Демпферна стрічка 10/150

Код товару: 0157

Компенсаційний елемент при розширенні стяжки для зниження втрати тепла через прилеглі стіни і проти утворення тріщин

9.6
грн
x
м.п.
=
9.6 грн
9.6

Демпферна стрічка являє собою стрічку зі спіненого поліетилену з» фартухом " з плівки. Стрічку укладають по периметру приміщення для поділу стіни і стяжки. При укладанні стяжки стрічку потрібно закріплювати до стіни за допомогою рідких цвяхів, двостороннього скотча або будівельного степлера. Вона виконує функцію компенсаційного елемента при розширенні стяжки теплої підлоги, запобігає несучі стіни від появи тріщин, знижує втрату тепла через стіни, що примикають. Демпферна стрічка поставляється бухтами по 50 або 25 м.пог.

  • 150мм х 5мм х 50м
  • 150мм х 8мм х 50м
  • 150мм х 8мм х 25м - з липким шаром
  • 150мм х 10мм х 25м

Як закріпити демпферну стрічку?

При укладанні стяжки стрічку можна зафіксувати рідкими цвяхами, або придавити її розчином.

Що таке самоклеюча демпферна стрічка?

На зовнішній стороні такої демпферного стрічки є клейовий шар, закритий захисним шаром. Щоб приклеїти стрічку-потрібно зняти захист і щільно притиснути її до стіни. Це дозволяє заощадити час на укладання стрічки, а також укласти її без хвиль. Така стрічка вважається найзручнішою у використанні.

Як правильно кріпити демпферну стрічку?

Стрічка повинна бути вище стяжки. Висота підраховується так: висота стяжки в найвищому місці і 2см (не нижче даної формули). Стрічка обов'язково повинна виступати над бетоном, щоб повністю виключити навіть найменше зіткнення зі стіною.

Супутні матеріали

Фібра POLYEX MESH 38 мм

Фібра POLYEX MESH 38 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону.