Ущільнювальний профіль ПВХ Ялинка для роздільних та температурних швів 4.2 мм, 100 м.п. Sanpol Україна

Код товару: D0031

2000
2000

Ущільнювач типу "Ялинка" є еластичним матеріалом, призначеним для заповнення температурно-усадочних швів, що утворюються в результаті роботи швонарезчиком або болгаркою. Ущільнювальний профіль простий в монтажі, шов заповнюється відразу після нарізки, при цьому не потрібно очікувати, щоб бетон досяг необхідної вологості. При цьому скорочуються терміни виробництва і зменшуються витрати, чому і здешевлюється весь процес герметизації шва. Перед установкою ущільнювача типу» ялинка " не потрібно проводити очищення шва і обробляти шов праймером. У порівнянні з герметиком, при необхідності матеріал можна легко замінити на новий.

  • ущільнювач виготовлений з екструдованого ПВХ, гнучкий
  • підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування
  • призначений для використання в розділових і температурних швах
  • у заплавних промислових і бетонних підлогах
  • використовується в якості альтернативи мастикам
  • для закладення температурних і розділових швів
  • дозволяє значно заощадити час монтажу

Продається в бухтах по 200 м

Ущільнювач виготовляється з екструдованого ПВХ, гнучкий, підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування. Призначений для використання в розділових і температурних швах, в заливних промислових і бетонних підлогах.

Ущільнювальний профіль використовується в якості альтернативи мастикам, для забивання температурних і розділових швів. Дозволяє значно заощадити час монтажу.

 

 

Виробник: Україна

Матеріал: ЕПДМ

Розміри: 4,2;

Колір: Сірий 

Бухта: 100 м.п.

Хімічна стійкість: стійкий до лужних розчинів, до розчинів кислот, до миючих засобів, до тваринних і рослинних жирів, до очищення за допомогою пари