Арматурний фіксатор Настил New 250 шт / уп. Фіксатор захисного шару арматури 30-40 мм.

Код товару: 0014

Фіксатор настил для захисного горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, піску.

280
грн
x
упак
=
280 грн
280

Фіксатор арматури настил New 30-40 мм - надійне кріплення для сітки і для арматури, яке забезпечує захисний шар 30 - 40 мм

Армування бетону-один з найважливіших етапів в процесі виготовлення бетонних конструкцій. Для забезпечення більшої міцності конструкції використовуються фіксатори арматури, що встановлюються перед заливкою бетону на арматуру або під неї. Фіксатори дозволяють розміщувати арматуру на потрібній відстані від основи і стін опалубки, надійне кріплення для арматури, яке забезпечує захисний шар від 30 до 40 мм.Фіксатор захисного шару настил застосовується для установки горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, Пісках. Також для установки на мембрани і плівки, завдяки збільшеній площі основи. 

Основні характеристики:

  • Тип фіксатора: стійка
  • Матеріал фіксатора: Пластик
  • Товщина захисного шару: 30-40 мм
  • Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
  • Максимальний діаметр арматури: 16 мм
  • Робоче положення: горизонтальне
  • Упаковка 250 штук

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну.

Protex арматурний фіксатор Настил New 250 шт/уп - надійний і зручний фіксатор, який дозволить закріпити арматуру на різних поверхнях. Застосовується для арматури діаметром від 4 до 16 мм і забезпечує захисний шар товщиною 30-40 мм.Полегшений фіксатор Настил 30-40 ідеально підходить для використання на горизонтальних не жорстких підставах, таких як пісок, щебінь, мінеральна вата і пінопласт. Завдяки своїй конструкції і матеріалу виготовлення - пластику, забезпечує надійну фіксацію арматури без додаткових зусиль. При виборі кількості фіксаторів слід керуватися діаметром арматури і необхідним захисним шаром. Рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр для забезпечення надійної фіксації. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів слід використовувати. Основні характеристики продукту включають тип фіксатора-стійку, матеріал виготовлення з пластику, товщину захисного шару (30-40 мм), мінімальний і максимальний діаметр арматури (6 мм і 16 мм відповідно), робоче положення - горизонтальне. Продукт упакований в зручну упаковку по 250 штук. Фіксатори Protex арматурний фіксатор Настил New 250 шт/уп є незамінним витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону. Завдяки їх доступною ціною, ви зможете надійно закріпити арматуру без зайвих витрат.

Protex арматурний фіксатор Настил New 250 шт/уп - ідеальне рішення для надійної фіксації арматури на різних не жорстких підставах. Фіксатор Настил 30-40 (полегшений) спеціально розроблений для використання на піску, щебені, мінеральній ваті і пінопласт. Він забезпечує захисний шар арматури товщиною 30-40 мм, при цьому застосовується для арматури діаметром від 4 до 16 мм.Кількість фіксаторів, необхідне для надійного закріплення, залежить від діаметра арматури. Зазвичай на кожен квадратний метр потрібно від 5 до 10 кріплень. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів слід використовувати. Основні характеристики фіксатора: він виконаний у вигляді стійки з пластика, забезпечує захисний шар товщиною 30-40 мм, підходить для арматури з діаметром від 6 до 16 мм.Фіксатор призначений для використання в горизонтальному положенні. Упаковка включає 250 штук фіксаторів. Фіксатори Protex арматурний фіксатор Настил New 250 шт/уп мають дуже привабливу ціну, так як є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону. Тому з їх допомогою ви зможете надійно і економічно закріпити арматуру, зберігаючи міцність і довговічність будівельних конструкцій.

Привабливе і переконливе опис продукту Protex арматурний фіксатор Настил New 250 шт/уп. Фіксатор захисного шару арматури 30-40 мм: Універсальний фіксатор Настил 30-40 (полегшений) - ваш надійний помічник для закріплення арматури на горизонтальних не жорстких підставах, таких як пісок, щебінь, мінеральна вата і пінопласт. Забудьте про проблеми зі слабкими підставами-наш фіксатор гарантує ідеальну фіксацію арматури діаметром від 4 до 16 мм і забезпечує захисний шар товщиною 30-40 мм. хочете знати, скільки фіксаторів вам знадобиться? Нічого простіше! Розраховуйте на нас: наші фіксатори призначені для арматури діаметром 8-16 мм і рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на кожен квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів необхідно використовувати для надійної фіксації. Основні характеристики фіксатора: - Тип фіксатора: стійка - Матеріал фіксатора: міцний пластик - товщина захисного шару: 30-40 мм - Мінімальний діаметр арматури: 6 мм - Максимальний діаметр арматури: 16 мм - робоче положення: горизонтальне - Упаковка 250 штук і пам'ятайте, що фіксатори для арматури-це недорогий витратний матеріал для монтажу арматурного каркаса для бетону. У нас Ви отримуєте відмінну якість за розумною ціною.

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить Вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Який витрата фіксаторів на квадратний метр?

Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор настил 30-40 мм забезпечує захисний шар від 30 до 40 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Супутні матеріали

Фіксатор Конус

Фіксатор Конус

Фіксатор Конус для захисту елементів опалубки від впливу бетону

Змазка для опалубки (20л)

Мастило для опалубки 20л

Мастило для форм і опалубок для виробництва бетонних виробів і використання в монолітному будівництві.