Фіксатор арматури з пластику (стійка універсальна), захисний шар 20-25-30 мм, 500 шт

Код товару: 0017

Фіксатор настил для створення захисного горизонтального шару під арматуру на твердій основі.

240
грн
x
упак
=
240 грн
240

Фіксатор стійка універсальна 20-25-30 мм використовується для фіксації арматури в горизонтальному положенні при влаштуванні перекриттів, заливці бетонних плит, промислових підлог і різних архітектурних рішень, де потрібне надійне закріплення арматури. Забезпечує захисний шар 20-25-30 мм і використовується для арматури від 4 до 12мм.

Основні характеристики:

  • Рекомендований витрата 4-6 шт / м2
  • Тип фіксатора: стійка
  • Матеріал фіксатора: Пластик
  • Товщина захисного шару: 20-25-30мм
  • Мінімальний діаметр арматури: 6мм
  • Максимальний діаметр арматури: 12мм
  • Робоче положення: горизонтальне
  • Кількість в упаковці: 500 штук

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну. Також купити фіксатори можна за оптовими цінами.Ви отримаєте вигідну цінову пропозицію.У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта.Наші фахівці зроблять прорахунок, яка кількість фіксаторів на квадратний метр потрібно саме вам.

Рекомендований витрата 4-6 шт / м2
Тип фіксатора: стійка
Матеріал фіксатора: Пластик
Товщина захисного шару: 20-25-30мм
Мінімальний діаметр арматури: 6мм
Максимальний діаметр арматури: 12мм
Робоче положення: горизонтальне
Кількість в упаковці: 500 штук

Приваблива пропозиція: Фіксатор "Protex" - надійність і універсальність в одному! Хочете бути впевнені в безпеці і міцності своїх конструкцій? Тоді фіксатор "Protex" стійка універсальна 20-25-30 мм - ваш надійний помічник! Наш продукт спеціально розроблений для фіксації арматури в горизонтальному положенні при влаштуванні перекриттів, заливці бетонних плит, промислових підлог і багатьох інших архітектурних рішень. Забезпечуючи захисний шар величиною 20-25-30 мм, фіксатор "Protex" гарантує надійне закріплення арматури від 4 до 12 мм.високі характеристики: - рекомендований витрата від 4 до 6 штук на кожен квадратний метр. - Виготовлений з міцного пластику, що забезпечує довговічність і надійність. - Легкий у використанні і монтажі. - Ідеально підходить для горизонтального положення арматури. - У кожній упаковці-цілих 500 штук, гарантуючи достатню кількість для вашого проекту. Ми розуміємо, що фіксатори є необхідним витратним матеріалом для установки арматурного каркаса бетону. Тому, щоб зробити ваш вибір ще більш привабливим, ми пропонуємо наш продукт за оптовими цінами. Отримайте кращу пропозицію, яка буде вигідно для вас саме зараз! Команда "Protex" завжди йде на індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші досвідчені фахівці зроблять прорахунок і підберуть оптимальну кількість фіксаторів для вашого проекту. Разом ми зробимо вашу конструкцію міцною, надійною та безпечною. Не пропустіть можливість забезпечити Ваш проект надійністю і впевненістю-виберіть фіксатор "Protex" стійка універсальна 20-25-30 мм!

Переконливе і привабливе опис продукту Protex Фіксатор арматури з пластику (стійка універсальна), захисний шар 20-25-30 мм, 500 шт: забезпечте надійне закріплення арматури за допомогою нашого універсального фіксатора стійка. Він ідеально підходить для фіксації арматури в горизонтальному положенні при створенні перекриттів, бетонних плит, промислових підлог та інших архітектурних рішень. Наш фіксатор забезпечує захисний шар товщиною 20-25-30 мм і може використовуватися для арматури діаметром від 4 до 12 мм.основні характеристики: - рекомендований витрата: 4-6 шт/м2 - Тип фіксатора: стійка - Матеріал фіксатора: пластик - товщина захисного шару: 20-25-30 мм - Мінімальний діаметр арматури: 6 мм - Максимальний діаметр арматури: 12 мм - робоче положення: горизонтальне - Кількість в упаковці: 500 штук фіксатори для арматури є невід'ємним витратним матеріалом при монтажі арматурного каркаса для бетону, що запропонувати їх за відмінною ціною. Крім того, ми пропонуємо оптові ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці допоможуть вам розрахувати потрібну кількість фіксаторів для вашого проекту. Звертайтеся до нас і отримаєте вигідну пропозицію вже сьогодні!

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Який витрата фіксаторів на квадратний метр?

Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор-стійка універсальна 20-25-30 мм забезпечує захисний шар від 20 до 30 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Супутні матеріали

Фібра PolyexMesh 24 мм

Фібра PolyexMesh 24 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону

Фібра PolyexMesh 38 мм

Фібра PolyexMesh 38 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону