Ущільнювальний профіль для роздільних та температурних швів KLM ПВХ 20 мм шириною, бухта 20 м.п.

Код товару: 100005418

54
54

Ущільнювальний профіль В 20 від компанії Sanpol використовується для герметизації швів між різними елементами будівель в бетонних панелях, фасадах, у всіх типах стін. Повністю замінює мастики, легко стискається, має високу здатність компенсувати зміни ширини шва, має просту установку. Також використовується для загортання та герметизації деформаційних та розділових швів у бетоні. Застосовується в промислових підлогах, а також між різними елементами будівель у бетонних панелях, фасадах, у всіх типах стін.

Профіль виготовляється із еластичного матеріалу ТЕП. Ущільнювач легко стискується. Має високу здатність компенсувати зміни ширини шва. Легко встановлюється. Не потребує використання ґрунтовки. Повністю замінює мастики. Ущільнювач стійкий до кліматичних механічних впливів, у порівнянні з поліуретановим герметиком, що значно збільшує термін експлуатації.

матеріал: ТЕП
види: вбудований , накладний
рулони: 20 м.п.
термостійкість: - 55⁰С - + 135⁰С
хімстійкість: від постійного впливу стічних вод, бензолів та масел; від короткочасного впливу неорганічних лугів та кислот низької та середньої концентрації
ультрафіолет: стійкий до УФ-випромінювання
термін експлуатації: 25 років