Однокомпонентний поліуретановий герметик Tenalux 131L для дорожніх швів 600 мл

Дорожній однокомпонентний герметик на основі MS Polymer для закладення швів з прямим механічним навантаженням.

389,00
грн
x
шт.
=
389,00 грн
389

Влаштування деформаційного шва 

Для запобігання утворення третьої площини зіткнення герметика з елементами конструкції шва, необхідно завжди застосовувати антиадгезійні склади або ущільнюючі прокладки, такі як, наприклад, джгут зі спіненого поліетилену. Для обмеження глибини шару герметика, досягнення рекомендованого співвідношення ширини і глибини герметика, а також для зниження витрати матеріалу, розмір ущільнюючої прокладки рекомендується підбирати з урахуванням фактичної ширини шва. Необхідно слідувати рекомендаціям по оптимальній ширині і глибині шва для даного герметика. Нанесення герметика шаром товщиною менше мінімально рекомендованої призводить до зниження довговічності герметизації шва. Перевищення максимально рекомендованої товщини шару герметика викликає високі внутрішні напруги, що сприяють появі тріщин. Вузькі шви необхідно збільшити за допомогою спеціальних інструментів для досягнення рекомендованої ширини і глибини. Занадто широкі шви, а також шви з пористою, неміцною поверхнею обробити відповідними ремонтними складами.

Підготовка поверхні

Поверхня, що стикається з герметиком, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхня шва необхідно очистити від всіх забруднень, що знижують адгезійну міцність зв'язку герметика з поверхнею - від пилу, цементної плівки, залишків цементного розчину, залишків раніше застосованого герметизуючого матеріалу, і т.п., в зимовий час – від снігу, інею, криги. Поверхні чистять металевими щітками вручну або електроінструментом, потім продувають стисненим повітрям. Місця, забруднені маслом або жиром, обов'язково знежирюють відповідними розчинниками згідно з місцевими нормами. Свіжі бетонні підстави повинні бути витримані не менше 28 днів для зниження вологості до допустимого рівня. Для перевірки якості шва рекомендуємо підготувати тестовий шов на будмайданчику. Якщо незважаючи на дотримання рекомендацій з підготовки поверхні, адгезія герметика до поверхні незадовільна, необхідно застосувати спеціальні методи з підготовки поверхні. У цьому випадку зверніться до представника виробника.

Нанесення герметика

Епри нанесенні герметика обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і переконайтеся в тому, що дотримані всі приписи виробника. Переконайтеся в тому, що температура навколишнього середовища в місці нанесення герметика знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування. Герметик допускається наносити тільки в шви, відповідні рекомендованим параметрам і підготовлені згідно з вищенаведеними вказівками. Нанесення герметика в шов проводиться шляхом видавлювання за допомогою відповідного шприца (пістолета). Вставте тубу з герметиком в циліндр шприца, обріжте кінчик туби з боку наконечника (насадки) і закрийте циліндр. Виберіть і встановіть наконечник, відповідний розміру шва. При нанесенні герметика наконечник шприца вставляється в герметизируемый шов під кутом 45°. Заповнення вертикального або похилого шва проводиться зверху вниз. Горизонтальні шви заповнюються в напрямку руки, яка тримає рукоятку шприца. Плавно і рівномірно видавлюйте герметик в шов, уникаючи утворення пустот і повітряних бульбашок, розривів і напливів. При низькій температурі герметик може мати підвищену в'язкість. У разі проведення робіт по герметизації при знижених температурах, рекомендується не менше доби витримати упаковки з герметиком в теплому приміщенні, щоб полегшити процес видавлювання зі шприца. Відразу після заповнення шва необхідно вирівняти і ущільнити нанесений герметик, а також надати йому потрібну форму відповідним інструментом (шпателем) відповідного розміру і конфігурації. Інструмент змочується в мильному розчині для запобігання прилипання герметика. Не допускається безпосереднє нанесення мильного розчину на свіжоукладений герметик. Інструменти очищаються відразу ж після закінчення робіт дозволеними до застосування розчинниками (рекомендується використовувати ацетон або уайтспірит). Надлишки затверділої мастики видаляються механічно. Свіжоукладений герметик необхідно захистити від дощу на період часу, що перевищує час утворення поверхневої плівки. Можливе використання поліетиленової плівки, стрічки або іншого матеріалу, при цьому слід запобігти прилипання захисного матеріалу до покладеному в шов герметику, а також запобігти пошкодженню прилеглого декоративного покриття.

Загальні дані

Зовнішній вигляд

Біла або сіра тиксотропна маса, інші кольори під замовлення

Вид полімеру

Однокомпонентний MS Polymer, холодне затвердіння під впливом вологи повітря

Упаковка

Фасується в туби з ламінованого пластику ємністю 600 мл

Поставляється в картонних ящиках, по 15 туб в кожному

Гарантійний термін зберігання

18 місяців в нерозкритій, цілісної заводській упаковці, в сухих складських приміщеннях при температурі не більше 30 °C

Герметизуючі властивості

Освіта поверхневої плівки

≈ 20 хвилин при 23 °C і відносній вологості 50 %

Швидкість затвердіння

від 3 до 4 мм / добу при 23 °C і відносній вологості 50 %

Усадка

≤ 1 %

Щільність

≈ 1,5 кг / літр

Еластичність

≥ 70 % (ISO 7389)

Характеристика міцності

ГОСТ 21751-76

(ISO 8339)

* Умовна міцність при розриві

≥ 1,8 МПа

≥ 1,3 МПа

* відносне подовження в момент розриву

≥ 400 %

≥ 200 %

* модуль пружності при 100% подовженні

від 0,7 до 0,9 МПа

≥ 0,7 МПа

Твердість по Шору А

≥ 40 (ISO 868)

Інтервал температур застосування

від 1 °С до 50 °С

Інтервал температур експлуатації

від-50 ° C до 70 ° C

Характеристики шва (для вертикальних конструкцій)

Допустима деформація (від номінального розміру)

± 25 %

Глибина шва

від 5 до 15 мм

Ширина шва

від 10 до 30 мм

Відношення ширини до глибини шва

2 : 1

Герметик Tenalux 131 L может использоваться для герметизации швов в вертикальных и наклонных строительных конструкциях. Легко наносится вручную методом шприцевания с помощью специальных пистолетов. Отверждается в результате химической реакции с влагой воздуха. Герметик обладает отличной адгезией к основным строительным материалам, а также хорошими прочностными и деформационными качествами после отверждения. Может применяться в жилых помещениях.

Где применяется:

 • Герметизация швов индустриальных полов
 • Герметизация швов и трещин в наклонных строительных конструкциях
 • Герметизация деформационных швов с максимальной деформацией ± 25 %

Преимущества:

 • Соответствует нормам EN ISO 11600 тип F, класс 25HM
 • Может наноситься методом шприцевания в широком интервале температур
 • Отличная тиксотропность, не течет в вертикальных швах
 • Отличная адгезия к бетону, металлам, органическим покрытиям, пластмассам, дереву и стеклу
 • Отличная устойчивость к воздействию климатических факторов, особенно во влажных и жарких условиях
 • Высокая устойчивость к воздействию УФ-излучения
 • Сохраняет эластичность в широком интервале температур
 • Может быть окрашен любыми воднодисперсионными красками
 • Экологичен и безопасен при использовании – не содержит изоцианатов, силиконов и растворителей
 • Не вызывает коррозию
 • Не имеет запаха
 • Практически не дает усадки

 

Супутні матеріали