Бітумно-каучукова мастика на розчиннику Izoplast B, 24 кг ADW

Код товару: 0279

Бітумна мастика з високими проникаючими властивостями для гідроізоляції покрівлі, фундаментів, бетонних кілець, насосних станцій, стяжок, парканів, колон і опор, 24 кг

2736
грн
x
шт.
=
2736 грн
2736

Izoplast B-бітумна мастика зі спеціальними добавками і високими проникаючими властивостями, на основі органічного розчинника. Для створення високостійких гідроізоляційних покриттів.

Застосування:

Гідроізоляція труб і каналізаційних колодязів, бетонних кілець, насосних станцій
Гідроізоляція бетонних основ-фундаментів, стяжок — парканів, колон і опор
Безшовна гідроізоляції вертикальних і горизонтальних поверхонь
Гідроізоляція з високою стійкістю до агресивного середовища
Консервація та гідроізоляція покрівлі

Перевага:

Простий у використанні
Перекриває всі мікротріщини в основі
Для промислового та житлового будівництва
Для покрівельних покриттів будь-якого ухилу
Стійкість до впливу слабких кислот і солей

Інструкція по застосуванню:

Перед використанням перемішати. Наносити масу за допомогою покрівельної щітки або кисті. Наносити наступний шар після повного висихання попереднього. Час очікування перед укладанням другого шару гідроізоляційного складу IZOPLAST B становить близько 8 годин. Для збільшення адгезії матеріалу до поверхні використовувати в якості грунтувального шару праймер IZOPLAST R. для гідроізоляція фундаментів та інших підземних частин будівлі: нанести 2-3 шари на суху загрунтовану бетонну поверхню в залежності від передбачуваної водної навантаження. Для відновлення та облаштування безшовного гідроізоляційного покриття покрівель: нанести не менше 2 шарів емульсії на підготовлену основу. Для збільшення терміну служби готового покриття на свіжий фінішний шар емульсії необхідно нанести мінеральну крихту.

Зауваження щодо застосування / обмеження:

Зберігати в щільно закритій оригінальній упаковці, недоступною для дітей, захищеної від попадання прямих сонячних променів, від джерел тепла і відкритого вогню. Може перевозитися будь-яким видом транспорту. Роботи з izoplast в проводити в безвітряну погоду без атмосферних опадів при температурі навколишнього середовища від 5°C до 25°C.

При виконанні робіт дотримуйтесь правил техніки безпеки при роботі з органічними розчинниками, використання ефективної вентиляції і масок з поглиначем органічних парів.

У разі отруєння забезпечити потерпілого свіжим повітрям, надати першу допомогу, викликати лікаря.
Не використовувати IZOPLAST B всередині житлових і громадських будівель, а також в інших приміщеннях, призначених для постійного проживання і знаходження людей. Матеріал не повинен вступати в прямий контакт з їжею або питною водою.
Продукт легкозаймистий. Подразнює очі і шкіру. Пари можуть викликати відчуття сонливості та запаморочення. Не вдихати пари. Уникати потрапляння на шкіру і в очі. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.

Супутні матеріали