Фіксатори захисного шару арматури Настил 90-100 мм.100 шт/уп. Арматурний фіксатор

Код товару: 0099

Фіксатор настил для захисного горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, піску.

250
грн
x
упак
=
250 грн
250

Фіксатор Настил 90-100 мм  використовується при влаштуванні бетонних підлог, залізобетонних конструкцій і малих архітектурних форм. Надійне Жорстке скріплення в горизонтальному положенні і захисний шар від 90 до 100 мм.фіксатори розраховані на арматуру діаметром 8-16 міліметрів.  Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується. Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр.

Основні характеристики:

  • Тип фіксатора: стійка
  • Матеріал фіксатора: Пластик
  • Товщина захисного шару: 90-100 мм
  • Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
  • Максимальний діаметр арматури: 20 мм
  • Робоче положення: горизонтальне
  • Кількість в упаковці: 100 шт 
  • Витрата фіксатора на 1 метр квадратний від 4 до 6 шт
  • Фіксатор в упаковках по 100 шт

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну. Також купити фіксатори можна за оптовими цінами. Ви отримаєте вигідну цінову пропозицію. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці зроблять прорахунок, яка кількість фіксаторів на квадратний метр потрібно саме вам.

 

Тип фіксатора: настил
Матеріал фіксатора: Пластик
Товщина захисного шару: 90-100 мм
Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
Максимальний діаметр арматури: 20 мм
Робоче положення: горизонтальне
Кількість в упаковці: 100 шт 
Витрата фіксатора на 1 метр квадратний від 4 до 6 шт
Фіксатор в упаковках по 100 шт

Переконливе і привабливе опис продукту Protex фіксатори захисного шару арматури Настил 90-100 мм.100 шт/уп. Арматурний фіксатор: Фіксатор Настил 90-100 мм-надійне і жорстке скріплення, розроблене спеціально для влаштування бетонних підлог, залізобетонних конструкцій і малих архітектурних форм. Він забезпечує захисний шар з товщиною від 90 до 100 мм, забезпечуючи надійну фіксацію арматури. Щоб розрахувати кількість фіксаторів, враховуйте параметри арматури. Фіксатори Protex призначені для арматури діаметром від 8 до 16 мм.рекомендується використовувати від 5 до 10 фіксаторів на квадратний метр для забезпечення надійності фіксації. При зменшенні діаметра арматури слід використовувати більше фіксаторів. Основні характеристики фіксатора Protex: - Тип фіксатора: стійка-Матеріал фіксатора: Пластик-товщина захисного шару: 90-100 мм - Мінімальний діаметр арматури: 6 мм - Максимальний діаметр арматури: 20 мм - робоче положення: горизонтальне - Кількість в упаковці: 100 шт. - витрата фіксатора на 1 квадратний метр: від 4 до 6 штук - фіксатори поставляються в упаковках по 100 штук Protex фіксатори захисного шару арматури Настил 90-100 мм є необхідними витратними матеріалами для монтажу арматурного каркаса для бетону. Завдяки їх відмінною ціною, вони доступні кожному. Купуючи фіксатори Protex за оптовими цінами, Ви отримуєте вигідну пропозицію. Наша компанія пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта і допоможе правильно розрахувати кількість фіксаторів на квадратний метр, враховуючи Ваші потреби.

Привабливий опис продукту Protex фіксатори захисного шару арматури Настил 90-100 мм.100 шт/уп: Фіксатор Настил 90-100 мм - незамінний інструмент при будівництві бетонних підлог, залізобетонних конструкцій і малих архітектурних форм. У нас ви знайдете надійне і міцне рішення для вашого проекту, що забезпечує міцне і захисне скріплення в горизонтальному положенні з товщиною шару від 90 до 100 мм.Кількість фіксаторів може бути легко розраховане, враховуючи діаметр арматури. Ми рекомендуємо використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр для надійної фіксації. Пам'ятайте, що чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів потрібно. Основні характеристики нашого продукту включають тип фіксатора (стійка), Матеріал (пластик), товщину захисного шару (90-100 мм), діапазон діаметрів арматури (6-20 мм), робоче положення (горизонтальне) і кількість в упаковці (100 шт). Для зручності розрахунку, наявність 4-6 фіксаторів на кожен квадратний метр буде достатнім. Ми пропонуємо фіксатори за доступними цінами, як для роздрібних, так і оптових клієнтів. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовника і пропонуємо вигідні ціни. Наші досвідчені фахівці допоможуть вам визначити необхідну кількість фіксаторів для вашого проекту. Не відкладайте своє будівництво на потім! Виберіть Protex фіксатори захисного шару арматури Настил 90-100 мм і забезпечте надійність і міцність вашої конструкції.

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить Вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Який витрата фіксаторів на квадратний метр?

Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор настил 90-100 мм забезпечує захисний шар від 90 до 100 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Супутні матеріали

Фібра PolyexMesh 24 мм

Фібра PolyexMesh 24 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону

Фібра PolyexMesh 38 мм

Фібра PolyexMesh 38 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону

Фібра PolyexMesh 54 мм

Фібра PolyexMesh 54 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону