Гайка стяжна 90

Стяжна гайка для фіксації щитів із зовнішнього боку

47
грн
x
шт.
=
47 грн
Оптова ціна 44 грн от 1000 шт.

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

47

Стяжна гайка для фіксації щитів із зовнішнього боку для запобігання їх деформації під час заливки бетону. Стяжна гайка є комплектуючою для стяжного гвинта, анкерного стрижня, універсального з'єднувача, шкворня. Закручується за допомогою гайкового ключа і за допомогою монтування, що облягає збірку опалубної системи. Подовжена втулка запобігає зсуву щитів при вібраціях. Збільшення опорної площі гайки досягається шляхом використання шайб різних габаритів. Виготовлена з силуміну.Стяжна гайка для фіксації щитів із зовнішнього боку для запобігання їх деформації під час заливки бетону. Стяжна гайка є комплектуючою для стяжного гвинта, анкерного стрижня, універсального з'єднувача, шкворня. Закручується за допомогою гайкового ключа і за допомогою монтування, що облягає збірку опалубної системи. Подовжена втулка запобігає зсуву щитів при вібраціях. Збільшення опорної площі гайки досягається шляхом використання шайб різних габаритів. Виготовлена з силуміну. Гайка стяжна необхідна для фіксації щитів із зовнішнього боку щоб запобігти їх деформацію при заливці бетону. Вона виконує роль опори, має діаметр, рівний 100 мм.конфігурація дозволяє закручувати гайки її як за допомогою гайкового ключа, так і за допомогою монтування, що облягає збірку опалубної системи. Подовжена втулка запобігає зсуву щитів при вібраціях. Гайка виконана з високоякісного пластику, який витримує навантаження до 4 тонн, стійка до агресивного впливу бетону і мастильних сумішей. 

Основні характеристики:

  • для стяжного гвинта
  • анкерного стержня
  • універсального роз'єму
  • шворінь

Супутні матеріали

Ключ для Чироза

Ключ для Чироза

Інструмент для натягу арматури при кріпленні щитів опалубки за допомогою пружинного затиску чироз, виготовлений зі спеціальної сталі

Посилений ключ для Чіроза

Посилений ключ для Чіроза

Притискний посилений ключ для пружинного затиску чироз для натягу арматури при кріпленні щитів опалубки виготовлений зі спеціальної сталі.

Посилений пружинний затиск чіроз

Посилений затиск чироз

Пружинний замок Чироз на арматуру для забезпечення горизонтальних зв'язків між щитами опалубки