НАВІЩО ПОТРІБНІ ФІКСАТОРИ АРМАТУРИ

Для чого потрібні фіксатори для арматури?

Армування бетону-один з найважливіших етапів в процесі виготовлення бетонних конструкцій. Для забезпечення більшої міцності конструкції використовуються фіксатори арматури, що встановлюються перед заливанням бетону на арматуру або під неї. Фіксатори дозволяють розміщувати арматуру на потрібній відстані від основи і стін опалубки.

Фіксатори для арматури або підставки для арматури – це пластикові заставні витратні матеріали для закріплення і утримання положення сталевої арматури в тілі бетону. Фіксатори для арматури залишаються в бетоні, тому не мають багаторазового повторного використання крім фіксатора "конус".

Які основні властивості фіксаторів для арматури?

При дотриманні важливих правил і норм бетонування зростає міцність і тривалість терміну використання і збільшується безпека будівництва. Фіксатори для арматури значно спрощують процес бетонування, утримують рівномірне положення арматурного каркасу, створюють захисний прошарок, забезпечують необхідну товщину захисного шару, володіють антикорозійними властивостями, запобігають вихід кінців арматури на поверхню, збільшують міцність конструкцій, що зводяться.

З чого виготовлені фіксатори для арматури?

Матеріалом для виготовлення фіксаторів служить вторинна сировина. Ми турбуємося про навколишнє середовище і бережемо природу для майбутніх поколінь. Перероблений пластик залишається міцним і в подальшому використанні. Адже від нього вимагають такої ж якості, як від звичайного пластика. Він не схильний до корозії і легко приймає будь-яку форму, не боїться перепаду температури, залишає стійкість до високих і низьких температур, не деформується.

Фіксатори для арматури є витратним матеріалом для монтажу арматурного каркаса для бетону, тому мають порівняно невисоку ціну.

Як розрахувати кількість фіксаторів?

Фіксатори розраховані на арматуру діаметром 8-16 міліметрів. Зазвичай використовується від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Для надійної фіксації арматури рекомендується використовувати від 5 до 10 кріплень на квадратний метр. Чим менше діаметр арматури, тим більше фіксаторів використовується.

Які вимоги до складського зберігання?

Фіксатори, вироблені фірмою "Протек-С" не вимагають особливого зберігання. Залежно від виду, фасуються в прозорі поліетиленові мішки по 100, 200, 250, 500 штук (запитати у менеджера). Можна зберігати в сухому, чистому складі, але уникати потрапляння прямих сонячних променів (ультрафіолету).

Які види фіксаторів існують?

Вид і форма фіксаторів обумовлені їх призначенням і розташуванням арматури в монолітній конструкції.

Існує кілька основних видів фіксаторів:

для зведення вертикальних монолітів застосовуються фіксатори "зірочка".

Фіксатор "зірочка " використовується при армуванні вертикальних бетонних конструкцій – колон, стовпів, стін і захищає арматуру від зміщення і торкання опалубки.

На нашому сайті розміщені наступні види даного фіксатора: Зірочка 25, Зірочка 30, Зірочка 35, Зірочка 40, Зірочка 50.

для горизонтального розташування арматури при влаштуванні фундаментів, промислових підлог, плит перекриттів використовують фіксатори «стійка» і «настил». Причому потрібно враховувати, що фіксатори «стійка» використовуються на жорстку основу, а фіксатори «настил» при влаштуванні бетонних заливних підлог на щебеневій і нетвердій або сипучій поверхні – пісок, полістирол, вата.

Фіксатор "стійка" пропонуємо наступних розмірів: стійка універсальна 10-15, універсальна стійка 20-25-30, стійка 30/35, стійка 50/8-24.


 

також пропонуємо наступні види фіксаторів "настил": настил 15-20, настил 25-30, настил 30-40 (полегшений), настил 30-40, настил 55-65, настил 70-80, настил 90-100.

фіксатор "конус" - це заглушка, що закріплюється з обох кінців трубки, що утворює наскрізні отвори в бетоні для кріплення опалубки. Дані фіксатори запобігають потраплянню бетону всередину трубки, щільно прилягає до опалубної поверхні. Фіксатор "конус" використовують з перфорованою трубою ПВХ d-25 і трубою п/е d-25. Використання фіксаторів "конус " запобігає псуванню стяжного гвинта при демонтажі опалубки. Головною перевагою фіксатора "конус " є його повторне використання в подальшому влаштуванні опалубки.

фіксатор-планка «зигзаг» - використовується в монолітному будівництві при армуванні перекриттів і виготовленні залізобетонних плит, для фіксації арматури, арматурної сітки з захисним шаром покриття від 15 до 25 мм. Головною перевагою є те, що фіксатори зручно використовувати на великій площі заливки. Також використовують при укладанні бетону на шиповидную мембрану. Фіксатор-планка "зигзаг " витримує високі навантаження.

фіксатор з фібробетону з додаванням коротких волокон поліпропіленової фібри, застосовують при монтажі вертикальної і горизонтальної арматури для створення захисного шару висотою 35,40,50 мм. Дані фіксатори незамінні при зведенні дамб, гребель, будівель гідроелектростанцій, каналів, резервуарів та інших гідротехнічних споруд, тунелів метро та залізничного полотна. Вони володіють ідеальною адгезією з бетоном, оскільки мають однакову структуру.

Де виробляють фіксатори для арматури?

Компанія "Протек-С" успішно впроваджує сучасні матеріали на будівельному ринку України, зокрема, в монолітному будівництві. У 2005 році ми почали виробництво такого важливого для всіх будівельних організацій витратного матеріалу, як фіксатор для арматури. Асортимент виробів різного типу вражає і щодня вдосконалюється, відповідаючи потребам сучасного ринку будівельних матеріалів.

Компанія "Протек-С" має в своєму розпорядженні великий асортимент матеріалів для монолітного будівництва.

Ми запрошуємо до співпраці будівельні організації та приватних забудовників, адже у нас відмінні умови і ціни від виробника і постійна наявність товару на складі.