Ущільнювач швів 5,2 мм, бухта 200 метрів

Еластичний ущільнювач, призначений для заповнення температурно-збіжних швів, бухта 200 метрів

13,00
грн
x
м.п.
=
13,00 грн
13

Ущільнювальний профіль 5,2 мм - еластичний матеріал, призначений для заповнення температурно-усадочного шва, який нарізають за допомогою болгарки або швонарезчіка. 
Відрізняється простотою монтажу, шов заповнюється відразу після нарізки, при цьому не потрібно чекати, щоб бетон досяг необхідної вологості. При цьому скорочуються терміни виробництва і зменшуються витрати, чому і здешевлюється весь процес герметизації шва. Перед установкою ущільнювача типу» ялинка " не потрібно проводити очищення шва і обробляти праймером. У порівнянні з герметиком, при необхідності ущільнювач легко замінюється на новий.

  • ущільнювач виготовлений з екструдованого ПВХ, гнучкий
  • підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування
  • призначений для використання в розділових і температурних швах
  • у заплавних промислових і бетонних підлогах
  • використовується в якості альтернативи мастикам
  • для закладення температурних і розділових швів
  • дозволяє значно заощадити час монтажу
  • Продається в бухтах по 200 м

 

Продукт Protex Ущільнювач швів 5,2 мм, бухта 200 метрів - це ідеальне рішення для заповнення температурно-збіжного шва. Еластичний матеріал має міцність і гнучкість, які дозволяють заповнити шов відразу після його нарізки. Забудьте про заморожування процесу очікування, щоб бетон досягла необхідної вологості! Цей продукт виготовлений з екструдованого ПВХ, що робить його гнучким та придатним для використання як усередині, так і зовні. Він ідеально підходить для роздільних та температурних швів у заплавних промислових та бетонних підлогах. Застосування цього ущільнювача - це швидка та економічна альтернатива мастикам при заповненні температурних та розділових швів. Продукт Protex Ущільнювач швів 5,2мм також пропонує значне скорочення часу монтажу. Перед його встановленням не потрібно проводити очищення та обробку шва праймером. І якщо вам потрібно замінити ущільнювач, це легко зробити за допомогою нового. Переконайтеся, що ваше будівництво відбувається швидко та ефективно з продуктом Protex Ущільнювач швів 5,2 мм. Не витрачайте час та ресурси на заповнення швів за допомогою інших методів – оберіть ущільнювач, який збереже ваш бетон у відмінному стані. Замовляйте бухту завдовжки 200 метрів прямо зараз!

Виробник: Україна

Матеріал: ПВХ

Розміри:5,2;

Колір сірий

Бухта: 200м

Хімічна стійкість: стійкий до лужних розчинів, до розчинів кислот, до миючих засобів, до тваринних та рослинних жирів, до очищення за допомогою пари

Супутні матеріали