Стяжний гвинт для опалубки 15/17, 3 м.п. Sanpol (Україна)

Код товару: D0160

506
506

Стяжний гвинт для опалубки використовується для стяжки щитів опалубки, фанери, OSB. Гвинт стяжний виготовляється з високоміцної якісної сталі, що дозволяє йому витримувати високі навантаження. Переважною особливістю стяжного гвинта є його невелика вага і спеціально прокатана різьба, яка дозволяє відкручувати гайки для опалубки без зайвих зусиль, навіть при забрудненій ділянці вин. для стяжки легкої вертикальної опалубки та саморобної опалубки. Використовується спільно з суперплитою або барашковою гайкою. Анкерні гвинти і стяжні гайки приймають тиск бетонної суміші, тому вибір комплектуючих для опалубки має велике значення для безпечної роботи. без зайвих зусиль навіть при забрудненій ділянці гвинта бетоном.

Стяжний гвинт для кріплення опалубки використовується з фланцевими гайками для легкої та саморобної опалубки або опорними гайками для стінових опалубних систем та колон середньої та важкої серії. Використовується разом із гайками, захисною пластиковою трубою та конусами.
Постачаються заводською довжиною по 3 метри і ріжуться на будмайданчику згідно специфікації опалубного кріплення.
Переважною особливістю стяжного гвинта є його невелика вага і спеціально прокатане різьблення, яке дозволяє відкручувати гайки для опалубки без зайвих зусиль, навіть при забрудненій ділянці гвинта бетоном.
Стяжний гвинт для опалубки застосовується для стяжки легкої вертикальної опалубки та саморобної опалубки.
Використовується разом із суперплитою або баранцевою гайкою.

Зовнішній переріз: 17 мм
Внутрішній переріз: 15 мм
Оцинкований гвинт.
Довжина одного стяжного гвинта – 3 м.