ЕПДМ-стрічка для герметизації робочих та деформаційних швів води та води під тиском ProElast, товщина 1 мм, ширина 1500 мм, 1 м.п.

Код товару: D0205

1650
1650

Мембрана ProElast — це перевірена плівка з EPDM із двосторонньою текстурою поверхні. Вона використовується самостійно як еластомірне полотно і як частина ізоляційної системи ProElast. Система ProElast— це надійна система зовнішньої герметизації технологічних та постійних деформаційних швів, яка витримує високий тиск води. Мембрана Проеласт (ProElast) — набивна мембрана на основі вулканізованого етиленпропіленового каучуку EPDM (етилен-пропілен-дієн-сополімер) для герметизації швів в бетонних конструкціях.Перевірена плівка ProElast® може використовуватися для всіх стандартних випадків ущільнення за допомогою пластикового та еластомірного полотна за стандартами DIN 18195, DIN 18531-18535. Для різних випадків застосування пропонують плівки різної товщини. Плівка ProElast є компонентом гідроізоляційної системи ProElast для зовнішньої смугової гідроізоляції технологічних і постійних деформаційних швів деталей з бетону з високою водонепроникністю. Ця система стійка до впливу ультрафіолетових променів і може застосовуватися в багатоповерховому висотному будівництві. Немає необхідності в механічному кріпленні країв мембрани за допомогою фланців або інших механічних кріплень.

InnoElast — це однокомпонентна клеюча і герметизуюча маса на основі силанмодифікованого полімеру, що твердне в еластичний продукт при контакті з вологим повітрям, застосовується для герметизації горизонтальних і вертикальних швів в бетонних конструкціях. Має здатність до самонівелювання (самовирівнювання), а також високої хімічної стійкістю, що дозволяє використовувати даний продукт в горизонтальних швах в якості довговічного, що зберігає свою еластичність заповнювача температурних, технологічних і максимальних деформацій. ;%.Система герметизації швів від води застосовується для герметизації робочих швів, швів спрямованого розриву і деформаційних швів від вологості грунтів, води без тиску, від води, що періодично піднімається, а також від під тиску >Герметизація деформаційних швів:< /strong>

Система може бути використана в якості герметизації деформаційних швів з вихідною шириною до 20мм, схильних до рідко повторюваних повільних деформуючих навантажень, а також в нечастих швах. Одночасна зміна ширини шва і його зсув не повинні перевищувати 50% вихідної ширини стику. Перед укладанням системи з шириною мембрани від 300 мм і більше необхідно забезпечити захист герметика, наприклад, за допомогою забутовки або забезпечення відстані до опалубки. Укладання системи відбувається аналогічним чином як із герметизації робочих швів. Внутрішні і зовнішні кути герметизуються заздалегідь підготовленими для них відрізками мембрани. Система наклеюється на всю поверхню кута. Необхідно звернути увагу, щоб у зоні стику не відбувалося склеювання клеючої маси з частинами забутовки. Спеціальні випадки застосування системи: Деформаційні та роздільні шви можна виконувати за аналогією зі звичайним способом облаштування переходу шва, з додатковим застосуванням круглого забивного профілю. При укладанні матеріалу на поверхню, виконану з цегли, її слід попередньо обробити спеціальним герметизуючим шламом (нанесення в два шари). Отвори для прокладання труб або кабелів повинні бути захищені ущільнювальною манжетою та забезпечені лійкоподібним сполучним елементом.

УВАГА!< /strong>

InnoElast не містить розчинників, силіконів та ізоціанатів. Перед початком роботи з матеріалом, необхідно ознайомитися з рекомендаціями та приписами з техніки безпеки, описаними в паспорті безпеки. При роботі з матеріалами, які не підлягають обов'язковому маркуванню однак є хімічними продуктами, необхідно дотримуватися відповідних запобіжних заходів. InnoElast Typ містить аміносилани, здатні викликати алергічні реакції.

 

Технічні дані:

 

Товщина: 1,0 мм

Довжина: 1 м

Ширина: 1500мм

Жорсткість: 65 ± 5 (Shore A& nbsp; Typ; DIN 53505, ISO 7619)

Термостійкість150° C / при короткостроковій дії до 220° C

Міцність на розрив : 7 Міцність на розтягування: 400% Опір розриву: 10 Н/мм Опір дифузії H2O: прибл. 31000 m

Усадка: < 0,5 %

 Н/мм

Опір дифузії H2O: прибл. 31000 m

Усадка: < 0,5 %

 Н/мм

Опір дифузії H2O: прибл. 31000 m

Усадка: < 0,5 %