Протиморозна добавка в бетон NITKAL S45 1000 л. Антиморозна добавка в розчин при морозі

Код товару: 1718094717

43.55
43.55

NITCAL — є протиморозний добавкою, призначеною для виробництва неармованих і армованих бетонів і розчинів, зокрема ячовистих, для бетонів із високими експлуатаційними властивостями, ЖБІ та ін., за температур до -25 °C. Головно призначений для виробництва бетонів за низьких температур довкілля, оскільки сприяє неабиякому зростанню початкових характеристик упродовж перших 3 днів. NITCAL дає можливість зробити розіплубку швидко й безпечно, а також знизити ризик появи пошкоджень, що з'являються за низьких температур. Використовується як основа поліфунційних сумішей, сухих будівельних сумішей широкого спектра спрямованості. Застосовується в виробництво бетонів і розчинів, зокрема ячористих, для бетонів із високими експлуатаційними властивостями, ЖБІ та ін. Застосовуючи NITCAL,  можна отримати необхідну якість і міцність бетону, незалежно від погодних умов і пори року, прискорити роботу та скоротити витрати.

Ефекти від застосування:

NITCAL S45  ущільнює бетон. Це сприяє його прискореній самокальматиації (самозакупорюванню порового простору карбонізувальної на повітрі гідроокисною кальцію) і запобігає висолоутворенню на стадії експлуатації. Крім того, не тільки збільшує міцність готового виробу на стискання в 1.5 — 2.0 раза, а й швидкість його набору, особливо в ранньому віці. Це дає змогу проводити розформування вже за 12-18 годин без відколів і дефектів. Взамін високомаркових, стає можливо застосування низькомаркових цементів і навіть шлакопортландцементів. NITCAL S45 практично повністю вступають у хімічні реакції з цементом і не викликають подальшого висолоутворення під час капілярного водопідсмоктування.

Порядок застосування:

NITCAL S 45  вводиться в бетонну суміш одночасно з іншими компонентами: цемент, наповнювач, вода, пластифікатор/суперпластифікатор. Перемішувати в бетонозмішувачі (1÷5 хв) до досягнення однорідності суміші. NITCAL S 45 дозується в кількості від 0,2% від маси цементу в бетоні за температури до -50 °C. У разі зниження температури збільшувати кількість на 0,05% на кожен градус. Дозування зазначене в грамах. У разі дозування в мілілітрах необхідна потрібна розрахункова вага добавки  розділити на 1,45. Відміряти та додати в бетон  у будь-якому поєднанні з іншими інгредієнтами.

У невеликих дозах (1-2%) сприяє довгостроковому підвищенню міцності, без зниження пористості або проникності бетону. Скорочення термінів схоплювання для портландцементів зі вмістом розчинних лугів, що зменшується, у разі використання Нітка. Найдорожче застосування Ніткалу з низько-і середньо-алюмінатними цементами портландцементом і під час твердіння бетону в нормальних тепловоложених умовах. Ефективно також його використання зі шлакопортландцементом, що містить понад 30% доменного гранульованого шлаку ( незалежно від мінералогічного складу клинкера), — якщо передбачено пропарювання бетону до 100oС.

Дія на бетон:

  • Скорочує терміни схоплювання під час завершення робіт, вирівнювання плит для підлоги або під час роботи з готовими елементами (заводського виготовлення)
  • Більш низький тиск під час використання послідовних партій, замісів бетона
  • Підвищує швидкість твердіння для бетонів із низьким показником вода/цемент, з уповільненими термінами схоплювання завдяки додаванню пластифікаторів і суперпластифікаторів.
  • Під час транспортування на великі відстані або в умовах жаркого клімату бетон із додаванням пластифікатора можна надати робочого стану на місці за допомогою додавання Нітка в барабан бетонозмішувачі.
  • У разі зимового бетонування, прискорене твердіння запобіжить занадто швидкому затвердженню, що передує виділенню тепла внаслідок гідратації.
  • Дає змогу отримати бетони з високою міцністю, самоущільнювальні, гідротехнічні бетони.

Продається в каністрі об'ємом 5 л або в кубовий ємності 1000 л.

 

Розрахункова температура твердіння бетону % введення домішки від маси цементу
Особливі властивості, що додатково з'являються за зазначеного дозування,
крім протиморозних
від +5 °C до -10 °C 1,0 Пришвидшений набір міцності, зниження тріщину утворення
від -10 °C до -15 °C 1,5 Пришвидшений набір міцності, формування "здорової" структури бетону
від -15 °C до -20 °C 2,5 Пришвидшений набір міцності, інгібітор корозії, зниження висолоутворення
від -20 °C до -25 °C 3,5 Пришвидшений набір міцності, інгібітор корозії арматури, пролонгований набір міцності