Маты для защиты бетона в зимний период

Термоізолюючі багатошарові мати багаторазового використання, які використовуються для укриття свіжоукладеного бетону в монолітних конструкціях, бетонної стяжки, ремонтних розчинів, або коли необхідно утримати тепло протягом довгого часу.Тент ідеально підходить для застосування в наших кліматичних умовах, поєднуючи в собі сучасність, якість, надійність, простоту установки і експлуатації. Вони зносостійкі, не промокають, до них не прилипає бетон, а також зберігають еластичність навіть при мінусових температурах. Мати для укриття бетону зносостійкі, можуть використовуватися не один сезон, водонепроникні, завдяки гладкому нижньому шару до них не прилипає свіжоукладений бетон. Стандартні мати для зимового бетонування тришарові, мають розмір 12кв. м. (3х4)., по периметру мають металеві кільця (люверси) для якісного з'єднання між собою. Під замовлення, ми можемо пошити мати будь-яких інших розмірів, шарів і складових, в залежності від вимог замовника.

Розмір: 3х4 (12м.кв.)

Кількість шарів: 3

Верхній шар: поліпропіленова тканина 100г / м. кв

Утеплювач: спінений поліетилен 5мм

Нижній шар: поліетиленова плівка 150мкн

Брезентові мати для захисту свіжого бетону виготовляються з міцного брезенту, зшитого з спіненим поліетиленом і захисною поліетиленовою плівкою. Мати мають властивості вогнетривкості і водостійкості, а також здатні компенсувати різкі перепади температур. Вдало вирішують проблему накриття будівельних майданчиків, зварювальних ділянок, свіжого бетону або будівельних лісів. Брезентові мати-це оптимальне рішення для несприятливих погодних умов, вони стійкі до будь-яких видів опадів, підвищеної вологості або надмірної сухості навколишнього середовища.

Брезентовые маты

Завдяки своїй щільності і істотній вазі мати можуть використовуватися для утеплення дверних прорізів таких приміщень, як склади або торгові зали. Вони успішно поглинають потоки холодного повітря і вологість, що виходять ззовні, одночасно перешкоджаючи втрат тепла всередині приміщення. Крім того, брезентові мати надзвичайно важливі для захисту свіже залитих бетонних плит від надмірного поглинання вологи, пересихання і перемерзання, які необхідно запобігати на стадії застигання бетону. В іншому випадку це загрожує тріщинами, розвитком корозії і руйнування бетонних споруд. Наші фахівці настійно рекомендують використовувати брезентові мати для захисту будівельних об'єктів і свіжого цементу в умовах низьких температур, підвищеної вологості і будь-яких видів опадів.