Фіксатори захисного шару арматури Зірочка 35 мм.250 шт/уп. Арматурний фіксатор

Фіксатори захисного шару арматури Зірочка 35 мм захисний шар. 250 шт / уп. Арматурний фіксатор для вертикального армування

400,00
грн
x
упак
=
400,00 грн
400

Фіксатор Зірочка 35 мм створює захисний шар і підходить під арматуру діаметром від 6 до 16 мм, який використовують при заливці стін, колон та інших рішень, де потрібні вертикальні зв'язку арматури. Фіксатор захисного шару Зірочка застосовується для армування вертикальних монолітних виробів, при зведенні стін, при заливці стін, колон, стовпів, в кутових горизонтальних каркасах, в роботі з іншими видами армування бетону та інших рішень, де потрібні вертикальні зв'язки арматури. Має міцний еластичний замок, що дозволяє застосовувати фіксатор з арматурою різного діаметру.

Основні характеристики:

  • Призначення фіксатора: стіновий
  • Тип фіксатора: Зірочка
  • Матеріал фіксатора: Пластик
  • Товщина захисного шару: 35мм
  • Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
  • Максимальний діаметр арматури: 12 мм
  • Робоче положення: вертикальне
  • Кількість в упаковці: 250 шт
  • Рекомендований витрата від 5 до 10 шт/м2

Купити фіксатори можна за оптовими цінами. Ви отримаєте вигідну цінову пропозицію. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці вважатимуть, яка кількість фіксаторів на квадратний метр потрібно саме вам.

 

Призначення фіксатора: стіновий
Тип фіксатора: Зірочка
Матеріал фіксатора: пластик
Товщина захисного шару: 35мм
Мінімальний діаметр арматури: 6 мм
Максимальний діаметр арматури: 16 мм
Робоче положення: вертикальне
Кількість в упаковці: 250 шт
Рекомендований витрата від 5 до 10 шт/м2     

Вітаємо Вас на сторінці продукту-Фіксатор Зірочка 35 мм! Цей фіксатор-ідеальне рішення для створення захисного шару і забезпечення надійної фіксації ваших арматурних конструкцій. Він підходить для арматури діаметром від 6 до 16 мм і може бути використаний при заливці стін, колон та інших рішень, де необхідні вертикальні зв'язку арматури. Фіксатор Зірочка застосовується для армування вертикальних монолітних виробів, укладання стін, заливці колон, стовпів і в кутових горизонтальних каркасах. Він може бути використаний з іншими видами армування бетону і в інших проектах, де потрібні вертикальні зв'язки арматури. Наш фіксатор володіє міцним еластичним замком, який дозволяє його використовувати з арматурою різного діаметру. Вам цікаво, скільки фіксаторів вам буде потрібно? Фіксатори розраховані на арматуру діаметром від 8 до 16 мм.зазвичай на один квадратний метр потрібно від 4 до 6 кріплень, однак для ще більш надійної фіксації рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Кількість використовуваних фіксаторів залежить від діаметра арматури - чим менше діаметр, тим більше фіксаторів потрібно. Наш фіксатор має наступні основні характеристики: - Призначення фіксатора: стіновий - Тип фіксатора: Зірочка - Матеріал фіксатора: Пластик - товщина захисного шару: 35 мм - Мінімальний діаметр арматури: 6 мм - Максимальний діаметр арматури: 12 мм - робоче положення: вертикальне - Кількість в упаковці: 250 шт-рекомендований витрата від 5 до 10 шт/м2 ви можете придбати фіксатори за оптовими цінами. Ми пропонуємо Вам вигідну цінову пропозицію і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці допоможуть вам розрахувати необхідну кількість фіксаторів на квадратний метр відповідним чином. Вибирайте Фіксатор Зірочка 35 мм і забезпечте надійний захист і фіксацію вашої арматури!

Фіксатори Зірочка 35 мм - універсальне рішення для створення захисного шару арматури з діаметром від 6 до 16 мм.цей фіксатор ідеально підходить для армування стін, колон та інших конструкцій, де потрібні вертикальні зв'язку арматури. Фіксатор Зірочка простий у використанні і забезпечує міцне кріплення завдяки еластичному замку. Він застосовується для армування вертикальних монолітних виробів, заливці стін, колон, стовпів, роботі з усіма видами армування бетону та іншими рішеннями. Для визначення кількості фіксаторів рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Кількість фіксаторів залежить від діаметра арматури - чим вона менша, тим більше фіксаторів потрібно. Основні характеристики фіксатора Зірочка 35 мм: - Призначення: стіновий - Тип: Зірочка - Матеріал: Пластик - товщина захисного шару: 35 мм - Мінімальний діаметр арматури: 6 мм - Максимальний діаметр арматури: 12 мм - робоче положення: вертикальне - Кількість в упаковці: 250 шт.купуючи фіксатори у нас, ви можете розраховувати на оптові ціни та індивідуальний підхід. Наші фахівці допоможуть визначити необхідну кількість фіксаторів на квадратний метр, що дозволить вам зробити правильний вибір і отримати вигідну пропозицію.

Яка витрата фіксаторів на квадратний метр?

використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор-Зірочка 35 мм забезпечує захисний шар 35 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить Вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Супутні матеріали

Труба П / Е d-25 бухта

Труба П / Е d-25 бухта

Труби напірні для будівництва та реконструкції зовнішніх трубопроводів

Змазка для опалубки (20л)

Мастило для опалубки 20л

Мастило для форм і опалубок для виробництва бетонних виробів і використання в монолітному будівництві.

Фібра PolyexMesh 24 мм

Фібра PolyexMesh 24 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону