Гидрошпонка П-1 для герметизації і гідроізоляції рухомих швів, бухта 20 м, сіра

Гидрошпонка для герметизации и гидроизоляции подвижных швов

від 344,00
грн
x
м.п.
=
від 344,00 грн
Оптова ціна від 320,00 грн від 200 м.п.

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

344

Гідрошпонка П-1 використовується для герметизації і гідроізоляції рухомих швів в монолітному будівництві заглиблених і підземних споруд. Гідрошпонки застосовуються в гідротехнічних спорудах (резервуари, канали, дамби, басейни та ін.), а так-же для гідроізоляції швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Виготовляються з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-П.П-подібна форма гідрошпонки дозволяє чітко встановлювати шпонку в проектне положення, використовуючи, наприклад, лист пінополістиролу, на який надягають шпонку.

  • наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції
  • застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій
  • в особливо важливих конструкціях доповнюється внутрішньої або нижньої зовнішньої гидрошпонкой
  • витримує невеликий тиск води всередині і зовні
  • підходить для всіх видів конструкцій
  • поставляються в бухтах по 20 м. п


Установка внешней шпонки гидравлической серии P

 

Гідрошпонка П-1-незамінний матеріал для герметизації і гідроізоляції рухомих швів в монолітному будівництві, підземних і заглиблених спорудах. Наша гідрошпонка ідеально підходить для використання в гідротехнічних спорудах, включаючи резервуари, канали, дамби і басейни. Вона також незамінна для гідроізоляції швів фундаментів, тунелів, паркінгів та інших підземних споруд. Виготовлена з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, наша гідрошпонка забезпечує надійну герметизацію і захист від проникнення вологи. Завдяки своїй П-подібній формі, установка гідрошпонки відбувається легко і зручно з використанням спеціального листа пінополістиролу. Наша гідрошпонка відмінно справляється з високими навантаженнями і витримує невеликий тиск води як з внутрішньої, так і з зовнішньої сторони. Вона застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій і доповнюється внутрішньої або нижньої зовнішньої гидрошпонкой в особливо важливих конструкціях. Гідрошпонка П-1 призначена для всіх видів конструкцій і поставляється в бухтах довжиною 20 метрів. Дозвольте нам забезпечити надійність і довговічність вашого будівельного проекту за допомогою нашої високоякісної гідрошпонки Protex П-1.

Гідрошпонка П-1, доступна в бухтах по 20 м, є ідеальним рішенням для герметизації і гідроізоляції рухомих швів в монолітному будівництві заглиблених і підземних споруд. Вона відмінно підходить для використання в гідротехнічних спорудах, таких як резервуари, канали, дамби і басейни, а також забезпечує надійну гідроізоляцію швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Наша гідрошпонка виготовлена з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-П.це гарантує її довговічність і надійність, а також чудові гідроізоляційні властивості. Унікальна p-подібна форма гідрошпонки забезпечує легку і точну установку в проектне положення. Ви можете використовувати лист пінополістиролу, щоб потім надіти на нього гідрошпонку, що забезпечує додаткову фіксацію. Наявність ребер на площині замикання гидрошпонки гарантує надійне запобігання проникнення вологи всередину конструкції. Вона особливо рекомендується для застосування в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій. У разі особливо важливих об'єктів, гидрошпонка може бути доповнена внутрішньої або нижньої зовнішньої гидрошпонкой для додаткового захисту. Гідрошпонка П-1 витримує невеликий тиск води як всередині, так і зовні, роблячи її ідеальним рішенням для різних типів конструкцій. Завдяки зручній поставці в бухтах по 20 м, наша гідрошпонка пропонує зручність і економічність у використанні. Виберіть гідрошпонку П - 1 і забезпечте чудову гідроізоляцію і довговічність вашим будівельним проектам!

Як встановити гідрошпонку?

Гидрошпонка встановлюється в проектне положення, так, що б середина гидрошпонки перебувала по центру передбачуваного шва.
Кріплення проводиться безпосередньо до опалубки. Отвори для кріплення дозволено виробляти тільки в крайній зоні гідрошпонки, за крайнім анкером. Крок кріплення - 200-300 мм, симетрично з обох сторін. Додаткове закріплення проводиться так само до арматурного каркасу в'язальним дротом. З'єднання шпонки проводиться методом зварювання, шляхом нагрівання кінців шпонки в спеціальному кондукторі (для кожної шпонки – індивідуальний кондуктор) або за допомогою промислового фена або плоского Тена. Температура спайки близько 200 ° C (підбирається експериментальним шляхом). Для з'єднання шпонок "холодним" методом, застосовують клей, наприклад однокомпонентний пастоподібний клей на основі
силанмодифікованого полімеру Innoellast.

Гідрошпонка П-1: потужний захист і надійна гідроізоляція для вашого будівельного проекту. Наші гідрошпонки П-1 створені спеціально для герметизації і гідроізоляції рухомих швів в заглиблених і підземних спорудах. Ви можете бути впевнені в їх ефективності та надійності. Застосування гідрошпонок П-1 підходить для різних гідротехнічних споруд, таких як резервуари, канали, дамби, басейни, і багатьох інших. Вони також ідеально підходять для гідроізоляції швів підстав, фундаментів, тунелів, багаторівневих паркінгів та інших підземних споруд. Виготовлені з пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п, наші гідрошпонки забезпечують міцність і довговічність, які ви можете довіряти. Форма гідрошпонки у вигляді" П " дозволяє легко встановити її в потрібне положення, наприклад, з використанням листа пінополістиролу. Це забезпечує точну і надійну установку в проектне положення. Наявність ребер на площині замикання забезпечує надійний захист від проникнення вологи всередину конструкції. Ви можете бути впевнені, що ваша споруда буде захищена від вологи і потенційних пошкоджень. Гідрошпонки П-1 використовувати в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій. Вони також можуть бути доповнені внутрішньої або нижньої зовнішньої гидрошпонкой для особливо важливих конструкцій. Наші гідрошпонки П-1 стійкі до невеликого тиску води як зовні, так і зсередини. Це забезпечує додаткову безпеку та захист вашої конструкції. Зручне надання в бухтах по 25 м.п. дозволяє вам просто і легко використовувати нашу гідрошпонку П-1 для будь-якого типу конструкцій. Виберіть гідрошпонку П-1 і забезпечте надійну гідроізоляцію для вашого будівельного проекту.

Супутні матеріали