Протиморозна добавка NITKAL S45

Протиморозна добавка для бетону до -25

260,00
грн
x
5 л
=
260,00 грн
Оптова ціна 221,00 грн від 10 5 л

Для вас буде більш вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

260

Протиморозна добавка NITCAL S45 призначена для виробництва неармованих і армованих бетонів і розчинів. Використовується як основа поліфунціональних складів, сухих будівельних сумішей широкого спектру спрямованості. 

Застосування:

 • Є протиморозною добавкою до-25ºС
 • Міцність готового виробу збільшується в 1,5-2 рази
 • Потужний прискорювач схоплювання і твердіння бетону
 • Ниткал повністю вступає в хімічну реакцію з цементом , в результаті чого-відсутність висолоутворення
 • Інгібітор, діє як сповільнювач процесів корозії, викликаної високим вмістом хлоридів (2-4 %)
 • Зниження енергетичних витрат
 • Збільшує ударну в'язкість і міцність на злам
 • Дозволяє отримувати високощільні і водонепроникні бетони
 • Зменшує стираність бетону (дорожні покриття)

NITCAL є протиморозною добавкою, призначеної для виробництва неармованих і армованих бетонів і розчинів в т.ч. пористих, для бетонів з високими експлуатаційними властивостями, ЗБВ та ін., при температурах до -25°С. головним чином призначений для виробництва бетонів при низьких температурах навколишнього середовища, оскільки веде до значного зростання початкових міцнісних характеристик протягом перших 3 днів. NITCAL дає можливість зробити разопалубку швидко і безпечно, а також знизити ризик появи пошкоджень, що з'являються при низьких температурах. Використовується як основа поліфунціональних складів, сухих будівельних сумішей широкого спектру спрямованості. Застосовується у виробництві бетонів і розчинів, в т.ч. пористих, для бетонів з високими експлуатаційними властивостями, ЗБВ та ін застосовуючи NITCAL, можна отримати необхідну якість і міцність бетону, незалежно від погодних умов і пори року, прискорити роботу і скоротити витрати.

Ефекти від застосування:

NITCAL S45 ущільнює бетон. Це сприяє його прискореної самокальматаціі (самозакупоріваніі порового простору карбонізірующейся на повітрі гідроокисом кальцію) і запобігає висолоутворення на стадії експлуатації. Крім того, не тільки збільшує міцність готового виробу на стиск в 1.5 - 2.0 рази, але і швидкість її набору, особливо в ранньому віці. Це дозволяє проводити розформування вже через 12-18 годин без сколів і дефектів. Замість високомарочних, стає, можливе застосування низькомарочних цементів і навіть шлакопортландцементів. NITCAL S45 практично повністю вступають в хімічні реакції з цементом і не викликають подальшого висолоутворення при капілярному водопідсосі.

Порядок застосування:

 • NITCAL s 45 вводиться в бетонну суміш одночасно з іншими компонентами: цемент, заповнювач, вода, пластифікатор/суперпластифікатор. Перемішувати в бетонозмішувачі (1÷5 хв) до досягнення однорідності суміші. NITCAL s 45 дозується в кількості від 0,2% від маси цементу в бетоні при температурі до – 50 С.при зниженні температури збільшувати кількість на 0,05% на кожен градус. Дозування вказана в грамах. У разі дозування в мілілітрах необхідно потрібний розрахунковий вага добавки розділити на 1,45. Відміряти і додати в бетон в будь-якому поєднанні з іншими інгредієнтами.
 • У невеликих дозах (1-2 %) сприяє довгостроковому підвищенню міцності, без зниження пористості або проникності бетону. Скорочення термінів схоплювання для портландцементів з зменшується вмістом розчинних лугів при використанні Ниткала. Найбільш доцільно застосування Ниткала з низько-і середньо - алюмінатними цементами портландцементом і при твердінні бетону в нормальних тепловлажносних умовах. Ефективно також його використання зі шлакопортландцементом, що містить більше 30% доменного гранульованого шлаку ( незалежно від мінералогічного складу клінкеру), - якщо передбачено пропарювання бетону до 100ºС.

Дія на бетон:

 • Скорочує терміни схоплювання при завершенні робіт, вирівнюванні плит для підлоги або при роботі з готовими елементами (заводського виготовлення)
 • Більш низький тиск при використанні послідовних партій, замісів бетону
 • Підвищує швидкість твердіння для бетонів з низьким показником вода / цемент, з уповільненими термінами схоплювання за рахунок додавання пластифікаторів і суперпластифікаторів.
 • При транспортуванні на великі відстані або в умовах жаркого клімату бетон з додаванням пластифікатора можна привести в робочий стан на місці шляхом додавання Ниткала в барабан Бетономішалки.
 • При зимовому бетонуванні, прискорене твердіння запобіжить занадто швидке затвердіння, що передує виділенню тепла внаслідок гідратації.
 • Дозволяє отримати бетони з високою міцністю, самоущільнюються, Гідротехнічні бетони.

Продається в каністрах по 5 л або в кубовій ємності 1000л.

Супутні матеріали

Фібра PolyexMesh 38 мм

Фібра PolyexMesh 38 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону

Фібра PolyexMesh 54 мм

Фібра PolyexMesh 54 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону

Фібра PolyexMesh 24 мм

Фібра PolyexMesh 24 мм

Для армування, поліпшення механічних властивостей і довговічності бетону