Фіксатор арматури стійка універсальна, захисний шар 10-15 мм, 500 шт.

Код товару: 0101

Фіксатор настил для створення захисного горизонтального шару під арматуру на твердій основі.

220
грн
x
упак
=
220 грн
220

Фіксатор стійка універсальна 10-15 мм використовується для закріплення арматури в горизонтальному положенні при влаштуванні плит перекриття, стягуванні, промислових підлог та інших архітектурних рішень. Фіксатор захисного шару застосовується для установки горизонтального шару арматури бетонне або на будь-яке інше Жорстке підставу. Особлива конструкція фіксатора розподіляє навантаження по всій площі виробу, що в свою чергу забезпечує більшу надійність при тиску арматурного каркаса. Фіксатор універсальний використовується для арматури діаметром від 4 до 12 мм і забезпечує захисний шар від 10 до 15 мм.

Основні характеристики:

 • Рекомендований витрата від 4 до 6 шт / м2
 • Призначення фіксатора: для перекриттів
 • Тип фіксатора: стійка
 • Матеріал фіксатора: Пластик
 • Товщина захисного шару: 10 мм
 • Мінімальний діаметр арматури: 4 мм
 • Максимальний діаметр арматури: 12 мм
 • Робоче положення: горизонтальне
 • Кількість в упаковці: 500 шт

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну. Також купити фіксатори можна за оптовими цінами. Ви отримаєте вигідну цінову пропозицію. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці зроблять прорахунок, яка кількість фіксаторів на квадратний метр потрібно саме вам.

Рекомендований витрата від 4 до 6 шт / м2
Призначення фіксатора: для перекриттів
Тип фіксатора: стійка
Матеріал фіксатора: Пластик
Товщина захисного шару: 10 мм
Мінімальний діаметр арматури: 4 мм
Максимальний діаметр арматури: 12 мм
Робоче положення: горизонтальне
Кількість в упаковці: 500 шт

Оптимізуйте роботу на будівництві і забезпечте надійність конструкції з універсальним фіксатором арматури Protex. Використовується для закріплення арматури в горизонтальному положенні при будівництві плит перекриття, стягуванні, промислових підлог та інших архітектурних рішень. Наш фіксатор захисного шару гарантує установку горизонтального шару арматури на будь-яке Жорстке підставу. Унікальна конструкція розподіляє навантаження рівномірно, забезпечуючи більшу надійність при тиску арматурного каркаса. Підходить для арматури діаметром від 4 до 12 мм і забезпечує захисний шар товщиною від 10 до 15 мм.основні характеристики: - рекомендований витрата від 4 до 6 шт/м2 - ідеально підходить для перекриттів - матеріал: міцний пластик - товщина захисного шару: 10 мм - Підходить для арматури діаметром від 4 до 12 мм - Установка в горизонтальному положенні - в упаковці 500 штук фіксатори арматури Protex є невід'ємним матеріалом для монтажу арматурного каркаса і пропонуються за низькою ціною. У нас є оптові ціни, які допоможуть вам заощадити. Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід, і ми допоможемо вам визначити точну кількість фіксаторів, необхідних для вашого проекту.

Привабливий опис продукту Protex фіксатор арматури стійка універсальна, захисний шар 10-15 мм, 500 шт.: поліпшите якість ваших будівельних проектів за допомогою Protex фіксатора арматури стійка універсальна! Наш фіксатор призначений для закріплення арматури в горизонтальному положенні і забезпечує надійність і міцність вашого арматурного каркаса. Використовуйте Protex Фіксатор стійка універсальна 10-15 мм для влаштування плит перекриття, стяжки, промислових підлог та інших архітектурних рішень. Наш фіксатор володіє спеціальною конструкцією, яка рівномірно розподіляє навантаження по всій площі, забезпечуючи більшу надійність при тиску арматурного каркаса. З нашим універсальним фіксатором, ви можете використовувати арматуру діаметром від 4 до 12 мм і отримати захисний шар від 10 до 15 мм.міцний пластиковий матеріал нашого фіксатора забезпечує довговічність і надійність використання. Основні характеристики: - рекомендований витрата від 4 до 6 шт/м2 - призначення фіксатора: для перекриттів - Тип фіксатора: стійка - Матеріал фіксатора: Пластик - товщина захисного шару: 10 мм - Мінімальний діаметр арматури: 4 мм - Максимальний діаметр арматури: 12 мм - робоче положення: горизонтальне-Кількість в упаковці: 500 шт замовляючи Protex Фіксатор арматури стійка універсальна, ви отримуєте вигідну цінову пропозицію. Наша компанія надає індивідуальний підхід до кожного клієнта, і наші фахівці допоможуть вам визначити необхідну кількість фіксаторів на квадратний метр. Поліпшите якість вашого будівництва з Protex фіксатором арматури стійка універсальна!

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Який витрата фіксаторів на квадратний метр?

Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор-стійка універсальна 10-15 мм забезпечує захисний шар від 10 до 15 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Як розрахувати кількість фіксаторів?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 8-16 міліметрів. Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується.

Як правильно підібрати висоту фіксатора?

Арматурні фіксатори дозволяють досягти максимальної міцності і надійності при облаштуванні несучого каркаса, сприяють заливці точної товщини захисного бетонного шару між опалубними щитами і арматурної сіткою. Фіксатори дозволяють розміщувати арматуру на потрібній відстані від основи і стін опалубки. Висота фіксаторів підбирається в розрахунку 1/3 висоти захисного шару.

Що таке захисний шар бетону?

Захисний шар бетону-це відстань від зовнішньої межі залізобетонного елемента до найближчого арматурного стержня. Товщину захисного шару бетону слід підбирати, враховуючи призначення арматури в конструкціях. Враховується робоча або конструктивна роль арматури; тип конструкції (наприклад, колона, плита, балка, елемент фундаменту або стіни); діаметр і вид арматури. Це обумовлено тим, що занадто тонкий шар не буде в повній мірі виконувати свої функції, а занадто товстий шар негативно позначиться на посиленому каркасі і призведе до збільшення витрат.

Якої товщини повинен бути захисний шар?

 • при стандартній або зниженій вологості в приміщенні товщина захисного шару бетону не повинна бути менше 20 мм.
 • при підвищеній вологості всередині споруд товщина бетону повинна бути не менше 25 мм.
 • при будівництві будівель, залізобетонні частини яких виходять у відкриту атмосферу, захисний шар бетон повинен становити 30 – 40 мм.
 • для перекриттів товщиною до 250 мм шар бетону повинен становити не менше 12 мм.ця величина варіюється в залежності від діаметра арматури. Для перекриттів більшої товщини товщина пласта зростає на 5 мм;
 • частина конструкції, розміщена в грунті без застосування додаткового захисту, повинна бути покрита шаром бетону від 40 до 76 мм.
 • для фундаментів передбачена товщина шару не менше 40 мм.

Параметри захисного шару чітко регламентовані нормами:

Супутні матеріали