Пластикова дошка для опалубки

Пластикова дошка для опалубки для монолітного будівництва

680 грн - 1 кв. м

Оптова ціна-578 грн / кв. м від 1000кв.м.

Пластикова дошка для опалубки-новий матеріал, яким можна замінити ламіновану вологостійку фанеру. Використовується в монолітному будівництві при зведенні опалубних конструкцій для заливки бетоном перекриттів, стін і Колон. Може використовуватися більше 50 циклів, завдяки відмітним експлуатаційним характеристикам. Не вимагає особливих умов для зберігання, легко транспортується, володіє водостійкими і високоміцними свойстами. Монтаж проводиться швидко і легко - дошка ріжеться циркулярної або ручною пилкою, кріпиться цвяхами. Не вимагає використання мастила для опалубки. Дошка має рівну нековзну поверхню, стійку до деформацій від подряпин, а також високу стійкість до впливу хімічних речовин.Не вимагає особливих умов зберігання і захисту від зовнішніх факторів. Також дошку можна застосовувати в якості декоративного оздоблення.

Супутні матеріали

Ключ для ЧИРОЗА

Ключ для ЧИРОЗА

Інструмент для натягу арматури при кріпленні щитів опалубки за допомогою пружинного затиску чироз, виготовлений зі спеціальної сталі

Посилений ключ для ЧИРОЗА

Посилений ключ для ЧИРОЗА

Притискний посилений ключ для пружинного затиску чироз для натягу арматури при кріпленні щитів опалубки виготовлений зі спеціальної сталі.