Матеріали для захисту стін фундаменту, дренажу і гідроізоляції найкращим чином підходять для широкого кола будівель і споруд, а також для використання при реконструкції. Різноманітні профільовані мембрани та гідроізоляційні прошарку, рулонна гідроізоляція являють собою унікальне рішення для кожної проблеми. Наші матеріали ? це комплексні й зібрані системи, що працюють на результат.

Спектр застосування: захист гідроізоляції, пластиковий дренаж ? вертикальний і горизонтальний, заміна бетонної підготовки при пристрої фундаменту, транспортне будівництво, спорудження тунелів, підпірних стін, будівництво підземних споруд методом ?стіна в грунті?, пристрій пластового дренажу на площах з мощенням, влаштування підлог промислових та складських будівель, у якості розділового і дренажного шарі, ремонт вологих підвалів, влаштування експлуатованих ?зелених? дахів, пристрій відсічною ізоляції стін від капілярної вологи, пристрій вентильованого основи підлог в житлових комнатахУстройство захисту будівель від радону

Наші матеріали мають високу стійкість до стиснення, зберігають свої унікальні гідравлічні властивості навіть при високих і постійних навантаженнях. Напаянный геотекстильний шар на дренажних мембранах фільтрує частки грунту з грунтової води і, таким чином, не дає можливості повітряного зазору всередині мембрани закупорюватися. Крім цього, фільтруючий шар перешкоджає вимиванню грунту зворотної засипки і його осаді під час експлуатації. Мембрани можна використовувати в якості прокладки для торкретбетону і будівельного розчину.

Мембрани не піддаються гниттю, стійкі до впливу сольових розчинів, неорганічних кислот, лугів, нафтопродуктів і промислових відходів. Вони є захистом від руйнування або впливу будь-яких мінералів, гумінових кислот і продуктів життєдіяльності бактерій, які зазвичай існують в грунті, а також захистом від коренів рослин, впливу бактерій, грибків і мікроорганізмів. Деякі продукти використовуються в якості радонової захисту будівель.

Дренажні та захисні системи можна швидко укласти, забезпечивши надійну ізоляцію від підвищення вологості. Одне з головних переваг матеріалів полягає в значному зниженні вартості і часу будівництва, завдяки заміні дорогих традиційних матеріалів. Істотна економія досягається також за рахунок зниження транспортних витрат та вартості обладнання та машин.

Компанія "ПРОТЕК-З" нагадує, що всі зазначені матеріали відповідають вимогам, які висуваються при видачі знака СЕ і вимог європейського стандарту EN 13252.

Шиповидная мембрана Cucurova Drain 400gr/m?

Шиповидная мембрана Cucurova Drain 400gr/m?

Шиповидная мембрана Cucurova Drain 400gr/m? используется в многоэтажных подвалах, гаражах, мостовых устоях, крепях туннелей, в индивидуальных проектах систем осушения и дренажа дорог, мостов, железнодороджных насыпей. Применяется в местах, в которых требуется высокая прочность при сжатии, ударная прочность и стойкость к поверхностным нагрузкам.

Шиповидная мембрана Cucurova Drain 500gr/m?

Шиповидная мембрана Cucurova Drain 500gr/m?

Шиповидная мембрана Cucurova Drain 500gr/m? используется в многоэтажных подвалах, гаражах, мостовых устоях, крепях туннелей, в индивидуальных проектах систем осушения и дренажа дорог, мостов, железнодороджных насыпей. <ul> </ul>