Ущільнювач швів 4,6 мм, бухта 200 метрів

Еластичний ущільнювач, призначений для заповнення температурно-усадочних швів

11,50
грн
x
м.п.
=
11,50 грн
11.5

Ущільнювальний профіль 4,6 мм -

 еластичний матеріал, призначений для заповнення температурно-усадочного шва, який нарізають за допомогою болгарки або швонарезчіка. 
Відрізняється простотою монтажу, шов заповнюється відразу після нарізки, при цьому не потрібно чекати, щоб бетон досяг необхідної вологості. При цьому скорочуються терміни виробництва і зменшуються витрати, чому і здешевлюється весь процес герметизації шва. Перед установкою ущільнювача типу» ялинка " не потрібно проводити очищення шва і обробляти праймером. У порівнянні з герметиком, при необхідності ущільнювач легко замінюється на новий.

  • ущільнювач виготовлений з екструдованого ПВХ, гнучкий
  • призначений для використання в розділових і температурних швах
  • у заплавних промислових і бетонних підлогах
  • використовується в якості альтернативи мастикам
  • для закладення температурних і розділових швів
  • дозволяє значно заощадити час монтажу
  • Продається в бухтах по 200 м 

Ущільнювальний профіль Protex шириною 4,6 мм - це гнучкий матеріал нового покоління, розроблений спеціально для заповнення температурно-збіжних швів. Він є відмінним рішенням для всіх типів розділових і температурних швів, що використовуються в промислових і бетонних підлогах. Наші ущільнювачі виготовлені з екструдованого ПВХ, забезпечуючи високу еластичність та міцність. Вони є ідеальною альтернативою мастикам, дозволяючи вам скоротити витрати та здешевити процес герметизації. Процес монтажу став набагато простішим - шов заповнюється відразу після нарізки, без необхідності очікування досягнення певної вологості бетону. Переваги використання ущільнювача Protex полягають не тільки в його міцності та еластичності, але й значному скороченні часу монтажу. Вам більше не потрібно витрачати час на очищення шва та обробку праймером перед встановленням ущільнювача типу "ялинка". При необхідності його зміни заміна проходить швидко і легко. Продукт доступний у зручних бухтах по 200 метрів, забезпечуючи достатню кількість для будь-яких проектів. Застосування ущільнювача Protex – це надійне та ефективне рішення для вашого будівельного процесу.

Виробник: Україна

Матеріал: ПВХ

Розміри: 4,6;

Колір сірий

Бухта: 200м

Хімічна стійкість: стійкий до лужних розчинів, до розчинів кислот, до миючих засобів, до тваринних та рослинних жирів, до очищення за допомогою пари

Protex Ущільнювач швів 4,6 мм, бухта 200 метрів, це інноваційний та еластичний матеріал, який розроблений спеціально для заповнення температурно-збіжних швів. Нарізка шва за допомогою болгарки або швонарізача стає нескладним завданням завдяки зручності монтажу ущільнювача. Ви зможете заповнювати шов відразу після нарізки, без необхідності чекати на досягнення необхідної вологості бетону. Це унікальне рішення значно скорочує терміни виробництва та знижує витрати, забезпечуючи економічність всього процесу герметизації шва. Вам не потрібно проводити очищення шва та обробляти його праймером перед встановленням ущільнювача типу "ялинка". У разі потреби він легко замінюється на новий, на відміну від звичайних герметиків. Protex Ущільнювач швів виготовлений з гнучкого екструдованого ПВХ і призначений для використання в розділових та температурних швах на заплавних промислових та бетонних підлогах. Він є ідеальною альтернативою мастикам при закладенні температурних та розділових швів. Цей ущільнювач дозволить вам значно заощадити час та зусилля під час монтажу. Ви можете придбати його у зручних бухтах завдовжки 200 метрів, забезпечуючи достатню кількість матеріалу для виконання проектів будь-якого масштабу.

Привабливий ущільнювач Protex шириною 4,6 мм пропонує вам ідеальне рішення для заповнення температурно-збіжних швів. Цей еластичний матеріал простий у встановленні та заповнює шов негайно після його нарізки, не вимагаючи очікування досягнення певної вологості бетону. Завдяки цьому скорочуються терміни виробництва та зменшуються вартості, роблячи процес герметизації шва більш доступним. Установка ущільнювача типу "ялинка" не потребує попереднього очищення шва або обробки праймером. Крім того, ущільнювач легко замінюється на новий, порівняно з герметиком. Наш ущільнювач виготовлений з гнучкого екструдованого ПВХ і призначений для використання в розділових та температурних швах на промислових та бетонних підлогах. Він є відмінною альтернативою мастикам для закладення температурних та розділових швів. Продається в бухтах довжиною 200 метрів, наш ущільнювач дозволить значно заощадити час при монтажі.

Супутні матеріали