промислового та житлового будівництва
Для просочення і захисту дерев'яних елементів (парканів,стовпів)
Для забезпечення захисту від корозії металевих конструкцій і елементів
Для створення тонкого гідроізоляційного шару

Перевага:

Стійкість до впливу слабких кислот і солей
Висока проникаюча здатність
Економічна витрата
Висока адгезія

Інструкція по застосуванню:

Перед використанням перемішати. Наносити масу за допомогою покрівельної щітки або кисті. Наносити наступний шар після повного висихання попереднього. Час очікування перед укладанням другого шару гідроізоляційного складу Izoplast R становить до 6 годин. Для гідроізоляції фундаментів та інших підземних частин будівлі: нанести 2-3 шари на суху бетонну поверхню в залежності від передбачуваної водної навантаження. Для відновлення та облаштування безшовного гідроізоляційного покриття покрівель: нанести не менше 2 шарів праймера на підготовлену основу. Для збільшення терміну служби готового покриття на свіжий фінішний шар емульсії необхідно нанести мінеральну крихту.

Зауваження щодо застосування / обмеження:

Зберігати в щільно закритій оригінальній упаковці, недоступною для дітей, захищеної від попадання прямих сонячних променів, від джерел тепла і відкритого вогню. Може перевозитися будь-яким видом транспорту. Роботи з Izoplast R проводити в безвітряну погоду без атмосферних опадів при температурі навколишнього середовища від 5°C до 25°C. При виконанні робіт дотримуйтесь правил техніки безпеки при роботі з органічними розчинниками, використання ефективної вентиляції і масок з поглиначем органічних парів. У разі отруєння забезпечити потерпілого свіжим повітрям, надати першу допомогу, викликати лікаря.

Не використовувати Izoplast R всередині житлових і громадських будівель, а також в інших приміщеннях, призначених для постійного проживання і знаходження людей. Матеріал не повинен вступати в прямий контакт з їжею або питною водою.
Продукт легкозаймистий. Подразнює очі і шкіру. Пари можуть викликати відчуття сонливості та запаморочення. Не вдихати пари. Уникати потрапляння на шкіру і в очі. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.

Супутні матеріали