Ущільнювач швів 10мм, бухта 100 метрів

Код товару: 0103

Еластичний ущільнювач, призначений для заповнення температурно-збіжних швів, бухта 100 метрів

41.28
грн
x
м.п.
=
41.28 грн
41.28

Ущільнювальний профіль 10 мм - еластичний матеріал, призначений для заповнення температурно-усадочного шва, який нарізають за допомогою болгарки або швонарезчіка. Відрізняється простотою монтажу, шов заповнюється відразу після нарізки, при цьому не потрібно чекати, щоб бетон досяг необхідної вологості. При цьому скорочуються терміни виробництва і зменшуються витрати, чому і здешевлюється весь процес герметизації шва. Перед установкою ущільнювача типу» ялинка " не потрібно проводити очищення шва і обробляти праймером. У порівнянні з герметиком, при необхідності ущільнювач легко замінюється на новий.

  • ущільнювач виготовлений з екструдованого ПВХ, гнучкий
  • підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування
  • призначений для використання в розділових і температурних швах
  • у заплавних промислових і бетонних підлогах
  • використовується в якості альтернативи мастикам
  • для закладення температурних і розділових швів
  • дозволяє значно заощадити час монтажу
  • Продається в бухтах по 100 м 

Ущільнювальний профіль Protex шириною 10 мм - неймовірно еластичний матеріал, спеціально розроблений для заповнення температурно-збіжних швів. Забудьте про складні інструменти та очікування, щоб бетон висох. Наш унікальний ущільнювач легко заповнює шов відразу після його нарізки. Не потрібно ніякої попередньої підготовки шва або покриття праймером - просто встановіть наш ущільнювач типу "ялинка" і насолоджуйтесь надійністю і міцністю вашого шва. Виготовлений з екструдованого ПВХ, наш гнучкий ущільнювач підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання. Застосовується в розділових та температурних швах, також ідеально підходить для використання у заплавних промислових та бетонних підлогах. І найголовніше - наш ущільнювач є чудовою альтернативою мастикам, а значить, дозволяє суттєво заощадити час та гроші при герметизації швів. Адже вам більше не доведеться витрачати дорогоцінний час на пошук та використання складних інструментів. Тепер ви можете захистити вашу підлогу від пилу, бруду та вологи за допомогою ущільнювача Protex. Установка легка та швидка, а продукт продається у зручних бухтах завдовжки 100 метрів. Не витрачайте час та гроші на інші методи – виберіть надійність Protex для своїх швів.

Виробник: Україна

Матеріал: ПВХ

Розміри: 10,0;

Колір сірий

Бухта: 100м

Хімічна стійкість: стійкий до лужних розчинів, до розчинів кислот, до миючих засобів, до тваринних та рослинних жирів, до очищення за допомогою пари

 Ущільнювач швів 10мм, бухта 100 метрів: Переваги Protex Ущільнювач швів 10мм, бухта 100 метрів, незрівнянні з іншими продуктами на ринку. Цей еластичний матеріал призначений для заповнення температурно-усадкових швів, що нарізаються за допомогою болгарки або швонарізника. Установка Protex Ущільнювач швів 10мм виготовляється дуже просто – шов заповнюється безпосередньо після нарізки і не вимагає додаткового часу на очікування досягнення оптимальної вологості бетону. І це означає лише одне – скорочення термінів виробництва та зменшення витрат. Таким чином, весь процес герметизації шва стає набагато прийнятнішим з економічної точки зору. Ще однією перевагою Protex Ущільнювач швів 10мм є те, що перед встановленням не потрібно проводити очищення шва і обробляти його праймером. Цей гнучкий ущільнювач виготовлений з екструдованого ПВХ і підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування. Protex Ущільнювач швів 10мм призначений для використання в розділових та температурних швах на заплавних промислових та бетонних підлогах. Він є прекрасною альтернативою мастикам і чудово підходить для закладення температурних та розділових швів. Однією з ключових переваг Protex Ущільнювач швів 10мм є його здатність значно скоротити час монтажу. Крім того, він продається у зручних бухтах завдовжки 100 метрів, що робить покупку економічно обґрунтованою та зручною. Прийміть чудове рішення та виберіть Protex Ущільнювач швів 10мм, щоб отримати надійне та якісне заповнення швів з економічними перевагами!

Чудове рішення для заповнення температурно-збіжних швів - Ущільнювальний профіль Protex шириною 10 мм. Цей еластичний матеріал ідеально підходить для використання всередині та зовні приміщень. Він чудово виконує своє завдання у технічно складних розділових та температурних швах, особливо у промислових та бетонних підлогах. Що робить ущільнювач Protex особливо привабливим, то це його легкий і швидкий монтаж. Шов заповнюється безпосередньо після нарізки, і ви більше не витрачатимете час на очікування правильної вологості бетону. Крім того, це значно скорочує час виробництва та знижує витрати, роблячи процес герметизації шва більш економічним. З ущільнювачем Protex ви більше не витрачатимете час на очищення та обробку шва праймером. Його встановлення можна провести без попередньої підготовки. І в разі потреби заміни, ущільнювач типу "ялинка" легко знімається та замінюється на новий. Виготовлений із гнучкого екструдованого ПВХ, ущільнювач Protex підходить для широкого спектру застосувань та забезпечить надійну герметизацію у будь-якому розділювальному чи температурному шві. Це чудова альтернатива мастикам і надійне рішення для загортання швів. Не забудьте, що ущільнювач Protex поставляється в бухтах завдовжки 100 метрів, що допоможе вам здійснити якісний монтаж навіть на великих об'єктах. Отримайте надійний та зручний ущільнювач Protex зараз та переживіть ознаменування ери у герметизації швів.

Супутні матеріали