Арматурні фіксатори Настил 15-20 мм.250 шт/уп. Фіксатори захисного шару арматури

Код товару: 0100

Фіксатор настил для захисного горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, піску.

385
грн
x
упак
=
385 грн
385

Фіксатор настил 15-20 мм - надійне кріплення для арматури, яке забезпечує захисний шар від 15 до 20 мм.Фіксатор захисного шару настил застосовується для установки горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, Пісках. Так само для установки на мембрани і плівки, завдяки збільшеній площі основи.

Основні характеристики:

  • Призначення фіксатора: для сипучих підстав
  • Тип фіксатора: стійка
  • Матеріал фіксатора: пластик
  • Товщина захисного шару: 15-20 мм
  • Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
  • Максимальний діаметр арматури: 12 мм
  • Робоче положення: горизонтальне
  • Упаковка: 250 штук
  • Рекомендований витрата від 4 до 6 шт / м2

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну.

Призначення фіксатора: для сипучих підстав
Тип фіксатора: настил
Матеріал фіксатора: пластик
Товщина захисного шару: 15-20 мм
Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
Максимальний діаметр арматури: 12 мм
Робоче положення: горизонтальне
Упаковка: 250 штук
Рекомендований витрата від 4 до 6 шт / м2

Protex арматурні фіксатори Настил 15-20 мм.250 шт/уп. - надійне і зручне рішення для кріплення захисного шару арматури товщиною від 15 до 20 мм.ці фіксатори спеціально розроблені для установки горизонтального шару арматури на різних поверхнях, таких як Сипучі підстави, грунти, щебінь, пісок, а також мембрани і плівка, завдяки збільшеній площі підстави. Основні характеристики: - Призначення фіксатора: ідеально підходить для сипучих підстав. - Тип фіксатора: стійка. - Матеріал фіксатора: високоякісний пластик. - Товщина захисного шару: 15-20 мм. - Мінімальний діаметр арматури: 6 мм. - Максимальний діаметр арматури: 12 мм. - робоче положення: горизонтальне. - Упаковка: 250 штук. - Рекомендований витрата від 4 до 6 штук на квадратний метр. Перевага використання Protex арматурні фіксатори Настил 15-20 мм.полягає в їх надійності, простоті монтажу і доступною ціною. Вони є необхідним витратним матеріалом для створення арматурного каркаса при будівництві бетонних конструкцій. Використовуючи ці фіксатори, ви можете бути впевнені в надійному захисті і довговічності вашого будівельного об'єкта.

Переваги використання фіксаторів Protex арматурні фіксатори Настил 15-20 мм. 250 шт / уп.: 1. Надійне кріплення арматури: наші фіксатори забезпечують міцне і надійне кріплення захисного шару арматури на сипучих підставах, грунтах, щебені і Пісках. 2. Зручність і простота монтажу: фіксатори легко встановлюються без використання складних інструментів або спеціальних навичок. 3. Горизонтальне положення: наші фіксатори забезпечують горизонтальне розташування арматури, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження і підвищує міцність конструкції. 4. Підходить для різного типу підстав: фіксатори Protex арматурні фіксатори Настил 15-20 мм. 250 шт / уп. придатні для установки на сипучі підстави, а також на мембрани і плівки завдяки збільшеній площі підстави. 5. Широкий діапазон діаметрів арматури: наші фіксатори підходять для мінімального діаметра арматури 6 мм і максимального діаметра 12 мм, що дозволяє використовувати їх в різних проектах. 6. Вигідна упаковка: кожна упаковка містить 250 штук фіксаторів, що забезпечує достатню кількість для виконання великих обсягів робіт. 7. Рекомендований витрата: для ефективного використання фіксаторів, рекомендується використовувати від 4 до 6 штук на кожен квадратний метр, що допомагає скоротити витрати на матеріали. Фіксатори Protex арматурні фіксатори Настил 15-20 мм.250 шт/уп. відрізняються надійністю, зручністю монтажу і простотою використання. Вони є ідеальним вибором для якісного кріплення арматурного шару на різних типах підстав. Крім того, наші фіксатори мають доступну ціну, що робить їх вигідним рішенням для професійних будівельників і любителів ручних робіт.

Який витрата фіксаторів на квадратний метр?

Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор настил 15-20 мм забезпечує захисний шар 15 і 20 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Як правильно підібрати висоту фіксатора?

Фіксатори під арматуру – дозволяють досягти максимальної міцності і надійності несучого каркаса, сприяють заливці точної товщини захисного бетонного шару між опалубними щитами і арматурної сіткою. Фіксатори дозволяють розміщувати арматуру на потрібній відстані від основи і стін опалубки. Висота фіксаторів підбирається в розрахунку 1/3 висоти захисного шару.

 

Що таке захисний шар бетону?

Захисний шар бетону-це відстань від зовнішньої межі залізобетонного елемента до найближчого арматурного стержня. Товщину захисного шару бетону слід підбирати, враховуючи призначення арматури в конструкціях. Враховується робоча або конструктивна роль арматури; тип конструкції (наприклад, колона, плита, балка, елемент фундаменту або стіни); діаметр і вид арматури. Це обумовлено тим, що занадто тонкий шар не буде в повній мірі виконувати свої функції, а занадто товстий шар негативно позначиться на посиленому каркасі і призведе до збільшення витрат.

Супутні матеріали

Фібра PolyexMesh 24 мм

Фібра PolyexMesh 24 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону