Фіксатор арматури конус для трубки d22 1000 шт/уп. Арматурний фіксатор заглушка

Код товару: 0004

Фіксатор Конус є захисним фіксатором, який при використанні спільно з трубкою д22 мм забезпечує захист елементів опалубки від впливу бетону. 1000 шт. в упаковці.

480
грн
x
упак
=
480 грн
480

Фіксатор Конус є захисним фіксатором, який при використанні спільно з трубкою забезпечує захист елементів опалубки від впливу бетону. Фіксатор Конус встановлюється на трубку ПВХ або ППЕ діаметром 22мм, збільшуючи площу зіткнення зі щитом опалубки.

Основні характеристика:

  • запобігає затікання бетону в трубку
  • захищає від попадання бетону на стяжний гвинт
  • виготовлений з високоякісного матеріалу
  • стійкий до навантажень, агресивного середовища і перепаду температур
  • Упаковка-1000 шт

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну. Також купити фіксатори можна за оптовими цінами.Ви отримаєте вигідну цінову пропозицію.У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта.Наші фахівці зроблять прорахунок, яка кількість фіксаторів на квадратний метр потрібно саме вам.

  • запобігає затікання бетону в трубку
  • захищає від попадання бетону на стяжний гвинт
  • виготовлений з високоякісного матеріалу
  • стійкий до навантажень, агресивного середовища і перепаду температур
  • Упаковка-1000  шт

Фіксатор конус-надійний захист для елементів опалубки. Застосовуючи його спільно з трубкою, ви забезпечуєте захист від впливу бетону. Фіксатор Конус легко встановлюється на трубку ПВХ або ППЕ діаметром 22мм, розширюючи площу зіткнення зі щитом опалубки.

Основні переваги:

- Надійно запобігає затікання бетону в трубку

- Ефективно захищає від попадання бетону на стяжний гвинт

- Виготовлений з високоякісного і довговічного матеріалу

- Стійкий до навантажень, агресивного середовища і перепадів температур

- Упаковка включає 1000 штук фіксаторів

Фіксатори Конус-необхідний витратний матеріал для монтажу арматурного каркаса в бетонних конструкціях. Наша пропозиція поєднує високу якість і доступну ціну, так що ви можете придбати їх як в роздріб, так і оптом. У нас також є індивідуальний підхід до кожного клієнта - досвідчені фахівці проведуть прорахунок і допоможуть визначити оптимальну кількість фіксаторів для вашого проекту.

Фіксатор Конус: Захистіть елементи опалубки від впливу бетону за допомогою нашого захисного фіксатора - Фіксатор Конус. Цей фіксатор забезпечує ефективний захист, коли використовується з трубкою, і збільшує площу зіткнення зі щитом опалубки. Основні характеристики: - запобігає затікання бетону в трубку, зберігаючи її чистою і вільною від забруднень. - Захищає стяжний гвинт від попадання бетону, запобігаючи його пошкодження. - Виготовлений з високоякісного матеріалу, що володіє міцністю і стійкістю до агресивного середовища і перепадів температур. - Поставляється в зручній упаковці по 1000 штук. Фіксатори Конус від Protex-це невід'ємний витратний матеріал для монтажу арматурного каркаса для бетону. Наша продукція має порівняно невисоку ціну, а також доступна за оптовими цінами. Ми гарантуємо вигідну пропозицію, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці допоможуть прорахувати точну кількість фіксаторів, необхідних саме для ваших потреб. Захистіть свою опалубку і отримаєте надійні фіксатори Конус від Protex вже сьогодні!

З чого виготовляються фіксатори?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Під яку трубу підходять фіксатори-конуси?

Фіксатор "конус" встановлюють на кінцях трубки ПВХ і труб ППЕ діаметром 22мм, збільшуючи площу зіткнення зі щитом опалубки.

Яку роль виконує фіксатор-конус?

Функція фіксатора "конус" - не дати бетону потрапити всередину трубки. Роль трубки-утворити наскрізний отвір в масі заливається бетону для стяжного болта опалубки.  Після зняття опалубки насадку "конус" можна використовувати повторно. Фіксатор виду "конус" - це заглушка, призначена для стяжних гвинтів.

Супутні матеріали

Змазка для опалубки (20л)

Мастило для опалубки 20л

Мастило для форм і опалубок для виробництва бетонних виробів і використання в монолітному будівництві.