Герметизуюча стрічка BasicElast 25x19(4,4 м. пог)

 

BasicElast® - це пружопластична стрічка для ущільнення швів, яка служить для ущільнення стиків залізобетонних конструкцій.

Характеристика:

Простота використання

Установка не вимагає допоміжних засобів та інструменту

Водостійкість відразу після установки

Гнучкість навіть при низьких температурах

Стійкість до атмосферних впливів

Стійкість до розведених кислот (HCl, H2SO4), лугів (NaOH, KOH) і сольових розчинів (NaCl)

Сумісність з іншими продуктами Elast

Галузь застосування:

Для герметизації стиків залізобетонних конструкцій

Для використання в помірних і теплих кліматичних зонах

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути міцною і стійкою, без пилу, жиру, масел та інших матеріалів, що погіршують адгезію.

Під час монтажу поверхня повинна бути сухою. Для складних поверхонь ми рекомендуємо додатково використовувати праймер RubberElast®. У разі сумнівів рекомендується провести попередній тест.

Нанесення:

BasicElast ® наноситься на місце стику безпосередньо з рулону захисним шаром вгору і щільно притискається по всій довжині. Перед притисненням ущільнювальну стрічку в кутах необхідно зігнути до бажаної форми. Для подовження стрічки BasicElast® обріжте кінці під кутом (від 30° до 45°) так, щоб вони після притиснення виявилися з'єднані поверх один одного, не збільшуючи при цьому поперечний переріз стрічки в місці з'єднання. Для різання ми рекомендуємо гострий ніж (ніж повинен різати, а не тиснути). Перед установкою наступного елемента зніміть захисну смугу і переконайтеся, що Ущільнювальна стрічка закріплена в потрібному положенні надійно і без зміщення. Відразу після цього притисніть наступну деталь до ущільнювальної стрічці в області стику для приклеювання. Для слабкого тиску води (наприклад, що накопичується інфільтраційною водою) досить стиснення ущільнювальної стрічки близько 60%. Для досягнення повного герметизуючого ефекту BasicElast® необхідно забезпечити стиснення ущільнювальної стрічки під час монтажу в кожній точці стику на 70-90% від її початкової висоти. Стик можна перевірити на герметичність і піддавати впливу води відразу після складання.

Зверніть увагу (зокрема, це стосується швів, розташованих горизонтально), що стрічка BasicElast® є ущільнювальною і не використовується для передачі навантаження — при необхідності останнє повинно забезпечуватися іншими відповідними заходами. Щоб уникнути руйнування ущільнювальної стрічки ширина шва ні в одному місці і ні в який момент часу не повинна бути менше 2 мм.BasicElast® вимагає більшого зусилля стиснення, ніж продукт тієї ж серії RubberElast®. Це потрібно враховувати, якщо BasicElast® використовується разом зі стяжним замком BTSpannschloss®.

Не підходить для умов застосування, які передбачають контакт з маслами або органічними розчинниками (бензин, дизельне паливо).

При низьких температурах установку можна полегшити зберіганням матеріалу BasicElast® в теплому приміщенні (при кімнатній температурі) аж до моменту монтажу.

Для ще більшого полегшення установки поверхню деталі можна додатково нагріти в області стику.

При сумнівах в інших випадках застосування ми рекомендуємо провести попередній тест, а при наявності неясностей - зв'язатися з нашими технологами для отримання консультації.

Упаковка:

Розмір (ширина х висота в мм)

17 x 17 рулон по 4,50 м 8 рулонів в коробці

25 x 19 рулон по 4,40 м 6 рулонів в коробці

32 x 25 рулон по 4,40 м 4 рулонів в коробці

38 x 32 рулон по 3,20 м 4 рулонів в коробці

48 x 42 рулон по 2,25 м 3 рулонів в коробці

40 коробок на палеті