Протиморозна добавка NITKAL S25, S45

Використовується як основа поліфунціональних складів, сухих будівельних сумішей широкого спектру спрямованості. у виробництві бетонів і розчинів, в т. ч. пористих, для бетонів з високими експлуатаційними властивостями, ЗБВ та ін.

Дозволяє отримувати високощільні і водонепроникні бетони

Інгібітор, діє як сповільнювач процесів корозії, викликаної високим вмістом хлоридів (2 — 4 %).

Потужний прискорювач схоплювання і твердіння бетону.

Підвищує характеристики міцності (8 годин) в малих дозах (0.2-1.2% від маси цементу).

При проведенні випробувань при введенні нітрату кальцію в кількості 5% від маси цементу, висолоутворення не відбувається.

Є протиморозною добавкою до-25°С.

У невеликих дозах (1-2 %) сприяє довгостроковому підвищенню міцності, без зниження пористості або проникності бетону. Скорочення термінів схоплювання для портландцементів зі зменшуваним вмістом розчинних лугів при використанні Ниткала. Найбільш доцільно застосування Ниткала з низько - і середньо - алюмінатними цементами портландцементом і при твердінні бетону в нормальних тепловлажносних умовах. Ефективно також його використання зі шлакопортландцементом, що містить більше 30% доменного гранульованого шлаку (незалежно від мінералогічного складу клінкеру), — якщо передбачено пропарювання бетону до 100°С.

NITCAL в дозуванні 0, 2 -1, 2% від маси цементу діє як прискорювач термінів схоплювання при 20єС і, таким чином, підвищує міцність на ранній стадії (наприклад, через 6-8 годин). Внаслідок перетворення невеликої кількості амонію в Нітраті кальцію технічної якості в Амін в процесі реакції з епоксидом, відбувається перетворення нітрату кальцію з чистого прискорювача термінів схоплювання ще й в прискорювач твердіння. При великих дозах (1-2 %) вводиться для довгострокового підвищення міцності бетону.

У дозуванні 0,5 - 1% від маси цементу забезпечує найкращу водонепроникність бетону, інтенсифікує набір міцності і підвищує кінцеву міцність на 20 — 30 %.

NITCAL ущільнює бетон. Це сприяє його прискореної самокальматації (самозакупорюванні порового простору карбонізується на повітрі гідроокисом кальцію) і запобігає висолоутворення на стадії експлуатації.

Дія на бетон:

Скоротити терміни схоплювання при завершенні робіт, вирівнюванні плит для підлоги або при роботі з готовими елементами (заводського виготовлення)

Більш низький тиск при (використанні) послідовних партіях (ій) (замісах бетону)

Підвищити швидкість твердіння для бетонів з низьким показником вода/цемент, з уповільненими термінами схоплювання за рахунок додавання пластифікаторів і суперпластифікаторів.

При транспортуванні на великі відстані або в умовах жаркого клімату бетон з додаванням пластифікатора можна привести в робочий стан на місці шляхом додавання Ниткала в барабан Бетономішалки.

При зимовому бетонуванні, прискорене твердіння запобіжить занадто швидке затвердіння, що передує виділенню тепла внаслідок гідратації.

Отримати бетони з високою міцністю, самоущільнюються, Гідротехнічні бетони.

Ефекти від застосування:

Ниткал ущільнює бетон. Це сприяє його прискореної самокальматації (самозакупорюванні порового простору карбонізується на повітрі гідроокисом кальцію) і запобігає висолоутворення на стадії експлуатації.

Крім того, не тільки збільшує міцність готового виробу на стиск в 1.5 — 2.0 рази, але і швидкість її набору, особливо в ранньому віці. Це дозволяє виробляти розформування вже через 12-18 годин без відколів і дефектів. Замість високомарочних, стає, можливо, застосування низькомарочних цементів і навіть шлакопортландцементів.

Ніткал практично повністю вступає в хімічні реакції з цементом і не викликає подальшого висолоутворення, самі по собі, при капілярному водопідсосі.

Порядок застосування :

NITCAL S 45тм вводиться в бетонну суміш одночасно з іншими компонентами: цемент, заповнювач, вода, пластифікатор/суперпластифікатор. Перемешіать в бетонозмішувачі (1ч5 хв) до досягнення однорідності суміші.

NITCAL S 45тм дозується в кількості від 0,2 % від маси цементу в бетоні при температурі до-50 С. при зниженні температури збільшувати кількість на

0,05 % на кожен градус. Дозування вказана в грамах. У разі дозування в мілілітрах необхідно потрібну розрахункову вагу добавки розділити на 1,45. Отримане число є обсяг в мілілітрах. Відміряти і додати в бетон в будь-якому поєднанні з іншими інгредієнтами.

NITCAL s 45тм поставляється в 1м3 кубоконтейнерах або в 5 л каністрах.