Фіксатор арматури стійка універсальна захисний шар 30-35 мм, 500 шт.

Код товару: 0102

Фіксатор настил для створення захисного горизонтального шару 30-35 мм під арматуру 8-16 мм на твердій основі.

725
грн
x
упак
=
725 грн
725

Фіксатор-стійка 30/35 мм використовується для закріплення арматури в горизонтальному положенні при влаштуванні плит перекриття, стяжки, промислових підлог та інших архітектурних рішень. Застосовується для установки горизонтального шару арматури на бетонну або на будь-яке інше Жорстке підставу. Особлива конструкція фіксатора розподіляє навантаження по всій площі виробу, що, в свою чергу, забезпечує більшу надійність при тиску арматурного каркаса. Фіксатор універсальний використовується для арматури діаметром від 4 до 16 мм і постачає захисний шар від 30 до 35 мм.

Основні характеристики:

  • Рекомендований витрата від 4 до 6 шт/м2.
  • Виготовлений із пластику.
  • Упаковка: 500шт

Купити фіксатори можна за оптовими цінами. Ви отримаєте вигідну цінову пропозицію. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці вважатимуть, яка кількість фіксаторів на квадратний метр потрібно саме вам.

Рекомендований витрата 4-6 шт / м2
Тип фіксатора: стійка
Матеріал фіксатора: Пластик
Товщина захисного шару: 30-35мм
Мінімальний діаметр арматури: 6мм
Максимальний діаметр арматури: 12мм
Робоче положення: горизонтальне
Кількість в упаковці: 500 штук

Втомилися від неміцної фіксації арматури при будівництві підлог, перекриттів та інших архітектурних об'єктів? Попрощайтеся з цими проблемами за допомогою нашого нового універсального фіксатора-стійки Protex. Наш фіксатор-стійка призначений для надійного закріплення горизонтального шару арматури на бетонному або іншому жорсткому підставі. Завдяки особливій конструкції, навантаження розподіляється рівномірно по всій площі виробу, забезпечуючи максимальну надійність і міцність арматурного каркаса при тиску. Protex Фіксатор-стійка ідеально підходить для арматури діаметром від 4 до 16 мм, а захисний шар становить від 30 до 35 мм.Завдяки цій універсальній характеристиці, ви можете використовувати наш фіксатор для різних проектів і завдань. Розрахунок кількості фіксаторів дуже простий! Зазвичай, для надійної фіксації, рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Визначте діаметр арматури і уточніть кількість фіксаторів, яке необхідно для вашого проекту, у наших фахівців. Вигідні оптові ціни нашого продукту дозволять вам заощадити кошти і отримати надійні матеріали для будівництва. Ми гарантуємо індивідуальний підхід і високу якість наших фіксаторів. Використовуйте Protex Фіксатор-стійку 30/35 мм і забудьте про проблеми з фіксацією арматури. Звертайтеся до нас для уточнення цін, покупки і доставки фіксаторів, а також для отримання професійної консультації щодо вибору і використання наших продуктів. Наші фахівці завжди готові допомогти вам!

Фіксатор-стійка 30/35 мм: надійна фіксація арматури для вашого будівельного проекту ви шукаєте надійний спосіб закріплення арматури в горизонтальному положенні? Тоді фіксатор-стійка 30/35 мм - ідеальне рішення для вас. Він ідеально підходить для влаштування плит перекриття, стяжки, промислових підлог та інших архітектурних рішень. Цей універсальний фіксатор був спеціально розроблений для повної надійності і довговічності при установці горизонтального шару арматури на бетонну або на будь-яке інше Жорстке підставу. Завдяки особливій конструкції, фіксатор рівномірно розподіляє навантаження по всій площі виробу, забезпечуючи надійну стабільність арматурного каркаса навіть при високому тиску. Фіксатор-стійка 30/35 мм підходить для арматури діаметром від 4 до 16 мм і забезпечує захисний шар від 30 до 35 мм, що робить його універсальним і зручним у використанні. Щоб визначити кількість фіксаторів, необхідних для вашого проекту, ми рекомендуємо використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. При цьому, чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів слід використовувати. У нас ви можете замовити фіксатори арматури за оптовими цінами, отримати вигідну пропозицію та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці допоможуть вам розрахувати необхідну кількість фіксаторів на квадратний метр і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Основні характеристики фіксатора-стійки 30/35 мм: - рекомендований витрата від 4 до 6 шт/м2 - виготовлений з міцного пластику - Упаковка: 500 шт не відкладайте свою покупку на потім. Дізнайтеся ціну, купіть фіксатори арматури і замовляйте доставку на об'єкт вже сьогодні.Наші фахівці завжди готові допомогти Вам у виборі і проконсультувати з усіх питань.

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить Вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Який витрата фіксаторів на квадратний метр?

Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Яка товщина захисного шару?

Фіксатор-стійка 30-35 мм забезпечує захисний шар від 30 до 35 мм

Під яку арматуру підходять дані фіксатори?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 6-16 міліметрів. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується

Супутні матеріали

Фібра PolyexMesh 24 мм

Фібра PolyexMesh 24 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону