Арматурні фіксатори Настил 25-30 мм.250 шт/уп. Фіксатор захисного шару арматури

Код товару: 0002

Фіксатор настил для захисного горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, піску.

390
грн
x
упак
=
390 грн
390

Фіксатор настил 25-30 мм - надійне кріплення для арматури, яке забезпечує захисний шар від 25 до 30 мм.Фіксатор захисного шару настил застосовується для установки горизонтального шару арматури на сипучому підставі, грунтах, щебені, Пісках. Так само для установки на мембрани і плівки, завдяки збільшеній площі основи.

Основні характеристики:

  • Призначення фіксатора: для сипучих підстав
  • Тип фіксатора: стійка
  • Матеріал фіксатора: пластик
  • Товщина захисного шару: 25-30 мм
  • Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
  • Максимальний діаметр арматури: 12 мм
  • Робоче положення: горизонтальне
  • Рекомендований витрата від 4 до 6 шт / м2
  • Упаковка: 250 штук

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну.

Призначення фіксатора: для сипучих підстав
Тип фіксатора: настил
Матеріал фіксатора: пластик
Товщина захисного шару: 25-30 мм
Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
Максимальний діаметр арматури: 12 мм
Робоче положення: горизонтальне
Рекомендований витрата від 4 до 6 шт / м2
Упаковка: 250 штук

Фіксатори для арматури Protex арматурні фіксатори Настил 25-30 мм.250 шт/уп. - Ваш вірний помічник в надійному кріпленні арматури і створенні захисного шару товщиною від 25 до 30 мм.вони призначені для установки горизонтального шару арматури на різних поверхнях, включаючи сипуче підставу, грунти, щебінь, пісок, а також мембрани і плівки завдяки збільшеній площі підстави. Щоб розрахувати кількість фіксаторів, необхідних для вашого проекту, керуйтеся наступними рекомендаціями: фіксатори підходять для арматури діаметром від 8 до 16 мм, і в звичайних умовах використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів слід використовувати. Основні характеристики фіксаторів Protex арматурні фіксатори Настил 25-30 мм.250 шт/уп.:- Призначення: для сипучих підстав-Тип: Стійка-Матеріал: пластик-товщина захисного шару: 25-30 мм - діаметр арматури: від 6 до 12 мм - робоче положення: горизонтальне - рекомендований витрата: від 4 до 6 штук на квадратний метр - Упаковка: 250 штук фіксатори Protex арматурні фіксатори Настил 25-30 мм.250 шт/уп. мають порівняно невисоку ціну, оскільки є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону. Розраховуйте на їх надійність і ефективність при виконанні ваших будівельних проектів.

Привабливий опис продукту Protex арматурні фіксатори Настил 25-30 мм: забезпечте міцне кріплення арматури з нашим новим фіксатором настил розміром 25-30 мм! Цей фіксатор не тільки надійно закріпить вашу арматуру, але і забезпечить захисний шар від 25 до 30 мм, зберігаючи його в ідеальному стані. Застосовуйте цей фіксатор для установки горизонтального шару арматури на різних поверхнях: сипучих підставах, грунтах, щебені, Пісках. Крім того, він підходить для установки на мембрани і плівки завдяки збільшеній площі основи. Для визначення необхідної кількості фіксаторів є просте правило: від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Однак, чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів потрібно для надійної фіксації. Основні характеристики цього фіксатора включають: - призначення для сипучих підстав - Тип фіксатора - стійка - матеріал - міцний пластик - товщина захисного шару - 25-30 мм - Мінімальний діаметр арматури - 6 мм - Максимальний діаметр арматури - 12 мм - робоче положення - горизонтальне - рекомендований витрата від 4 до 6 штук на квадратний метр-Упаковка містить 250 штук фіксаторів. Крім того, наші арматурні фіксатори доступні за вигідною ціною, оскільки є витратним матеріалом при монтажі арматурного каркаса для бетону. Забезпечте надійне і зручне кріплення арматури з фіксаторами Protex арматурні фіксатори Настил 25-30 мм!

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить Вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Який витрата фіксаторів на квадратний метр?

Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор настил 25-30 мм забезпечує захисний шар від 25 до 30 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Супутні матеріали

Фібра PolyexMesh 24 мм

Фібра PolyexMesh 24 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону