Гідрошпонка ПО

Ремонтна гідрошпонка для деформаційних швів серії ПО

0

 

ПО-1 - 210 грн/метр (бухта 25 метрів)

ПО-2 - 400 грн/метр (бухта 25 метрів)

ПО-2/50-480 грн / метр (бухта 25 метрів)

ПО-3 - 440 грн/метр (бухта 25 метрів)

Використовуються для гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з існуючими бетонними конструкціями. Застосовується в монолітному будівництві будівель, в тому числі фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів і т.д. ремонтна гідрошпонка закріплюється до існуючої бетонної конструкції, вільна частина гідрошпонки розкріплюється до арматурного каркасу заливається конструкції, безпосередньо перед заливкою бетону.  

Виготовляються з термопластичного еластомеру ТРЕ або пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п 

ПО-1               ПО-2                      ПО-3                            ПО-2/50

 

Ремонтні гідрошпонки серії по призначені для герметизації деформаційних швів між готовою ж/б конструкцією і заливається конструкцією. Відсутність кріпильних анкерів з одного боку гідрошпонки, дозволяють герметично приклеїти П-подібну гідрошпонку до готової ж/б конструкції. Для надійної фіксації гідрошпонки застосовують металеву смугу, яку закріплюють зсередини гідрошпонки за допомогою дюбелів. П-подібна форма дозволяє чітко встановлювати гідрошпонку в проектне положення, використовуючи листовий еластичний матеріал, наприклад плиту з пінополістиролу, на який «надягають» гідрошпонку. Наявність ребер на площині замикання оберігає проникнення вологи всередину конструкції.

застосовується в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій, в особливо важливих конструкціях доповнюється внутрішньою або зовнішньою ремонтною гідрошпонкою;

поставляються в бухтах по 25 м. п.;

при необхідності подовження і для виконання просторових вузлових переходів-зварюються в кондукторі, будівельним феном, плоским ТЕН-ом або склеюються.

 
 

Супутні матеріали