Ремонтна гидрошпонка для деформаційних швів серії НД-Р

 

Зовнішні ремонтні ГІДРОШПОНКИ для деформаційних швів серія НД  
використовуються для гідроізоляції деформаційних швів при сполученні з існуючими бетонними і металевими конструкціями. Застосовується в монолітному будівництві будівель, в тому числі фундаментів, підземних паркінгів, тунелів, каналів і т.д. ремонтна гідрошпонка закріплюється до існуючої конструкції, вільна частина гідрошпонки розкріплюється до арматурного каркасу заливається конструкції, безпосередньо перед заливкою бетону.   

Виготовляються з термопластичного еластомеру ТРЕ 

або пластифікованого полівінілхлориду ПВХ-п

Ремонтні гідрошпонки серії НД-Р призначені для герметизації деформаційних швів між готовою ж/б або металевою конструкцією і заливається конструкцією. Відсутність кріпильних анкерів з одного боку гідрошпонки, дозволяють герметично приклеїти П-подібну гідрошпонку до готової ж/б конструкції. Для надійної фіксації гідрошпонки застосовують металеву смугу, яку закріплюють зовні гідрошпонки за допомогою дюбелів. Еластичність матеріалу гідрошпонки дозволяє чітко встановлювати гідрошпонку в проектне положення. Для створення деформаційного шва при заливці використовують листовий еластичний матеріал, наприклад плиту з пінополістиролу, яку закріплюють перед заливкою бетону в самому шві. Наявність ребер на площині замикання і анкерах оберігає проникнення вологи всередину конструкції.  

Застосовуються в місцях розташування деформаційних швів монолітних залізобетонних конструкцій, в особливо важливих конструкціях доповнюється П-подібною ремонтною гідрошпонкою серії ПО;
Поставляються в рулонах по 25 м. п.;
При необхідності подовження і для виконання просторових вузлових переходів-зварюються в кондукторі, будівельним феном, плоским Теном або склеюються.