Геотекстиль голкопробивний

Для застосування в будівництві, сільському господарстві, ландшафтному дизайні, в меблевій промисловості

15
грн
x
м²
=
15 грн
Оптова ціна 15 грн від 500 м²

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

15

Голкопробивний геотекстиль має великий коефіцієнт подовження, приймає легко необхідну форму і володіє відмінними фільтруючими здібностями в поздовжньому і поперечному напрямку.

Основні функції геотекстилю:  

  • Поділ прилеглих шарів матеріалів
  • Захист стін і фундаменту від впливу вологи
  • Дренаж і фільтрація
  • Зміцнення конструкцій дамб, гребель, схилів, грунтів, берега
  • Здатність до подовження і скорочення після зняття розтягує навантаження
  • Зменшує деформацію дорожнього покриття

Галузь застосування:  

Будівництво-в системі плоскої покрівлі; для гідроізоляції в якості армуючого шару; при влаштуванні дорожнього покриття; для дренажу; влаштування фундаменту.
У ландшафтному дизайні-створення альпійських гірок; влаштування водойм; під тротуарні доріжки; влаштування спортивних майданчиків і футбольних полів.
У швейній і взуттєвій промисловості - як прокладочний і зміцнюючий матеріал.
У меблевій промисловості - як розділяючій і захисний матеріал.
У сільському господарстві – захист рослин від бур'янів, морозу, сонця, вітру

Як правильно укладати геотекстиль?

Геотекстиль може розкочуватися вручну або за допомогою спеціальної техніки, це залежить від ширини рулону. Простежте, щоб укладання відбувалася рівним шаром без складок і перекручування. Перед укладанням геотекстилю необхідно ретельно видалити кореневища, камені та інше сміття, підготувати грунтову основу, вирівняти ділянку. При використанні декількох рулонів, геотекстиль укладають внахлест з перекриттям сусіднього полотна на 10-30 См.це допоможе уникнути перемішування шарів і зміщення при засипанні сипучих матеріалів.

Який геотекстиль використовують під тротуарну плитку?

Використання голкопробивного геотекстилю при укладанні тротуарної плитки стабілізує верхній шар грунту, запобігає видавлювання піску і усуває причину нерівностей основного тротуарного покриття. Для укладання будь-тротуарної плитки використовується геотекстиль щільністю від 120 до 200 гр/м2 в залежності від навантажень і інтенсивності руху. Геотекстиль є необхідним матеріалом при облаштуванні території. Застосовується в місцях, схильних до впливу високих або частих навантажень: під'їзні шляхи, стоянки автомобілів, складські майданчики

 

Яка щільність голкопробивного геотекстилю?

Геотекстиль виготовляють у вигляді рулонів, шириною від 2 до 6 м і довжиною від 50 до 150 м.щільність може змінюватися від 100 до 600 гр/м2 з кроком в 50 грам. Найбільш затребуваною щільністю в будівельній галузі є 150-200 гр/м2.

Який геотекстиль краще пропускає воду?

Всі геотекстильні полотна добре пропускають воду через себе, але кожен з видів має свій показник водопроникності. Водопроникність геотекстилю визначають кількістю рідини, що проходить через полотно в заданий період часу і вимірюється в л/сек/м2. Чим вище щільність геотекстилю, тим меншою водопроникністю він володіє. Тому краще пропускає воду геотекстиль з невеликою щільністю, від 80 до 200 гр/м2 в залежності від виду геотекстильного полотна.

Супутні матеріали