Фіксатор арматури Настил 100 шт/уп. Фіксатор захисного шару 55-65 мм. Арматурний

Код товару: 0015

Фіксатор настил для захисного горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, піску.

225
грн
x
упак
=
225 грн
225

Фіксатор Настил 55-65 мм - надійне кріплення для арматури, яке забезпечує захисний шар від 55 до 65 мм. Фіксатор захисного шару Настил 55-65 застосовується для установки горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, пісках. Також для установки на мембрани і плівки, завдяки збільшеній площі основи.

Як розрахувати кількість фіксаторів?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 8-16 міліметрів. Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується.

Основні характеристики:

  • Призначення фіксатора: для сипучих грунтів
  • Тип фіксатора: стійка
  • Матеріал фіксатора: Пластик
  • Товщина захисного шару: 55-65 мм
  • Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
  • Максимальний діаметр арматури: 16 мм
  • Робоче положення: горизонтальне
  • Упаковка: Пачка
  • Розфасовка: по 100 шт. в упаковці.
  • Рекомендована витрата: від 4 до 6 шт/м2.

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну. Також купити фіксатори можна за оптовими цінами. Ви отримаєте вигідну цінову пропозицію. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці зроблять прорахунок, яка кількість фіксаторів на квадратний метр потрібно саме вам.

 

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Який витрата фіксаторів на квадратний метр?

Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор настил 55-65 мм забезпечує захисний шар від 55 до 65 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Супутні матеріали